BoomBit pozyskał od inwestorów deklaracje objęcia wszystkich akcji nowej emisji po cenie wynoszącej 19 zł za akcję, podała spółka. Redukcja w transzy dla inwestorów indywidualnych może wynieść nawet zobacz więcej »
PKO Leasing po raz kolejny ogłosił wezwanie do zapisywania się na sprzedaż akcji spółki Prime Car Management (PCM), w związku z planowanym nabyciem akcji, stanowiących 100% ogólnej liczby głosów na zobacz więcej »
Akcjonariusze Dom Development zdecydują na walnym zgromadzeniu zwołanym na 30 maja o wypłacie dywidendy w wysokości 9,05 zł na akcję z zysku za 2018 r. oraz części kapitału zapasowego pochodzącej z zobacz więcej »
Nowa usługa w części sklepów niemieckiej sieci: nadasz i odbierzesz paczkę. To samo zrobiły po wprowadzeniu zakazu handlu sklepy sieci Żabka. Dzięki temu mogą handlować w każdą niedzielę, nie bacząc zobacz więcej »
Były dyrektor KWK Centrum w rękach funkcjonariuszy. Wraz z nim zatrzymany został były wicedyrektor tej kopalni oraz trzech pracowników. Mieli wyrządzić spółce szkodę w wysokości 3 milionów złotych. zobacz więcej »
Molestowanie seksualne i mobbing zarzucają założycielowi i szefowi firmy Sante jej byli pracownicy, cytowani w reportażu Onetu. Przedsiębiorca przekonuje, że pracowników traktuje bardzo dobrze i jes zobacz więcej »
Warszawa, 18.04.2019 (ISBnews) - Ergis rekomenduje wypłatę dywidendy w wysokości 0,1 zł na akcję, w łącznej wysokości 3,78 mln zł z zysku uzyskanego w 2018 r., podała spółka. zobacz więcej »
Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego szuka haków na dziennikarzy TVN, którzy zrealizowali materiał na temat faszystów na Śląsku - informuje "Gazeta Wyborcza". Jednym z zarzutów ma być rzekomy przejaz zobacz więcej »
Pekabex odnotował 51,21 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w 2018 r. wobec 25,84 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie. zobacz więcej »
Krka odnotowała 174,59 mln euro skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w 2018 r. wobec 152,6 mln euro zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie. zobacz więcej »
Warszawa, 18.04.2019 (ISBnews) - Po polskich drogach porusza się już niemal 5 tys. pojazdów elektrycznych, które mogą korzystać zobacz więcej »
Piotr Osiecki pół roku spędził w areszcie, choć sąd przystał na poręczenia w wysokości 108 mln zł. - Wniosek prokuratury o dalszy areszt dla naszego klienta jest nieuzasadniony - mówi money.pl Katar zobacz więcej »
Warszawa, 18.04.2019 (ISBnews) - Dane dotyczące produkcji przemysłowej w Polsce za kwiecień powinny potwierdzić odporność krajowego sektora przemysłowego na spowolnienie notowane w całej Unii Europe zobacz więcej »
Bankowy Fundusz Gwarancyjny (BFG) ustalił dla Idea Banku wysokość składki rocznej na fundusz przymusowej restrukturyzacji banków za 2019 r. (z uwzględnieniem wysokości korekty składki wniesionej za zobacz więcej »
Niemcy z lidera Europy mogą stać się w tym roku jednym z największych hamulcowych. Cięcie prognoz rządowych dotyczących wzrostu PKB nie pozostawia wątpliwości, że globalne spowolnienie jest faktem. zobacz więcej »