Nie bez powodu Agora prowadziła ostatnio zwolnienia w swojej drukarni. Przychody pod koniec ubiegłego roku się załamały. Nawet działalność kinowa poważnie zmniejszyła zyski, mimo wzrostu sprzedaży p zobacz więcej »
Wskazuje, że ma to głęboki sens biznesowy. Szczególnie w obliczu rewolucji związanej z elektromobilnością. zobacz więcej »
PGE w końcówce roku znalazła się pod kreską przez spore odpisy księgowe wartości niektórych aktywów. zobacz więcej »
Warszawski parkiet jest zainteresowany przejęciem giełdy w Tel Awiwie – to bez wątpienia najważniejsza informacja ostatnich dni. Zanim jednak ktokolwiek zacznie snuć mocarstwowe plany, spójrz zobacz więcej »
Lotos ma za sobą rekordowy rok pod względem zysków. zobacz więcej »
Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie złożyła ofertę na przejęcie giełdy w Tel Awiwie. Ma jej w tym pomóc państwowy Polski Fundusz Rozwoju. zobacz więcej »
Akcje Getin Noble Banku w kilka tygodni straciły na wartości prawie 30 proc. zobacz więcej »
Platforma zamówień elektronicznych Tauronu działa już piąty rok. Wyliczono, że dzięki niej spółka zaoszczędziła już pół miliarda złotych. zobacz więcej »
Właściciel Stokrotki dostał pismo od sądu. Jeśli nie odpowie, to jego konkurent i zarazem niewielki akcjonariusz może zablokować przejęcie przez litewską grupę Maxima. zobacz więcej »
Kontrolowana przez Kulczyków spółka Polenergia podpisała z norweskim Statoil umowę sprzedaży połowy swoich projektów wiatraków na morzu Bałtyckim. Teraz wszystko zależy od zgody urzędów. zobacz więcej »
Urząd skarbowy w Krakowie zażądał od Cyfrowego Polsatu pieniędzy za 2012 rok, a do tego kontroluje dwa kolejne lata. Co więcej, nowe przepisy powodują, że zysk za czwarty kwartał ub.r. zmniejszy się zobacz więcej »
Giełda Papierów Wartościowych została zaproszona do wzięcia udziału w przetargu na pakiet kontrolny izraelskiej giełdy - dowiedziała się "Rzeczpospolita". Warszawski parkiet, poproszony o komentarz, zobacz więcej »
Dzisiejsza sesja rozpoczynała się w Europie od fatalnych nastrojów, ale szybko się one poprawiły. Prawdopodobnie stało za tym wyczerpanie się podaży w krótkim terminie. Kto chciał szybko sprzedać ak zobacz więcej »
To symboliczny, choć jeszcze nieformalny koniec historii firmy na GPW, która zadebiutowała na rynku akcji w 2009 roku. zobacz więcej »
Ruch Pięciu Gwiazd odniósł już spory sukces przy okazji poprzednich wyborów. zobacz więcej »