"Big Brother" - dawny hit TVN - znów trafił do telewizji. Czy zarobi dla firmy tyle, ile inny powracający hit, czyli "Milionerzy"? Patrząc na ceny reklam, wydaje się to niemożliwe. Ale to nie o mili zobacz więcej »
Polska Grupa Górnicza (PGG) planuje docelowo przeznaczyć łącznie 8 mld zł na udostępnienie nowych złóż w rejonie Imielin Północ i innych sąsiadujących z kopalnią Piast-Ziemowit, poinformował wicepre zobacz więcej »
Warszawa, 18.03.2019 (ISBnews) - Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o Sieci Badawczej Łukasiewicz, podała Kancelaria Prezydenta. zobacz więcej »
Warszawa, 18.03.2019 (ISBnews) - Prezydent Andrzej Duda podpisał znowelizowaną ustawę o opłatach abonamentowych, której celem jest zrekompensowanie mediom publicznym utraty (w latach 2018 i 2019) wp zobacz więcej »
Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę z dnia 22 lutego 2019 r. o przygotowaniu i realizacji strategicznych inwestycji w sektorze naftowym, podała Kancelaria Prezydenta. zobacz więcej »
Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o zmianie ustawy o opłatach abonamentowych. TVP i Polskie Radio dostaną rekompensaty za niezapłacony abonament w latach 2018 - 2019. zobacz więcej »
Przez długi czas Leszek Czarnecki nie był miliarderem, bo akcje jego banków dołowały. Ten czas już jednak minął. W poniedziałek akcje ruszyły ostro w górę. To reakcja na przedterminową spłatę kredyt zobacz więcej »
Warszawa, 18.03.2019 (ISBnews) - Rada nadzorcza spółki Neuca powołała Pawła Kuśmierowskiego na stanowisko wiceprezesa, podała spółka.  zobacz więcej »
Polska Grupa Górnicza (PGG) planuje w tym roku wybrać technologię, którą zastosuje w projekcie zgazowania węgla, poinformował prezes Tomasz Rogala. zobacz więcej »
Lidl w Niemczech podniósł płacę minimalną do poziomu 12,5 euro brutto za godzinę. W przeliczeniu daje to blisko 54 zł za godzinę pracy. A jak w Polsce? Sieć od marca również podniosła minimalne płac zobacz więcej »
Polska Grupa Górnicza (PGG) planuje jeszcze w tym roku rozpocząć inwestycje w fotowoltaikę, m.in. na hałdach i szacuje łączne nakłady inwestycyjne w tym obszarze na 300 mln zł, poinformował prezes T zobacz więcej »
Komisja Europejska zaakceptowała, zgodnie z unijnymi zasadami pomocy publicznej, plany wsparcia dla rozbudowy zdolności regazyfikacyjnych terminalu LNG w Świnoujściu z obecnych 5 mld m3 do 7,5 mld m zobacz więcej »
Ustawa o cenach energii elektrycznej ani nie uchroni Polaków przed wzrostem rachunków za prąd, ani nie zrekompensuje sprzedawcom strat, ostrzegają spółki energetyczne i eksperci. W poniedziałek końc zobacz więcej »
Warszawa, 18.03.2019 (ISBnews) - Eksport towarów z Polski wzrósł w styczniu br. o 4,1% r/r do 18 493 mln euro, zaś import wzrósł o 2,2% r/r do 18 214 mln euro, wynika z danych przedstawionych przez zobacz więcej »
Warszawa, 18.03.2019 (ISBnews) - Inflacja bazowa po wyłączeniu cen żywności i energii wyniosła 1% w lutym 2019 r. w ujęciu rocznym wobec 0,8% r/r w styczniu 2019 r., podał Narodowy Bank Polski (NBP) zobacz więcej »