Dom maklerski KBC Securities spodziewa się, że w tym roku łącznie przeprowadzi jako oferujący 3 pierwotne oferty publiczne, poinformowała w poniedziałek agencję ISB Marzena Gąsiorek-Nagórka, dyrektor zobacz więcej »
Citi Handlowy we współpracy z Grupą Citi zainaugurował wczoraj pierwszą globalną ofertę dla Polaków mieszkających i pracujących za granicą. Zgodnie z przyjętą przez bank strategią do końca 2008 w pon zobacz więcej »
Dziś w IDG.pl: Komórki na diecie - wybieramy ofertę pre-paid; Sharp planuje budowę fabryki 10 generacji; Najnowsza elektronika w Berlinie; Longhorn nieco później; Benchmark.pl w rękach Komputronika; zobacz więcej »
ING Bank Śląski rozpoczął subskrypcję Inwestycyjnej Lokaty Terminowej BRIT, której dochodowość uzależniona jest od kursów walut rynków wschodzących – Brazylia, Rosja, Indie, Turcja – w od zobacz więcej »
Ruszyła w Polsce nowa kampania MasterCard® z serii „Bezcenne”. Tym razem spot reklamowy traktuje o powrocie do szkoły przekonując, że „Wrócić do kumpli, którzy Cię rozumieją je zobacz więcej »
Minister edukacji Ryszard Legutko zadeklarował, że będzie stanowczo zabiegał o stworzenie w szkole obszernej przestrzeni wolności dla realizacji intelektualnych i artystycznych aspiracji uczniów. zobacz więcej »
Marka BRE Banku znalazła się w gronie 80 najmocniejszych marek na polskim rynku firm działających w sektorze business to business. Tym samym, kapituła konkursu Business Superbrands doceniła silną poz zobacz więcej »
Puls Biznesu informuje, że od 1 września prezesem Mediatela, operatora telekomunikacyjnego, jest Zbigniew Kazimierczak, który został także inwestorem spółki (ma prawie 10 proc. udziałów). Wraz z wice zobacz więcej »
Katarska grupa inwestorów Qatari Investment Authority (QIA) może przejąć blisko jedną trzecią udziałów największego europejskiego rynku akcji - giełdy londyńskiej London Stock Exchange (LSE), o rynko zobacz więcej »
Podróż pełną fatalnych przygód mieli pasażerowie, którzy wybrali się w sobotę do Warszawy. O godzinie 8.09 z Łodzi Fabrycznej wyruszył w trasę zakupiony kilka dni temu za 15,5 miliona zł supernowocze zobacz więcej »
Telefony komórkowe wyposażone w technologię NFC zastąpią plastikowe karty płatnicze w ciągu pięciu lat. Do 2012 roku, telefony jako instrumenty płatnicze będą używane przez około 50 milionów klientów zobacz więcej »
Brytyjski Barclays Bank wprowadził przedpłaconą kartę podróżną Travel Money Card, za pomocą której konsumenci będą mogli korzystać z bankomatów na całym świecie a także dokonywać płatności w miejscac zobacz więcej »
Walka z korupcją jest w interesie wszystkich Polaków - powiedział premier Jarosław Kaczyński we wczorajszym wystąpieniu telewizyjnym po głównym wydaniu Wiadomości w TVP1. Szef rządu pod zobacz więcej »
Już za miesiąc część autobusów i tramwajów pojedzie według nowych rozkładów jazdy lub też zmienioną trasą. Sprawdź, czy Twój dojazd do szkoły, pracy lub na uczelnię będzie dogodniejszy. zobacz więcej »
Ostatnia poważna korekta na giełdzie pokazała, że kupując jednostki funduszy inwestycyjnych warto dobrze przemyśleć swoje poczynania. Do podjęcia trafnych decyzji wystarczy tylko przestrzegać kilku p zobacz więcej »