Serinus Energy, spółka zależna od wehikułu inwestycyjnego rodziny Kulczyków, rezygnuje z odwiertu w Rumunii. Okazał się nieszczelny, co wywołało pożar. Wytypowano nową lokalizację, za którą po częśc zobacz więcej »
Odbierz nawet 400 PLN premii zobacz więcej »
Facebook wprowadza restrykcje odnośnie reklamowania ryzykownych usług finansowych, w tym kryptowalut. Pytanie tylko dlaczego dopiero w momencie, gdy rynek przeżywa załamanie? zobacz więcej »
Wyższy wynik czwartego kwartału niż w 2017 r. BZ WBK miał tylko raz. W górę poszły zyski na marży odsetkowej i prowizjach, poprawiła się też jakość portfela. Coraz mniej jest klientów niewypłacalnyc zobacz więcej »
Po rekordowej kradzieży kryptowaluty NEM cały rynek zatrząsł się w posadach. Okazało się, że skradzione jednostki zaczęły trafiać do obrotu na sześciu giełdach. To odbiło się na bitcoinie, który zsz zobacz więcej »
Choć w ciągu ostatniego tygodnia uciekło z polskiej giełdy 11 mld zł, to i tak styczeń jest najlepszym miesiącem na GPW od długiego czasu. Historyczny rekord indeksu WIG był możliwy dzięki temu, że zobacz więcej »
Zaledwie 30 minut wystarczyło, by inwestorzy kupili akcje za ponad milion złotych, podbijając ich notowania o kilkadziesiąt procent. zobacz więcej »
W ten sposób firma chce stawić czoła konkurencji na rynku spożywczym. zobacz więcej »
Umacniająca się polska waluta nie jest dobrą wiadomością dla eksporterów. zobacz więcej »
Czy ktoś w Polsce słyszał o NEM coin? Pewnie niewiele osób, a to dziesiąta najbardziej popularna kryptowaluta świata. Daleko jej do bitcoina, jednak to właśnie ona stała się w piątek chociaż przez c zobacz więcej »
PGNiG powinno niedługo podpisać umowę przesyłową z Energinet.dk i rozpocząć przygotowywanie portfela dostaw gazu, które będą przesyłane gazociągiem Baltic Pipe, poinformował wiceprezes Maciej Woźnia zobacz więcej »
Miliarder, książę Alwaleed bin Talal, szef globalnego wehikułu inwestycyjnego Kingdom Holding został zwolniony w weekend z aresztu domowego w hotelu Ritz-Carlton, podobnie jak dwunastu innych saudyj zobacz więcej »
Spółka zależna jednego z największych banków świata, amerykańskiego Goldman Sachs ugięła się przed twardym stanowiskiem funduszy emerytalnych i inwestycyjnych. Zapłaci więcej w wezwaniu na akcje Rob zobacz więcej »
Miliarder Leszek Czarnecki w ubiegłym roku sprzedał udziały w swojej firmie deweloperskiej a pojawiały się też informacje prasowe, że chce sprzedać Idea Bank. Pieniądze gromadzi by wesprzeć Getin No zobacz więcej »
- To nie wycena, a raczej spekulacja - komentuje dla money.pl Marek Piechocki bliski rekordów kurs akcji LPP. Prezes odzieżowej firmy zdradza, że zamierza założyć fundację, która będzie zarządzać sp zobacz więcej »