Niemcy twierdzą, że mają z nami wielką nadwyżkę handlową, a my, że jest odwrotnie. W przypadku obu krajów te dane poprawiają mierniki wzrostu gospodarczego. A to niejedyna wada wskaźnika o nazwie pr zobacz więcej »
Unibep ocenia, że nadszedł dobry moment dla sprzedaży w Polsce budynków modułowych, oferowanych przez jego oddział Unihouse, poinformował wiceprezes i dyrektor finansowy Sławomir Kiszycki. Spółka re zobacz więcej »
Poziom długu publicznego mocno spadł w ubiegłym roku. Agencje ratingowe miały większe oczekiwania, ale i tak jest najniżej od dziesięciu lat. Informacja poszła w świat. zobacz więcej »
Gdyby Wielka Brytania przyjęła swoją taryfę celną, średnia ważona stawka celna w przywozie polskich towarów do tego kraju wyniosłaby 2,1%, w tym 6,5% w grupie produktów rolno-spożywczych, wyliczył P zobacz więcej »
Amica rozważa powrót na rynek amerykański, poinformował prezes Jacek Rutkowski. Zastrzegł jednak, że byłby to proces długotrwały i dopiero będzie analizowany. zobacz więcej »
Warszawa, 02.04.2019 (ISBnews) - Sławomir Połukord zrezygnował z funkcji prezesa Qumak w upadłości, a Konrad Pogódź zrezygnował z funkcji członka zarządu, podał syndyk masy upadłości Qumak Piotr Dud zobacz więcej »
Warszawa, 02.04.2019 (ISBnews) - Brand24 kończy prace nad prospektem w związku z przejściem na GPW z NewConnect i planuje go złożyć w ciągu kilku tygodni, poinformował ISBnews prezes Michał Sadowski zobacz więcej »
Łódź przeżywa rozkwit na rynku nieruchomości, czego efektem jest m.in. wzrost liczby sprzedanych mieszkań o ok. 30% r/r w 2018 r. oraz rozwój rynku nieruchomości biurowych. Całkowite zasoby nowoczes zobacz więcej »
Program Emerytura+ będzie kontynuowany, jeżeli najbliższe wybory parlamentarne wygra Prawo i Sprawiedliwość (PiS), wynika ze słów premiera Mateusza Morawieckiego. zobacz więcej »
Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka spodziewa się, że zamknie transakcję przejęcia węgierskiej spółki Poli-Farbe do końca kwietnia br., poinformował prezes Piotr Mikrut. zobacz więcej »
Wartość aktywów otwartych funduszy emerytalnych (OFE) spadła o 0,4% m/m do 161,7 mld zł na koniec marca, podały Analizy Online. zobacz więcej »
Oferta konsorcjum Mirbudu i jego spółki zależnej PBDiM Kobylarnia, warta 667,69 mln zł brutto, została uznana za najkorzystniejszą w postępowaniu Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad (GDDK zobacz więcej »
- Jest szansa, że nasze postulaty zostaną zrealizowane - powiedział przewodniczący związku Ryszard Proksa. Część nauczycieli okupujących małopolskie kuratorium oświaty przerywa protest. zobacz więcej »
Zapraszamy na "Money. To się liczy". Dziś rozmawiamy o zapowiedzi Mateusza Morawieckiego o likwidacji OFE i kontrolach nauczycieli przez Państwową Inspekcję Pracy. Gośćmi będą prezes Instytutu Emery zobacz więcej »
Warszawa, 02.04.2019 (ISBnews/ Superfund TFI) - Poniedziałkowa, pierwsza w tym tygodniu i w tym kwartale sesja na rynku ropy naftowej zakończyła się na wyraźnych plusach. Notowania ropy Brent i ceny zobacz więcej »