Moody's Investors Service podniósł długoterminowy rating depozytowy Santander Bank Polska do A2 z A3, a długoterminowy senior debt rating do A3 z Baa1, podała agencja. Perspektywę ratingów zmieniono zobacz więcej »
Rage Age na sprzedaż. Do 15 czerwca można zgłaszać zainteresowanie nabyciem praw do marki, która jeszcze do niedawna miała ambicje ubierać mężczyzn, którzy chcą być eleganccy, ale też nosić się "bez zobacz więcej »
Najgorzej opłacani emeryci w Polsce dostają co miesiąc kilka groszy na konto. Co innego minister Anna Anders. Polityk z rządu PiS dostaje co miesiąc po mężu kilkadziesiąt tysięcy złotych świadczenia zobacz więcej »
Prawie 9 milionów Polaków rozliczyło się w tym roku przy pomocy platformy "Twój e-PIT". To niemal połowa wszystkich podatników, którzy zeznanie złożyli przez internet. Ministerstwo chwali się i zape zobacz więcej »
Już od ponad tygodnia trwa strajk okupacyjny we francuskiej fabryce słodyczy Ferrero w miejscowości Villers-Ecalles. Przez ten czas z zakładu nie wyjechała żadna ciężarówka. A to tam powstaje m.in. zobacz więcej »
Torpol przygotowuje się do złożenia oferty w powtórzonym przetargu na modernizację odcinka Czyżew-Białystok linii kolejowej z Warszawy do Białegostoku, o wartości kilku miliardów złotych, poinformow zobacz więcej »
Jeden ruch i 2 mld zł w kieszeni. Podniesienie pensji minimalnej to z jednej strony dobry wizerunkowy ruch, z drugiej sposób na dodatkowe wpływy do budżetu. Za wyższe pensje zapłacą pracodawcy, a Po zobacz więcej »
W ramach rekonstrukcji rządu ministrem finansów - w miejsce Teresy Czerwińskiej - został obecny wiceminister finansów i szef Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) Marian Banaś, zaś ministrem rodzin zobacz więcej »
- Mogłem albo bronić się, albo zginąć - mówił przed sądem Wojciech Kwaśniak, były wiceszef KNF, który dwa lata temu został zaatakowany przed własnym domem. - Miałem pełne przekonanie, że walczę o sw zobacz więcej »
Sprzedaż węgla kamiennego ogółem wyniosła w Polsce 4,9 mln ton w kwietniu 2019 r. wobec 5,02 mln ton miesiąc wcześniej i 5,06 mln ton w kwietniu 2018 r., podała Agencja Rozwoju Przemysłu (ARP). zobacz więcej »
Spectrum Cannabis na początku sprowadziła do Polski około 7 kg leczniczej marihuany. Teraz jest to 30 kg tygodniowo, a może być nawet 100 kg. Wszystko za sprawą nowych upraw w Danii. Większa podaż s zobacz więcej »
Sprzedaż detaliczna wyrównana sezonowo w strefie euro spadła o 0,4% w ujęciu miesięcznym w kwietniu 2019 r., podał unijny urząd statystyczny Eurostat. zobacz więcej »
Prezes Budimeksu Dariusz Blocher został powołany na stanowisko dyrektora Grupy Ferrovial na Europę. Jednocześnie pozostanie prezesem Grupy Budimex w Polsce, podała spółka. Po raz pierwszy Polak obej zobacz więcej »
Work Service zakłada zakończenie procesów dezinwestycyjnych w maju 2020 r., co pozwoli na całkowitą spłatę zadłużenia inwestycyjnego, poinformowała prezes Iwona Szmytkowska. zobacz więcej »
PG Dutch Holding I B.V., Marvipol Logistics, Hermes Platinum i Hermes Logistics złożyły do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wniosek ws. utworzenia wspólnego przedsiębiorcy w celu rea zobacz więcej »