Analitycy Domu Maklerskiego Vestor rozpoczęli wydawanie rekomendacji dla kopalni Bogdanka. zobacz więcej »
Sprawdź, jak w piątek przebiegła sesja na nowojorskiej giełdzie. zobacz więcej »
- Na giełdzie był czas, że nawet "kiosk z warzywami" można było wprowadzić - mówi Krzysztof Folta, prezes spółki TIM. zobacz więcej »
Szef koncernu sprzedał spory pakiet akcji, gdy były "na górce". zobacz więcej »
Stopa bezrobocia wyniosła w sierpniu 7,0 proc. - wynika z danych GUS. Tym samym jest niższa niż szacunki resortu, kierowanego przez Elżbietę Rafalską. Przedsiębiorcy, głównie z branży handlowej narz zobacz więcej »
Wydawało się, że Vistal Gdynia przekazał już wszystkie złe wiadomości. Spółki zależne mają straty, banki i ubezpieczyciel wypowiadają umowy. Okazało się, że to nie koniec. Straty będą jednak o połow zobacz więcej »
Gdyby nie odszkodowanie dla banku BZ WBK wydawca "Wprost" wykazałaby wysoki wzrost zysku w pierwszym półroczu. Sąd nakazał zapłatę 2,5 mln zł. Z wydawnictwem procesuje się też dziennikarz Kamil Durc zobacz więcej »
LPP, właściciel takich sklepów jak Reserved, Cropp i House ma zamiar kontynuować ekspansję na nowe rynku zagraniczne. Otworzy sklepy stacjonarne w Izraelu i Słowenii. Duże szanse widzi dla siebie w zobacz więcej »
Po dziewięciu z rzędu sesjach wzrostowych na indeksie Dow Jones Industrial suma negatywnych dla akcji wiadomości wywołała w czwartek spadki. Nie dość, że ma być jeszcze jedna podwyżka stóp Fed w tym zobacz więcej »
Spółki skarbu państwa w trzy lata potroiły zyski. Głównie dzięki dobrej sytuacji gospodarczej i polityce rządu. zobacz więcej »
Do listy banków, które wypowiedziały umowy gdyńskiemu budowniczemu mostów dołączył BGŻ BNP Paribas. Kwoty są dużo poważniejsze niż w przypadku poprzednich informacji. zobacz więcej »
Google nie ustaje w walce o miejsce na rynku smartfonów dla własnego produktu. Przejął właśnie część tajwańskiej HTC, odpowiedzialnej za telefony Pixel. Chce ponowić tym samym próbę walki z iPhone&# zobacz więcej »
Bank Ochrony Środowiska w tym roku może się pochwalić solidnymi zyskami. Po rezerwach i wielkiej stracie pod koniec ub.r. teraz dwa kwartały były na wyraźnym plusie. Drugi kwartał okazał się najleps zobacz więcej »
Kursy akcji na Wall Street wzrosły nieznacznie, ale pozwoliło to osiągnąć historyczne maksima dwóm najważniejszym indeksom Dow Jones Industrial oraz S&P 500. Kluczowe było posiedzenie Rezerwa Federa zobacz więcej »
Nextbike Polska, operator stacji wypożyczania rowerów w 28 polskich miastach podpisał umowę z PKN Orlen. Na stacjach benzynowych koncernu w sześciu miastach pojawi się 35 stacji rowerowych i jedna z zobacz więcej »