Ostatnie komentarze

komentarz
autor
temu
artykuł
Korzystna oferta dla osb chcacych kupic swoje pierwsze mieszkanie.Mysle ze to wielkie ulatwienie i niezwykle pomocne dla mlodych małżeństw.
4509 dni
Dom Development kusi kredytami w euro
Coraz częściej wydaje mi się że znacznie ciężej jest przewidzieć jak zareaguje nasza giełda na wydarzenia na świecie. Uważam, że to dobrze bo zaczynamy czasami sami bronić się przed spadkami w Stanach czy Azji. W ostatnim czasie odnotowaliśmy dość widoczne wzrosty niektórzy uważają że to zasługa świąt inni nie. Zamiast się zastanawiać dlaczego się tak dzieje to powinniśmy realizować zyski. Skupiam się na wyborze dobrych akcji, żeby jak najlepiej przyrósł mi kapitał na rachunku w Ing.
4514 dni
Systematyczna poprawa sytuacji na GPW
Ciekawa jestem jak takie przejęcia mogą się odbić na klientach tych domów maklerskich. Dobrze, że mnie to nie dotyczy bo Ing nie zamierza się z nikim łączyć. Trochę bym się obawiała, że pozmieniają mi coś na rachunku tak jak to się działo przy łączeniu banków.
4520 dni
BNP Paribas przejmie dom maklerski Fortisu
Niestety to co się dzieje na świecie na rynkach finansowych nie ominie największych potęg gospodarczych. U nas tez obniżyli stopy i ciekawi mnie to jaki oddźwięk będzie na gpw. Mam nadzieje, że indeksy urosną jeszcze więcej niż przez ostatnie dni. Bo musze przyznać miło się patrzy jak rosną ceny akcji jakie posiadam w Ing. Po tak długim okresie spadków każdy wzrost cieszy mnie bardziej.
4527 dni
Stopy w Chinach niższe niż u nas
Nie zawsze giełdy jednakowo reagują na to co się dzieje w USA na szczęście. Giełda zaczęła dziś sesje na plusie. Można trochę odetchnąć, powystawiać w siodomie trochę więcej zleceń bo bardziej ryzykownych jeszcze się nie odważę, żeby nie stracić kapitału.
4533 dni
GPW nie słucha USA, otwarcie na plusie
to znowu ja najwieksza fanka dody[krolowej] ola prosze dodo jesi masz skype to znajdz taki numer kornatki i napisz cos do mnie blagam!!! twoja najnajnajwieksza fanka na calym swiecie
4534 dni
GPW nie słucha USA, otwarcie na plusie
hejka!!! odzywa sie w tej chwili najnajnajwieksza fanka dody na calym swiecie doda jest dla mnie jedyna krolowa na swiecie!!! wielkie pozdrowionka dla dody[krolowej] od oli jestes super!!! boska!!! bomba!!!
4534 dni
GPW nie słucha USA, otwarcie na plusie
Właśnie, to jest pytanie czy jak pojawiają sie wzrosty to czy od razu zacząć sprzedawać? Zawsze zadaje je pytanie sobie jak widze wzrosty w sidomie czy jeszcze poczekać i mieć nadzieje że jeszcze wzrośnie, czy może sprzedawać. Tylko w ostatnich okresach mogą nas spotkać dość gwałtowne, nieoczekiwane spadki i co wtedy?
4535 dni
Wzrost? To okazja, żeby sprzedać...
w pelni podzielam propozycje nacjonalizaci OFE wtedy dopiero nastapi porzadek z naszymi wkladami niech sie obawiaja tego pomyslu gangsterzy w bialych kolnierzykach .Dodam wiecej trzeba znacjonalizowac Polske
4538 dni
Sposób na kryzys? Znacjonalizować OFE!
ale dobrze sie składa
4542 dni
KNF bada zaskakującą końcówkę na GPW
Ryszard Barej - to prawa ręka Kwaśnickiego. Został bezprawnie dyrektorem sanatorium CRR KRUS w Szklarskiej Porębie. Jest specjalista od kur niosek i nie potrafi sobie poradzic z zarządzaniem sanatorium. Pomaga mu w tym słynna Ilona Grab, ale ta jest specjalistką od nauczania początkowego. Biedny jest ten KRUS w Szklarskiej Porębie.
4543 dni
Miliony byłego prezesa KRUS
fajny ten inpost- w krakowie działają bardzo dobrze, przesyłki dochodzą w terminie, nic mi jeszcze nie zaginęło (niestety, kiedy korzystałam z usług poczty polskiej takie rzeczy zdarzały się nagminnie)
4545 dni
InPost dostanie kapitał z giełdy
W końcu można realizować zyski bo dość długiej przerwie. Należy nam sie w końcu jakieś podreperowanie budżetu i widoczny wzrost na rachunku inwestycyjnym.
4548 dni
GPW: WIG20 pikuje w dół
Następne będą kopalnie
4555 dni
KE odrzuci plan ratunku dla stoczni?
to wszys bes sensu
4569 dni
Grupa Lotos obniża od piątku ceny paliw
Przy takiej sytuacji na rynkach finansowych ta decyzja wydaje się dobra. Zapewne po uspokojeniu rynków ponowią plany wejścia na giełdę. Zapewne zmiany wystąpią również w prospekcie emisyjnym, choćby ze względu na wycenę wartości akcji
4572 dni
Grupa Glinik odłożyła plany giełdowe
Ja myśle że oni się postawili bo mnieli już dosyć tego dodanego VAT-u.I jeśli my weżniemy z nich przykład to może daleko zajdziemy!!!!
