Cyfrowy Polsat płaci za każdą akcję Netii po 5,77 zł. zobacz więcej »
19 stycznia to Narodowy Dzień Popcornu. To jedno z tych dziwnych świąt, na które brakuje już nawet miejsc w kalendarzu, a w których tworzeniu celują głównie Amerykanie. W Polsce szczególnie celebrow zobacz więcej »
Środa przyniosła spore umocnienie amerykańskiego dolara. zobacz więcej »
Tydzień rozpoczyna się generalnie dobrze, choć nie koniecznie można to powiedzieć o akcji w Niemczech. zobacz więcej »
Do taboru PKP Cargo na koniec 2016 roku należało 2 tys. lokomotyw i 60 tys. wagonów. zobacz więcej »
Biedronce rośnie duża konkurencja i to made in Poland. zobacz więcej »
Zapiski obrad Fed mówią wyraźnie, że rada nastawiona jest na podwyżki i obawia się skoku inflacji. Giełda na Wall Street zareagowała spadkami. zobacz więcej »
Polska gospodarka urosła w czwartym kwartale 2017 roku o 5,1 proc. - wynika z wstępnych szacunków Głównego Urzędu Statystycznego. To najlepszy wynik od prawie dziesięciu lat. zobacz więcej »
Tego samego dnia, gdy tanzańska firma przelała pieniądze za traktory do Ursusa, Andrzej Zarajczyk, główny właściciel spółki, zaczął sprzedawać akcje spółki. zobacz więcej »
Klienci PKO BP będą mogli kilkoma kliknięciami zarejestrować firmę. Ministerstwo Rozwoju podpisało z bankiem umowę. Jednocześnie z wnioskiem zakładane będzie konto firmowe. zobacz więcej »
W rafineriach benzyna od początku miesiąca potaniała o 182 zł na metrze sześciennym. zobacz więcej »
Zapisy umowy przewidują, że do roku 2023 ma powstać na Bliskim Wschodzie co najmniej 60 sklepów CCC. zobacz więcej »
Jeszcze w tej kadencji Sejmu Otwarte Fundusze Emerytalne (OFE) przekształcą się w fundusze inwestycyjne, a większość zgromadzonych tam pieniędzy trafi na prywatne konta Polaków - wynika z nieoficjal zobacz więcej »
Ostatnia sesja skończyła się największą przeceną akcji od dekady. zobacz więcej »
Zdawało się, że giełda będzie we wtorek atakować historyczne szczyty. Po ogłoszeniu nominacji na stanowiska nowych ministrów zamiast szczytów poszła w dół. Podobnie jak i złoty. zobacz więcej »