To jednak nie koniec zamieszania wokół dawnej spółki Skarbu Państwa. zobacz więcej »
Wśród zatrzymanych w sprawie prywatyzacji Ciechu są dwaj wysocy przedstawiciele biura maklerskiego ING Securities, w tym członek jego zarządu. Formalnie można by zamknąć jeszcze pracowników kilku bi zobacz więcej »
Tak źle w handlu zagranicznym nie było od sześciu lat. Według danych GUS, w grudniu byliśmy na sporym minusie - import był dużo wyższy niż eksport. I nie tyle chodzi o rosnące ceny sprowadzanych pal zobacz więcej »
Zatrzymanie w sprawie prywatyzacji Ciechu odbiło się negatywnie na majątku rodziny Kulczyków. W poniedziałek należące do nich akcje koncernu chemicznego poszły w dół, choć giełda generalnie dość wyr zobacz więcej »
Choć sprzedaż piwa koncernu Heineken rosła w ubiegłym roku, to nie można tego powiedzieć o zależnej od niego polskiej Grupie Żywiec. Jej udział w sprzedaży całego holenderskiego koncernu spadł do 5, zobacz więcej »
Jastrzębska Spółka Węglowa zainwestuje prawie 20 mld zł w rozwój kopalni. zobacz więcej »
Do taboru PKP Cargo na koniec 2016 roku należało 2 tys. lokomotyw i 60 tys. wagonów. zobacz więcej »
Dystans wobec pomysłu fuzji zachowuje minister energii Krzysztof Tchórzewski. zobacz więcej »
Najważniejsze indeksy warszawskiej giełdy na starcie piątkowej sesji tracą od 0,8 do 1,3 proc. zobacz więcej »
Mimo że Jasiński poszedł do Orlenu jako wyznaczony przez partię polityk, a nie ściągnięty z rynku menadżer, warunki, na jakich został zatrudniony, były jednak typowo rynkowe. zobacz więcej »
Główne indeksy straciły na wartości blisko 4 proc., podobnie jak w poniedziałek. zobacz więcej »
Zwolennikiem stworzenia monopolu naftowego jest sam premier Mateusz Morawiecki, który chciałby wzmocnienia pozycji Orlenu na światowym rynku. zobacz więcej »
W tym roku firma ma w planach otwarcie 30-40 nowych sklepów poza naszym krajem. zobacz więcej »
Polska stoi u progu rewolucji na rynku kapitałowym. Najmniejsze przedsiębiorstwa w ciągu 10 lat zbiorą w sieci nawet 5 mld zł. Wszystko dzięki unijnym przepisom. zobacz więcej »
Wartość umowy opiewa na 13 mln zł brutto. zobacz więcej »