Gdańska grupa odzieżowa, do której należą sklepy Reserved, Cropp i House, planuje do końca roku dobić do poziomu 1747 salonów. zobacz więcej »
Najnowszy dotyczy budowy obwodnicy Dąbrowy Tarnowskiej. zobacz więcej »
Pieniądze przeznaczy na podwyższenie funduszy uzupełniających. zobacz więcej »
Wartość kontraktu opiewa na 19 mln zł netto. zobacz więcej »
W Wielkiej Brytanii różnica inflacji i stóp procentowych sięga prawie 3 proc. A podobnych przykładów jest więcej. zobacz więcej »
Inwestorzy będą liczyć, że agencja podniesie ocenę wiarygodności kredytowej Polski. zobacz więcej »
Ostatnia sesja na amerykańskich giełdach przyniosła nieoczekiwane spadki wycen technologicznych spółek. zobacz więcej »
Rada nadzorcza Jastrzębskiej Spółki Węglowej ogłosiła postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko prezesa zarządu. Zgłoszenia trzeba nadsyłać do 15 listopada. Jest o co walczyć. Na tym stanowisku wypł zobacz więcej »
Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów nie zgodził się jeszcze na przejęcie sieci telewizji kablowej Multimedia Polska przez jej dotychczasowego konkurenta UPC. Ma podejrzenia, że ograniczy to konk zobacz więcej »
To już szósty kwartał, gdy PKN Orlen osiąga zysk powyżej 1,5 mld zł. Wcześniej taki wyczyn zdarzał się w historii spółki tylko dwukrotnie. Do tego w trzecim kwartale roku spółka nigdy wcześniej nie zobacz więcej »
Czwarta sesja wzrostowa pod rząd na Wall Street i najstarszy indeks giełdowy w Nowym Jorku przekroczył poziom jeszcze niedawno niewyobrażalny. Dow Jones Industrial znalazł się w środę powyżej 23 tys zobacz więcej »
Status "nie do sprzedaży przez Skarb Państwa" mają obecnie 24 spółki. Między innymi są to: Enea, Energa, GPW, Grupa Azoty, Grupa Lotos, KGHM, PKP PLK, PKP Cargo, PKO BP i PZU. zobacz więcej »
Szykuje się "szeroko zakrojony plan inwestycyjny". zobacz więcej »
Polska spółka dostarcza gaz na rynek ukraiński już od sierpnia 2016 roku. Do końca czerwca łącznie wyeksportowała 660 mln metrów sześciennych surowca. zobacz więcej »
Polakom lepiej się powodzi. Coraz więcej pieniędzy zostawiają w sklepach. We wrześniu zrobiliśmy o 8,6 proc. większe zakupy niż rok temu - wynika z najnowszych danych GUS. Wyższa dynamika w ostatnic zobacz więcej »