Polski oddział zarejestrowanej w Luksemburgu spółki, należącej do francuskiego towarzystwa ubezpieczeniowego Predica, kończy przygotowania do startu na naszym rynku - donosi "Gazeta Prawna". Będzie s zobacz więcej »
Dziennikarstwo obywatelskie (ang. citizen journalism) to rodzaj dziennikarstwa uprawianego przez nieprofesjonalnych dziennikarzy w interesie społecznym lub za 2000 złotych miesięcznie. zobacz więcej »
Bardzo dawno temu jako pierwsi na tych łamach pisaliśmy o możliwych obostrzeniach dotyczących udzielania przez banki kredytów mieszkaniowych. Jak się później okazało, chodziło o tzw. Rekomendację S. zobacz więcej »
Zespół psychologów z uniwersytetów Toronto, Harvarda, Hawajskiego i McGill zbadał możliwości neurologicznej oceny predyspozycji do sprawowania funkcji kierowniczych. zobacz więcej »
Firma O2 poinformowała, że 9 listopada w Wielkiej Brytanii zadebiutuje iPhone. Data ta wyznacza jednocześnie dzień europejskiej premiery telefonu Apple'a. zobacz więcej »
Sygnity zawarło umowę ramową na dostawę, instalację, uruchomienie i serwis rozwiązań automatyki bankowej dla jednej z instytucji z sektora bankowo-finansowego. zobacz więcej »
Z inicjatywy Komisji ds. Informatyki i Telekomunikacji Business Centre Club powstała Koalicja na Rzecz Europejskiego Społeczeństwa Informacyjnego (KRESI). zobacz więcej »
HSBC Investments rozpoczął sprzedaż zagranicznych funduszy inwestycyjnych i spodziewa się, że za pół roku będą one sprzedawane przez ponad 30 dystrybutorów. HSBC chce w ciągu 2-3 lat znaleźć się w p zobacz więcej »
Dziś w IDG.pl: Stallman: Będziecie walczyć o wolność?; Grał trzy dni i... umarł; Czy Sony zrezygnuje z produkcji procesora Cell; Microsoft się ugina; Producenci pamięci pod lupą DoJ; Intel kupi Havok zobacz więcej »
Intel Capital zainwestuje w Grono.net. To pierwszy samodzielny projekt funduszu w Polsce i dopiero trzecia inwestycja w serwisy tego typu. Wcześniej Intel Capital zainwestował w licząca prawie 60 mil zobacz więcej »
Dla polityków gospodarka to tylko narzędzie w walce o głosy wyborców. Gdy kwitnie, rządzący zasługi przypisują sobie, a gdy kuleje, winą obarczają poprzednią ekipę. zobacz więcej »
Rozmowa z Ewą Lewicką, prezes Izby Gospodarczej Towarzystw Emerytalnych– Zarządzający aktywami otwartych funduszy emerytalnych uważają, że obecnie, przy wartości aktywów OFE wynoszących ponad 1 zobacz więcej »
Warta Gwarancja Lokata Ubezpieczeniowa to nowa propozycja inwestycyjna Kredyt Banku i życiowej Warty. Atutem oferty jest bezpieczeństwo inwestycji i nieopodatkowany zysk.<br /> zobacz więcej »
Capital One Advisers, spółka specjalizująca się w transakcjach kapitałowych na rynku niepublicznym, chce stworzyć fundusz inwestycyjny przeznaczony do inwestycji w obiecujące spółki na Ukrainie i poz zobacz więcej »
W Niemczech, Chorwacji i na Węgrzech iPhone będzie sprzedawny przez niemieckiego operatora T-Mobile, we Francji sprzedaż ma prowadzić Orange. Dziś dowiemy się kto będzie sprzedawał iPhone w Wlk. Bryt zobacz więcej »