Famur podpisał umowę z rosyjską Kopalnią Jubilejnaja na dostawę kompleksu ścianowego. Za zmechanizowane obudowy ścianowe i kombajn ścianowy dostanie 15,38 mln euro netto, czyli 64,07 mln zł. Rosja j zobacz więcej »
Przez pierwszą część dnia była widoczna wzmożona aktywność inwestorów na polskim rynku. zobacz więcej »
Komisja Europejska (KE) zatwierdziła warunkowo przejęcie Scripps (właściciela TVN w Polsce) przez Discovery oraz odrzuciła wniosek polskiego organu ochrony konkurencji o odesłanie sprawy, podała KE. zobacz więcej »
Rozkręca się sezon publikacji wyników finansowych. zobacz więcej »
Zobacz na ile wyceniają akcje obu paliwowych koncernów. zobacz więcej »
Wartość umowy opiewa na 13 mln zł brutto. zobacz więcej »
Najnowszy raport Banku Światowego pokazuje, że za czasów rządów Donalda Tuska spadliśmy z 46. na 48. miejsce w rankingu bogactwa. Wyprzedziły nas kraje, które nie należą do najbogatszych i miejsce z zobacz więcej »
Zwolennikiem stworzenia monopolu naftowego jest sam premier Mateusz Morawiecki, który chciałby wzmocnienia pozycji Orlenu na światowym rynku. zobacz więcej »
Liczba klientów Banku Millennium wzrosła na koniec ub.r. do 1,6 mln. Bank chwali się też zyskami. Te nieznacznie przekroczyły prognozy analityków. Głównie dzięki wzrostowi marż na odsetkach. Kredyty zobacz więcej »
W latach 2005-2010 był sekretarzem stanu, a następnie szefem Gabinetu prezydenta Lecha Kaczyńskiego. zobacz więcej »
Rok rozpoczął się bardzo mocno na światowych giełdach akcji. Po 11 zakończonych sesjach kontraktów na indeks S&P 500, aż 10 przyniosło zamknięcia na historycznych maksimach. Na GPW jest to słabiej o zobacz więcej »
Jeszcze w październiku mieliśmy trzecią najlepszą dynamikę wzrostu przemysłu w Europie. W listopadzie spadliśmy jednak na siódme miejsce. Choć wyprzedziliśmy Irlandię, to nas z kolei wyprzedziło kil zobacz więcej »
Coraz szybciej rośnie liczba klientów CCC, którzy kupują buty przez internet. zobacz więcej »
Notowania akcji wyraźnie poszły w górę. zobacz więcej »
Nowojorska giełda nadrobiła już połowę strat z przełomu stycznia i lutego. Motor napędowy najważniejszych indeksów to obecnie akcje producenta iPhone’ów. zobacz więcej »