Zapiski obrad Fed mówią wyraźnie, że rada nastawiona jest na podwyżki i obawia się skoku inflacji. Giełda na Wall Street zareagowała spadkami. zobacz więcej »
Do taboru PKP Cargo na koniec 2016 roku należało 2 tys. lokomotyw i 60 tys. wagonów. zobacz więcej »
Środa przyniosła spore umocnienie amerykańskiego dolara. zobacz więcej »
Polska gospodarka urosła w czwartym kwartale 2017 roku o 5,1 proc. - wynika z wstępnych szacunków Głównego Urzędu Statystycznego. To najlepszy wynik od prawie dziesięciu lat. zobacz więcej »
Ostatnia sesja skończyła się największą przeceną akcji od dekady. zobacz więcej »
W rafineriach benzyna od początku miesiąca potaniała o 182 zł na metrze sześciennym. zobacz więcej »
Już ponad 10 mln butelek miesięcznie sprzedawała Ambra w ostatnim kwartale ubiegłego roku. Szampany Cin & Cin w tego Sylwestra szybciej schodziły z półek. Polski importer win widzi jednak na horyzon zobacz więcej »
Dziś uwagę przyciąga protokół FOMC. zobacz więcej »
Grupa PGNiG zarobiła w ubiegłym roku 2,9 mld zł na czysto - podała spółka we wstępnej informacji. To historyczny rekord. Wynik napędzał segment wydobywczy. zobacz więcej »
Kończy się historia Pioneer'a, który ponad 25 lat temu zaoferował Polakom po raz pierwszy inwestowanie w funduszu. zobacz więcej »
Odzieżowa grupa odnotowała wstępnie 302 mln zł zysku netto w czwartym kwartale 2017 roku. zobacz więcej »
To już druga zmiana na stanowiska prezesa zarządu LW Bogdanka w ostatnim roku. Krzysztof Szlaga skończył swoją pięcioletnią pracę w spółce. zobacz więcej »
Okazuje się, że publiczne przeprosiny Vistuli za nieuczciwą konkurencję same były... nieuczciwe. Firma Ania Kruk zaprzecza, jakoby ogłoszenia w "Gazecie Wyborczej" i "Pulsie Biznesu" były jej autors zobacz więcej »
Interweniować musiała sama giełda, która uznała, że sytuacja wymknęła się spod kontroli. zobacz więcej »
Polacy pracują nad stworzeniem leku, który ma pomóc chorym na raka. zobacz więcej »