Dino Polska miał w drugim kwartale tego roku 105,5 miliona złotych zysku netto - poinformowała spółka w opublikowanym w poniedziałek raporcie finansowym z wynikami za pierwsze półrocze. To dużo lepi zobacz więcej »
KE odpowiada na ujawniony na Wyspach raport, z którego wynika, że brexit bez umowy oznaczać będzie braki towarów i chaos transportowy w Wielkiej Brytanii. W ocenie Komisji nic takiego nie grozi czło zobacz więcej »
Andrzej Duda złożył podpis pod ustawą wprowadzającą program "Dostępność Plus". W jego ramach wszystkie placówki publiczne mają zostać dostosowane do wymagań m.in. osób starszych i z niepełnosprawnoś zobacz więcej »
Fundusz wsparcia dla pracujących przy czyszczeniu terenu po atakach na WTC został zwiększony o 10 mld dol. Prezydent USA wydłużył też czas działania specjalnej opieki medycznej tam pracujących do 20 zobacz więcej »
W sporach o zapłatę faktury o wartości 20 tys. zł przedsiębiorcy płacili do tej pory 300 zł. Teraz opłaty sądowe w tej samej sprawie wynosić będą już 1000 zł. Podwyżki zaczną obowiązywać od środy. zobacz więcej »
Stocznia Nauta z opóźnieniem opublikowała swoje sprawozdanie za rok 2018. Strata wynosi blisko 58 mln zł. Co więcej, obecne zobowiązania przekraczają wartość majątku spółki. zobacz więcej »
Polska rozwija się cztery razy szybciej niż kraje strefy euro i trzy razy szybciej, niż wynosi średnia dla wszystkich państw Unii - mówił w poniedziałek minister inwestycji i rozwoju. zobacz więcej »
50 tys. mieszkań w realizacji i blisko 17 mld zł na stole w ciągu najbliższych kilku lat. - Program Mieszkanie Plus się rozkręcił i nabiera tempa - przekonuje Paweł Borys, prezes Polskiego Funduszu zobacz więcej »
Alumetal odnotował 13,15 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w II kw. 2019 r. wobec 24,99 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie. zobacz więcej »
Indeks giełdowy WIG20 wzrósł o 1,85% wobec poprzedniego zamknięcia i osiągnął poziom 2 102,23 pkt w poniedziałek, 19 sierpnia. zobacz więcej »
Warszawa, 19.08.2019 (ISBnews) - P4 - operator sieci Play, w 100% zależny od Play Communications - zawarł przyrzeczoną umowę nabycia w związku z procesem nabycia wszystkich akcji spółki 3S i pośredn zobacz więcej »
Sklepy będą musiały oddawać niesprzedaną, a nadającą się do spożycia żywność, organizacjom pozarządowym. Prezydent podpisał prawo, które ma ograniczyć marnowanie żywności w naszym kraju. zobacz więcej »
Ipopema Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych złożyło do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wniosek w sprawie przejęcia kontroli nad Hoist I Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inw zobacz więcej »
Warszawa, 19.08.2019 (ISBnews) - Marcin Szewczykowski złożył rezygnację z zarządu Orbisu z przyczyn osobistych oraz ze skutkiem natychmiastowym, podała spółka. zobacz więcej »
Mieszkaniec Jeleniej Góry mocno się zdziwił otwierając kopertę z miesięcznym rachunkiem. Do tej pory płacił około 150 zł. Na nowym wydruku zobaczył 1439799,07 zł. zobacz więcej »