Odpływ klientów telefonów stacjonarnych Orange nadrabia ostatnio przyrostem tych komórkowych i internetem światłowodowym. Mimo spadku przychodów udało się wyjść na plus w trzecim kwartale. Po dwóch zobacz więcej »
Bank Millennium zarabia coraz więcej na różnicy w oprocentowaniu kredytów i depozytów. A i ludzie biorą coraz więcej pożyczek. Wyższy zysk niż w trzecim kwartale 2018 udało się wcześniej osiągnąć ty zobacz więcej »
Ostatnie godziny przyniosły pogłębienie spadków na giełdach od Stanów Zjednoczonych po Azję. Teraz wszystko wskazuje na to, że kolej na przecenę europejskich akcji, chyba że Mario Draghi zaserwuje & zobacz więcej »
Firma windykacyjna Hoist Finance AB zamierza złożyć ofertę na aktywa spółki GetBack. Od ich sprzedaży zależy kwota, jaką mogą odzyskać właściciele obligacji. zobacz więcej »
Tak wysokich zysków w trzecim kwartale PKN Orlen nie miał w swojej historii. Ponad dwa miliardy to dużo więcej niż oczekiwali analitycy rynku. Duża w tym zasługa regulacji państwowych. Na samym zaka zobacz więcej »
Czarna seria spadków na Wall Street nie kończy się. Wszystkie główne indeksy zanotowały duże spadki, a S&P 500 i Dow Jones są już na minusie od początku roku. Inwestorzy boją się o stan globalnej go zobacz więcej »
Najbardziej spektakularny spadek akcji na warszawskich rynkach akcji w tym roku związany jest z nowymi unijnymi przepisami. Wejście RODO w poważny sposób wpłynęło na działalność Cloud Technologies. zobacz więcej »
Spółka Magus w upadłości, która posiada prawa do marki merlin.pl, dogadała się z wierzycielami. Sąd potwierdził układ, którym zobowiązania zredukują się o kilkadziesiąt milionów złotych. zobacz więcej »
Polska branża gier ma coraz lepsze wyniki, niektóre tytuły sprzedają się na całym świecie jak świeże bułki. Ale wyceny spółek na giełdzie stały się najwyraźniej za wysokie, bo w październiku akcje z zobacz więcej »
Spadające ceny akcji na giełdach, taniejące włoskie obligacje i presja na złotego to efekt zawirowań wokół włoskiego rządu. Uchwalił budżet, który wyraźnie się nie spina. Do tego stopnia, że jego pr zobacz więcej »
Wysokie temperatury w lecie sprzyjały piciu piwa. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się marki premium, choć zaskakująco dobrze sprzedawały się też piwa bezalkoholowe. Grupa Żywiec może się pochw zobacz więcej »
eobuwie.pl rozpoczęło wstępne działania przygotowawcze do przeprowadzenia pierwszej oferty publicznej (IPO) oraz dopuszczenia akcji spółki do obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Pap zobacz więcej »
Do McDonald's jeszcze Sfinksowi daleko, ale krok po kroku ma być coraz bliżej. Za rok ma mieć połowę liczby restauracji amerykańskiej sieci w Polsce. zobacz więcej »