Ostatnie komentarze

komentarz
autor
temu
artykuł
No należy im się pięć usług na rok to dość intensywny plan ! Zobaczymy co z tego wyniknie oby dali rade bo to moja poczta ulubiona:):)
4838 dni
InPost dostanie kapitał z giełdy
Twój komentarz...Pani N.R. przynosi wstyd PIS-owi.Przecież Ona jest niepoważna
4839 dni
Nelly Rokita: „Partia Kobiet to poroniony pomysł”
Palikot to cała sitwa PO; po niemiecku, słowo "Polikot" to "wszechłajno".A to wszechłajno kocha Niemców.
4840 dni
Palikot oskarża prezydenta o alkoholizm
Chce przeczytać ten artykuł
4842 dni
Uwaga! Fundusz z ochroną kapitału
Wreszcie poczta z jakimś zapleczem, może dlatego udało im sie przebić bo do tej pory był tylko zgnuśniały moloch Poczta Polska i paf firma bez logistyki. Tak dalej inpost, tak trzymać!
4847 dni
InPost dostanie kapitał z giełdy
Niewątpliwie jak obiecali tak zrobili i inpost już podobno dostał kasę od integera. Nawet śledzenie przesyłek wprowadzają dla mnie bomba! Korzystam z ich usług już rok i jestem bardzo zadowolony!
4852 dni
InPost dostanie kapitał z giełdy
Niekture byly do kita ... Niekture byly smieszne ... Niekture byly zajefajne ...
4856 dni
Ludzie w smiesznych sytuacjach...
Ta ustawa o rencie socjalnej nie ma odniesienia do orzeczników ZUs.Jestem osoba niepełnosprawna od 13 roku życia czyli zachorowałam przed ukończeniem 18 roku życia mam orzeczenie o nieprłnosprawności o stopniu umiarkowanym trwale i na stałe ale Zus tego nie akceptuje i gdzie ta ustawa ma zastosowanie nie wiem i nie rozumiem naszego prawa
4861 dni
Nowa ustawa o rencie socjalnej
Prawo jest tak skonstruowane w Polsce, (co ma m.in. wyraz nie tylko w różnych absurdalnych przepisach),aby pojedyńcza osoba chcąca z nich skorzystać - otrzymała jak najmniej korzyści, natomiast jak najwięcej otrzymały instytucje, urzędy, prawnicy, doradcy, zaprzyjaźnione spółki i instytucje z Sądami. Powyższe powoduje u mnie wielką przykrość.
4861 dni
Punkty kasowe nie gwarantują bezpieczeństwa transakcji
Zastanawiałem się przez moment czy nie zamienić kredytu we frankach na złotówkowy. Umocnienie się złotówki zniwelowało straty wynikające ze wzrostu stopy procentowej LIBOR. W moim przypadku z 1,5% do obecnie 2,7% - dochodzi jeszcze marża banku. Kusząca jest natomiast sama zamiana - przewalutowanie. Przy obecnym kursie (w stosunku do kursu wymiany podczas podpisywania umowy) moje obciążenie zmniejszyło by się o około 30 000 zł. Szkoda, że autor nie rozważył opłacalności takiego manewru.
5005 dni
Kto się przestraszył kredytu we frankach dziś liczy straty