4573 dni
Strajk przeciwko VAT-owi na bazarze w Teheranie
to jaes bes sensu.To my powinniśmy tak też strajkować bo u nas jest jusz za dużo tago VAT-u.
4573 dni
Strajk przeciwko VAT-owi na bazarze w Teheranie
To jest dopiero początek.Z tych cen giełdowych w krótkim czasie powinno zostać ok.30 % inaczej będzie się to ciągnęło przez bardzo długi okres.[to jest najlepszy wariant-tak mówi psychologia mas]
4574 dni
Kryzys przeradza się w krach
Hmmm,kobieta leży obok komisariatu, a SOK tego nie zauważa. A policja z komisariatu kolejowego zauważyła?
4581 dni
NIK: Na dworcach niebezpiecznie i brudno
Panie Balcerowicz! Co Pan opowiada? Banki w Polsce są bezpieczne? Nawet te niepolskie? Jeżeli ja kupiłem akcje GPW w ING, a fundusze w CitiBanku i na obu transakcjach straciłem 40-50%, to jak te banki pokryją straty, że by nas upewnić o tym, co Pan opowiada? Na czyje polecenie? Myślę, że Pańskie kwalifikacje, co do oceny możliwości co do oceny znacznie się
4582 dni
Balcerowicz: Nie widzę kryzysu
A co sądzi obecny prezes Elzab S.A. p. Jerzy Biernat ( na szczęście jeszcze tylko 5 lat do emerytury ) o zarządzaniu firmą poprzez pochlebców i lizusów ? Czy akceptuje Pan tzw. firmowe, wewnętrzne donosicielstwo ? Czy Prezes firmy wypłaca premie swoim donosicielom ? Czy wśród nowego asortymentu znajdzie się miejsce na produkty muzyczne marki G LAB produkowane przez ELZAB S.A.. Dlaczego na witrynie firmy ELZAB S.A. nie ma informacji o produktach muzycznych marki G LAB. Czy firma ELZAB S.A. się ich wstydzi ? Lepiej póżniej niż wcale rozpocząć uzupełniać asortyment podstawowy - kasy, wagi, inne - ZANIEDBANY OD WIELU LAT A TYM SAMYM PRZESTARZAŁY, NIEKOMPLETNY I NIEKONKURENCYJNY ( kosztować to będzie dużo piniędzy i trwać będzie wiele lat ) i inwestować wreszcie w majątek produkcyjny. Co pan na to panie Biernat ? Nowa firma zostanie naciągnięta na inwestycje i uratowanie Elzabu. Nowi właściciele powinni rozpocząć efektywnie wymagać konkretów od obecnego Zarządu a nie tylko rozpisywania się. Jakie zyski firma ELZAB S.A. ma ze sprzedaży produktów muzycznych marki G LAB? Ile kosztowało uruchomienie produkcji tych produktów muzycznych? Ile kosztują w ogóle te produkty muzyczne firmę ELZAB S.A.?
4583 dni
KNF ukarała Elzab
A co sądzi obecny prezes Elzab S.A. p. Jerzy Biernat ( na szczęście jeszcze tylko 5 lat do emerytury ) o zarządzaniu firmą poprzez pochlebców i lizusów ? Czy akceptuje Pan tzw. firmowe, wewnętrzne donosicielstwo ? Czy Prezes firmy wypłaca premie swoim donosicielom ? Czy wśród nowego asortymentu znajdzie się miejsce na produkty muzyczne marki G LAB produkowane przez ELZAB S.A.. Dlaczego na witrynie firmy ELZAB S.A. nie ma informacji o produktach muzycznych marki G LAB. Czy firma ELZAB S.A. się ich wstydzi ? Lepiej póżniej niż wcale rozpocząć uzupełniać asortyment podstawowy - kasy, wagi, inne - ZANIEDBANY OD WIELU LAT A TYM SAMYM PRZESTARZAŁY, NIEKOMPLETNY I NIEKONKURENCYJNY ( kosztować to będzie dużo piniędzy i trwać będzie wiele lat ) i inwestować wreszcie w majątek produkcyjny. Co pan na to panie Biernat ? Nowa firma zostanie naciągnięta na inwestycje w Elzab. Nowi właściciele powinni rozpocząć efektywnie wymagać konkretów od obecnego Zarządu a nie tylko rozpisywania się. Jakie zyski firma ELZAB S.A. ma ze sprzedaży produktów muzycznych marki G LAB? Ile kosztowało uruchomienie produkcji tych produktów muzycznych? Ile kosztują w ogóle te produkty muzyczne firmę ELZAB S.A.?
4583 dni
Exorigo przejmuje akcje spółki Elzab
Ameryce trzeba pomoz a nie zostawiac ludzi w takiej tragicznej sytuacji bo moze nas to samo dotknac a czlowiek czloeiekowi ma pomagac tylko pomagaja biedni a bogaci bo bogaci bija w swoje kieszenie i ich drugi nie interesuje żal mi Busza on chce pomoz i co dalej
4584 dni
Plan Paulsona jeszcze nie przepadł