Rynek kryptowalut wpada w coraz większą depresję. Niedawną euforię zastąpiły szybkie spadki, którym na razie nie widać końca. Kurs bitcoina zszedł w piątek poniżej 8 tys. dol., a wartość rynkowa wsz zobacz więcej »
Ciosem okazały się wyniki za ostatnie trzy miesiące ubiegłego roku. zobacz więcej »
Powołana zaledwie niecały miesiąc temu do rady nadzorczej Orlenu Małgorzata Niezgoda, z początkiem lutego złożyła rezygnację. Choć nie odbyło się żadne posiedzenie, za gotowość do pracy dostanie co zobacz więcej »
Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie zajęła 3. miejsce pod względem liczby ofert pierwotnych w Europie w 2017 r., wynika z najnowszego raportu "IPO Watch Europe" przygotowanego przez firmę dora zobacz więcej »
Liczba klientów Banku Millennium wzrosła na koniec ub.r. do 1,6 mln. Bank chwali się też zyskami. Te nieznacznie przekroczyły prognozy analityków. Głównie dzięki wzrostowi marż na odsetkach. Kredyty zobacz więcej »
Właściciel wyszukiwarki Google, Alphabet rozminął się z oczekiwaniami rynku odnośnie zysku za czwarty kwartał. Choć przychody z reklam były rekordowe, to wydatki na promowanie aplikacji YouTube i us zobacz więcej »
Polacy pracują nad stworzeniem leku, który ma pomóc chorym na raka. zobacz więcej »
Największy operator na rynku telefonii komórkowej inwestuje w rozwój sieci w miastach i na wsiach. zobacz więcej »
Wydawca "Gazety Wyborczej" zwolni pół setki pracowników. Winą obarcza słabą sprzedaż usług poligraficznych. zobacz więcej »
Użytkownicy serwisu spędzają na nim mniej czasu - o 50 mln godzin dziennie. zobacz więcej »
Portfel spółek, które znajdują się pod bezpośrednią kuratelą premiera Morawieckiego rósł w styczniu wolniej niż cała giełda. To już kolejny miesiąc z rzędu, gdy państwowi giganci przyciągali mniej ś zobacz więcej »
Nie takiego wyniku spodziewali się ekonomiści, ale i tak podkreślają bardzo dobrą koniunkturę w przemyśle. zobacz więcej »
Jerome Powell może zadebiutować jako prezes kolejną podwyżką stóp procentowych. zobacz więcej »
Soho Development przejął właściciela 33 proc. akcji Próchnika. Po co deweloperowi spółka produkująca i handlująca garniturami czy płaszczami? Być może wkrótce przestanie to robić. zobacz więcej »
Na polskim rynku działają trzy banki hipoteczne. O planach utworzenia czwartego poinformował właśnie prezes BZ WBK. Jego najwięksi konkurenci już dysponują taką ofertą, a w drugim kwartale ma powsta zobacz więcej »