Niewłaściwie naliczona renta, odmowa wypłaty zasiłku pielęgnacyjnego przez ZUS, wstrzymana wypłata renty inwalidzkiej czy wadliwie ustalony stopień niepełnosprawności to szara rzeczywistość rodzimych zobacz więcej »
Ceny mieszkań w Polsce nadal rosną, najszybciej w miastach średniej wielkości - wynika z raportu przedstawionego przez CEE Property Group. Przeciętne małżeństwo stać na kredyt złotówkowy umożliwiając zobacz więcej »
Fundusze inwestycyjne i emerytalne w lipcu zgromadziły w swoich portfelach akcje wartości ok. 115,2 mld zł wobec 115,7 mld zł w poprzednim miesiącu, wynika z szacunków Analiz Online, firmy monitorują zobacz więcej »
Osiem warszawskich dzielnic nie ma własnego szpitala. Ponad 300 tys. mieszkańców Ursynowa i południowych dzielnic Warszawy od lat czeka na swoją lecznice. Najwięcej szczęścia ma Wawer, w którym miesz zobacz więcej »
Na warszawskiej giełdzie Ryszard Krauze miał dotychczas wielu fanów. Na akcjach spółek, których był udziałowcem, inwestorzy zarabiali w ostatnich latach krocie. W czwartek ci, którzy zainwestowali w zobacz więcej »
W odpowiedzi na podjętą wczoraj decyzję o podwyżce stóp procentowych bank podwyższył standardowe oprocentowanie dla środków na Koncie Oszczędnościowym.<br /> zobacz więcej »
Czeski koncern energetyczny CEZ oraz węgierski koncern paliwowy MOL podpisały w czwartek porozumienie o współpracy w zakresie wytwarzania energii elektrycznej i ciepła, w oparciu o paliwo gazowe - po zobacz więcej »
Według mecenasa Wojciecha Brochwicza, prokuratura łamie prawo Janusza Kaczmarka do obrony. Adwokat zatrzymanego dziś byłego szefa MSWiA w rozmowie z dziennikarzami poskarżył się, że nie może zobaczyć zobacz więcej »
Domy Ryszarda Krauzego są przeszukiwane przez ABW - donosi "Wprost". Sprawa ta ma być powiązana z zatrzymaniem Janusza Kaczmarka, byłego szefa policji Konrada Kornatowskiego i prezesa PZU J zobacz więcej »
Wskaźnik Rynku Pracy (WRP), informujący zwyprzedzeniem o zmianach wielkości zatrudnienia i stopy bezrobocia, w lipcu zwiększył swoją wartość. Może to oznaczać pogorszenie sytuacji na rynku pracy - po zobacz więcej »
Rusza program PARP "Wsparcie na rozwój technostarterów i dla technostarterów". Dzięki niemu osoby, które planują podjąć działalność gospodarczą na podstawie innowacyjnego, autorskiego rozwiązania mog zobacz więcej »
Jak donosi serwis internetowy dziennika Rzeczpospolita prokuratura wydała postanowienie w sprawie zatrzymania Ryszarda Krauzego. zobacz więcej »
Duża grupa zabawek dostępnych na polskim rynku zamiast cieszyć, zagraża bezpieczeństwu najmłodszymkonsumentom - wynika z kontroli Inspekcji Handlowej przeprowadzonej na zlecenie Urzędu Ochrony Konkur zobacz więcej »
Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła w czwartek prospekt emisyjny spółki informatycznej Wola Info, poinformował urząd w komunikacie. zobacz więcej »
Na wniosek europejskich komunistów, szefowie frakcji Parlamentu Europejskiego zdecydowali, że we wtorek rano podczas sesji plenarnej w Strasburgu odbędzie się debata na temat Stoczni Gdańsk, od które zobacz więcej »