Ostatnie komentarze

komentarz
autor
temu
artykuł
Nie zawsze giełdy jednakowo reagują na to co się dzieje w USA na szczęście. Giełda zaczęła dziś sesje na plusie. Można trochę odetchnąć, powystawiać w siodomie trochę więcej zleceń bo bardziej ryzykownych jeszcze się nie odważę, żeby nie stracić kapitału.
3744 dni
GPW nie słucha USA, otwarcie na plusie
to znowu ja najwieksza fanka dody[krolowej] ola prosze dodo jesi masz skype to znajdz taki numer kornatki i napisz cos do mnie blagam!!! twoja najnajnajwieksza fanka na calym swiecie
3745 dni
GPW nie słucha USA, otwarcie na plusie
hejka!!! odzywa sie w tej chwili najnajnajwieksza fanka dody na calym swiecie doda jest dla mnie jedyna krolowa na swiecie!!! wielkie pozdrowionka dla dody[krolowej] od oli jestes super!!! boska!!! bomba!!!
3745 dni
GPW nie słucha USA, otwarcie na plusie
Właśnie, to jest pytanie czy jak pojawiają sie wzrosty to czy od razu zacząć sprzedawać? Zawsze zadaje je pytanie sobie jak widze wzrosty w sidomie czy jeszcze poczekać i mieć nadzieje że jeszcze wzrośnie, czy może sprzedawać. Tylko w ostatnich okresach mogą nas spotkać dość gwałtowne, nieoczekiwane spadki i co wtedy?
3746 dni
Wzrost? To okazja, żeby sprzedać...
w pelni podzielam propozycje nacjonalizaci OFE wtedy dopiero nastapi porzadek z naszymi wkladami niech sie obawiaja tego pomyslu gangsterzy w bialych kolnierzykach .Dodam wiecej trzeba znacjonalizowac Polske
3749 dni
Sposób na kryzys? Znacjonalizować OFE!
ale dobrze sie składa
3753 dni
KNF bada zaskakującą końcówkę na GPW
Ryszard Barej - to prawa ręka Kwaśnickiego. Został bezprawnie dyrektorem sanatorium CRR KRUS w Szklarskiej Porębie. Jest specjalista od kur niosek i nie potrafi sobie poradzic z zarządzaniem sanatorium. Pomaga mu w tym słynna Ilona Grab, ale ta jest specjalistką od nauczania początkowego. Biedny jest ten KRUS w Szklarskiej Porębie.
3754 dni
Miliony byłego prezesa KRUS
fajny ten inpost- w krakowie działają bardzo dobrze, przesyłki dochodzą w terminie, nic mi jeszcze nie zaginęło (niestety, kiedy korzystałam z usług poczty polskiej takie rzeczy zdarzały się nagminnie)
3756 dni
InPost dostanie kapitał z giełdy
W końcu można realizować zyski bo dość długiej przerwie. Należy nam sie w końcu jakieś podreperowanie budżetu i widoczny wzrost na rachunku inwestycyjnym.
3759 dni
GPW: WIG20 pikuje w dół
Następne będą kopalnie
3766 dni
KE odrzuci plan ratunku dla stoczni?
to wszys bes sensu
3780 dni
Grupa Lotos obniża od piątku ceny paliw
Przy takiej sytuacji na rynkach finansowych ta decyzja wydaje się dobra. Zapewne po uspokojeniu rynków ponowią plany wejścia na giełdę. Zapewne zmiany wystąpią również w prospekcie emisyjnym, choćby ze względu na wycenę wartości akcji
3783 dni
Grupa Glinik odłożyła plany giełdowe
Ja myśle że oni się postawili bo mnieli już dosyć tego dodanego VAT-u.I jeśli my weżniemy z nich przykład to może daleko zajdziemy!!!!
3784 dni
Strajk przeciwko VAT-owi na bazarze w Teheranie
to jaes bes sensu.To my powinniśmy tak też strajkować bo u nas jest jusz za dużo tago VAT-u.
3784 dni
Strajk przeciwko VAT-owi na bazarze w Teheranie
To jest dopiero początek.Z tych cen giełdowych w krótkim czasie powinno zostać ok.30 % inaczej będzie się to ciągnęło przez bardzo długi okres.[to jest najlepszy wariant-tak mówi psychologia mas]
3785 dni
Kryzys przeradza się w krach
Hmmm,kobieta leży obok komisariatu, a SOK tego nie zauważa. A policja z komisariatu kolejowego zauważyła?
