WP Holding wzmacnia pozycję w e-commerce z kategorii dom i wnętrze. Za 75 mln zł kupuje Extradom.pl - spółkę specjalizującą się w sprzedaży projektów architektonicznych online. zobacz więcej »
W związku ze złożeniem przez Sławomira Zawadę rezygnacji z funkcji prezesa zarządu, rada nadzorcza PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna (PGE GiEK) powierzyła czasowo wiceprezesowi ds. finansowy zobacz więcej »
- Spółka ma dobrą sytuację, sporą samodzielność. Interesuje nas coś naprawdę dużego - tak o planach rozwoju mówi prezes największej polskiej firmy windykacyjnej. Jedną z opcji jest pozyskanie dużego zobacz więcej »
Zapowiedziane przez prezesa PiS przejęcie Autosanu zaskoczyło inwestorów. Choć KNF podkreśla, że na giełdzie nie wywołało to dużego zamieszania, eksperci radzą politykom, by bardziej uważali na słow zobacz więcej »
Za paliwo tankowane za Orlenie nie musisz płacić w kasie. Aplikacja Orlen Pay, o której money.pl pisał jako pierwszy, zaczęła działać. Dzięki niej klienci mają zaoszczędzić czas. zobacz więcej »
Słynny sanocki producent autobusów Autosan zostanie przejęty przez Polską Grupę Energetyczną – poinformował podczas spotkania z mieszkańcami Sanoka prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kacz zobacz więcej »
Amerykańskie indeksy straciły podczas piątkowej sesji po kilka procent. Choć i tak na starcie notowań wyglądało to znacznie gorzej. Największe spadki zaliczyły akcje gigantów, przede wszystkim Amazo zobacz więcej »
Ceny benzyny na stacjach pozostają stabilne, podczas gdy diesel i autogaz drożeją średnio o 2 gr na litrze - podają analitycy BM Reflex. Tymczasem na świecie cena ropy Brent zjechała w piątek o 1,2 zobacz więcej »
Energa przeznaczy specjalny poligon do testów dronów i samolotów bezzałogowych. Trzecia największa firma energetyczna w kraju podpisała umowę z Instytutem Lotnictwa. zobacz więcej »
Tauron wciąż cierpi na tym, że musiał przejąć kopalnie. W trzecim kwartale poprawiło się firmie, ale nie ze względu na efekty działalności. Po prostu zadłużenie ma w euro, a złoty akurat się wtedy u zobacz więcej »
Tauron wciąż cierpi na tym, że musiał przejąć kopalnie. W trzecim kwartale poprawiło się firmie, ale nie ze względu na efekty działalności. Po prostu zadłużenie ma w euro, a złoty akurat się wtedy u zobacz więcej »
Eldorado mieszkaniowe się kończy. Ceny mieszkań rosną i coraz mniej jest kupujących. Choć deweloperzy oddają w tym roku do użytku najwięcej mieszkań w historii, to nowych inwestycji sprzedają coraz zobacz więcej »
Nastroje na Wall Street po złej środzie poprawiły się w czwartek, ale już piątek zapowiada się, że będzie źle. Choć wyniki spółek z czwartku rano pozwoliły na odbicie, to już po sesji nie zachwycili zobacz więcej »
Dzisiejsza sesja do pewnego stopnia przypominała notowania sprzed dokładnie dwóch tygodni. Podobnie jak wówczas inwestorzy pozostawali pod wpływem potężnej przeceny w USA. Tym razem jednak popyt był zobacz więcej »
Nastroje na Wall Street po katastrofie z środy, dzień później znacznie się poprawiły. O ile spadki napędzały firmy technologiczne, to teraz właśnie one odpowiadają za ruch w górę. Z Teslą na czele. zobacz więcej »