Stacje paliw Orlenu będą przeobrażać się w mini markety? zobacz więcej »
W państwowej spółce znów toczy się walka o stołki. zobacz więcej »
Najnowszy raport Banku Światowego pokazuje, że za czasów rządów Donalda Tuska spadliśmy z 46. na 48. miejsce w rankingu bogactwa. Wyprzedziły nas kraje, które nie należą do najbogatszych i miejsce z zobacz więcej »
Rodzina królewska z Arabii Saudyjskiej chce zarobić 100 mld USD, sprzedając akcje swojej naftowej firmy i wprowadzając ją na giełdę. Po IPO będzie to najdroższa spółka giełdowa na świecie. Do czasu zobacz więcej »
Liczba klientów Banku Millennium wzrosła na koniec ub.r. do 1,6 mln. Bank chwali się też zyskami. Te nieznacznie przekroczyły prognozy analityków. Głównie dzięki wzrostowi marż na odsetkach. zobacz więcej »
Ciosem okazały się wyniki za ostatnie trzy miesiące ubiegłego roku. zobacz więcej »
Rynek kryptowalut wpada w coraz większą depresję. Niedawną euforię zastąpiły szybkie spadki, którym na razie nie widać końca. Kurs bitcoina zszedł w piątek poniżej 8 tys. dol., a wartość rynkowa wsz zobacz więcej »
Powołana zaledwie niecały miesiąc temu do rady nadzorczej Orlenu Małgorzata Niezgoda, z początkiem lutego złożyła rezygnację. Choć nie odbyło się żadne posiedzenie, za gotowość do pracy dostanie co zobacz więcej »
Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie zajęła 3. miejsce pod względem liczby ofert pierwotnych w Europie w 2017 r., wynika z najnowszego raportu "IPO Watch Europe" przygotowanego przez firmę dora zobacz więcej »
Właściciel wyszukiwarki Google, Alphabet rozminął się z oczekiwaniami rynku odnośnie zysku za czwarty kwartał. Choć przychody z reklam były rekordowe, to wydatki na promowanie aplikacji YouTube i us zobacz więcej »
Liczba klientów Banku Millennium wzrosła na koniec ub.r. do 1,6 mln. Bank chwali się też zyskami. Te nieznacznie przekroczyły prognozy analityków. Głównie dzięki wzrostowi marż na odsetkach. Kredyty zobacz więcej »
Największy operator na rynku telefonii komórkowej inwestuje w rozwój sieci w miastach i na wsiach. zobacz więcej »
Polacy pracują nad stworzeniem leku, który ma pomóc chorym na raka. zobacz więcej »
Wydawca "Gazety Wyborczej" zwolni pół setki pracowników. Winą obarcza słabą sprzedaż usług poligraficznych. zobacz więcej »
Użytkownicy serwisu spędzają na nim mniej czasu - o 50 mln godzin dziennie. zobacz więcej »