3792 dni
NIK: Na dworcach niebezpiecznie i brudno
Panie Balcerowicz! Co Pan opowiada? Banki w Polsce są bezpieczne? Nawet te niepolskie? Jeżeli ja kupiłem akcje GPW w ING, a fundusze w CitiBanku i na obu transakcjach straciłem 40-50%, to jak te banki pokryją straty, że by nas upewnić o tym, co Pan opowiada? Na czyje polecenie? Myślę, że Pańskie kwalifikacje, co do oceny możliwości co do oceny znacznie się
3793 dni
Balcerowicz: Nie widzę kryzysu
A co sądzi obecny prezes Elzab S.A. p. Jerzy Biernat ( na szczęście jeszcze tylko 5 lat do emerytury ) o zarządzaniu firmą poprzez pochlebców i lizusów ? Czy akceptuje Pan tzw. firmowe, wewnętrzne donosicielstwo ? Czy Prezes firmy wypłaca premie swoim donosicielom ? Czy wśród nowego asortymentu znajdzie się miejsce na produkty muzyczne marki G LAB produkowane przez ELZAB S.A.. Dlaczego na witrynie firmy ELZAB S.A. nie ma informacji o produktach muzycznych marki G LAB. Czy firma ELZAB S.A. się ich wstydzi ? Lepiej póżniej niż wcale rozpocząć uzupełniać asortyment podstawowy - kasy, wagi, inne - ZANIEDBANY OD WIELU LAT A TYM SAMYM PRZESTARZAŁY, NIEKOMPLETNY I NIEKONKURENCYJNY ( kosztować to będzie dużo piniędzy i trwać będzie wiele lat ) i inwestować wreszcie w majątek produkcyjny. Co pan na to panie Biernat ? Nowa firma zostanie naciągnięta na inwestycje i uratowanie Elzabu. Nowi właściciele powinni rozpocząć efektywnie wymagać konkretów od obecnego Zarządu a nie tylko rozpisywania się. Jakie zyski firma ELZAB S.A. ma ze sprzedaży produktów muzycznych marki G LAB? Ile kosztowało uruchomienie produkcji tych produktów muzycznych? Ile kosztują w ogóle te produkty muzyczne firmę ELZAB S.A.?
3794 dni
KNF ukarała Elzab
A co sądzi obecny prezes Elzab S.A. p. Jerzy Biernat ( na szczęście jeszcze tylko 5 lat do emerytury ) o zarządzaniu firmą poprzez pochlebców i lizusów ? Czy akceptuje Pan tzw. firmowe, wewnętrzne donosicielstwo ? Czy Prezes firmy wypłaca premie swoim donosicielom ? Czy wśród nowego asortymentu znajdzie się miejsce na produkty muzyczne marki G LAB produkowane przez ELZAB S.A.. Dlaczego na witrynie firmy ELZAB S.A. nie ma informacji o produktach muzycznych marki G LAB. Czy firma ELZAB S.A. się ich wstydzi ? Lepiej póżniej niż wcale rozpocząć uzupełniać asortyment podstawowy - kasy, wagi, inne - ZANIEDBANY OD WIELU LAT A TYM SAMYM PRZESTARZAŁY, NIEKOMPLETNY I NIEKONKURENCYJNY ( kosztować to będzie dużo piniędzy i trwać będzie wiele lat ) i inwestować wreszcie w majątek produkcyjny. Co pan na to panie Biernat ? Nowa firma zostanie naciągnięta na inwestycje w Elzab. Nowi właściciele powinni rozpocząć efektywnie wymagać konkretów od obecnego Zarządu a nie tylko rozpisywania się. Jakie zyski firma ELZAB S.A. ma ze sprzedaży produktów muzycznych marki G LAB? Ile kosztowało uruchomienie produkcji tych produktów muzycznych? Ile kosztują w ogóle te produkty muzyczne firmę ELZAB S.A.?
3794 dni
Exorigo przejmuje akcje spółki Elzab
Ameryce trzeba pomoz a nie zostawiac ludzi w takiej tragicznej sytuacji bo moze nas to samo dotknac a czlowiek czloeiekowi ma pomagac tylko pomagaja biedni a bogaci bo bogaci bija w swoje kieszenie i ich drugi nie interesuje żal mi Busza on chce pomoz i co dalej
3796 dni
Plan Paulsona jeszcze nie przepadł
A co sądzi obecny prezes Elzab S.A. p. Jerzy Biernat ( na szczęście jeszcze tylko 5 lat do emerytury ) o zarządzaniu firmą poprzez pochlebców i lizusów ? Czy akceptuje Pan tzw. firmowe, wewnętrzne donosicielstwo ? Czy wśród nowego asortymentu znajdzie się miejsce na produkty muzyczne marki G LAB produkowane przez ELZAB S.A.. Dlaczego na witrynie firmy ELZAB S.A. nie ma informacji o produktach muzycznych marki G LAB. Czy firma ELZAB S.A. się ich wstydzi ? Lepiej póżniej niż wcale rozpocząć uzupełniać asortyment podstawowy - kasy, wagi, inne - ZANIEDBANY OD WIELU LAT A TYM SAMYM PRZESTARZAŁY, NIEKOMPLETNY I NIEKONKURENCYJNY i inwestować wreszcie w majątek produkcyjny. Nowi właściciele powinni rozpocząć efektywnie wymagać konkretów od obecnego Zarządu a nie tylko rozpisywania się. Jakie zyski firma ELZAB S.A. ma ze sprzedaży produktów muzycznych marki G LAB? Ile kosztowało uruchomienie produkcji tych produktów muzycznych? Ile kosztują w ogóle te produkty muzyczne firmę ELZAB S.A.?
3797 dni
Elzab pozyskał inwestora branżowego
A słyszałem, że już jest "ciasno" na niebie
3799 dni
Chiny zakupią 3000 samolotów pasażerskich
zamykać w obozach pracy niech zarabiają na siebie
3799 dni
Czterech na pięciu Polaków za farmakologiczną kastracją pedofilów
a co w przypadku,jeżeli dłużnik nigdy nie miał i nie żadnego majątku, oprócz stałego zasiłku z OPIKI SPOŁECZNEJ jest to jedyny dochód jaki posiada.jak w takiej sytuacji, można mówić o spłatach na raty?
3808 dni
Upadłość konsumencka – poselski projekt ustawy