Rynek tradycyjnie z dużym spokojem przyjmuje wieści o chronicznych stratach finansowych spółki Elona Muska. zobacz więcej »
Tak źle w handlu zagranicznym nie było od sześciu lat. Według danych GUS, w grudniu byliśmy na sporym minusie - import był dużo wyższy niż eksport. I nie tyle chodzi o rosnące ceny sprowadzanych pal zobacz więcej »
Planowana inwestycja Heliosa w nowo utworzoną spółkę wyniesie na początku około 10 mln zł. zobacz więcej »
Tylko ostatnich 12 miesięcy upłynęło na wzroście cen akcji na poziomie średnio 23 proc. Wcześniej równie dobrym rokiem był 2012. zobacz więcej »
To kolejne przesunięcie terminu zakończenia inwestycji, która pochłonie w sumie ponad 11 mld zł. zobacz więcej »
Po sześciodniowej serii wzrostów spadki na giełdzie w Nowym Jorku były nieuniknione. Powód dały Chiny, które ogłosiły, że swoje nadwyżki w handlu zagranicznym przestaną inwestować w obligacje rządow zobacz więcej »
Wzrosty kursów akcji w USA wydają się nie mieć końca. Najstarszy indeks nowojorskiej giełdy Dow Jones Industrial po raz pierwszy zakończył dzień powyżej 26 tys. punktów. zobacz więcej »
Orlen Lietuva zarabia więcej niż oczekiwano. Polski właściciel zwiększy wartość litewskiej rafinerii w swoich księgach o 800 mln zł. zobacz więcej »
Szczególnie należy uważać na akcje banków. zobacz więcej »
Argumentuje to m.in. dużym ryzykiem i wykorzystywaniem kryptowalut w przestępstwach finansowych. zobacz więcej »
Markę Netflix kojarzy w Polsce 63 proc. internautów. zobacz więcej »
Mimo niemal panicznej wyprzedaży bitcoinów ostatnim czasie, kryptowaluty ciągle wzbudzają ogromne zainteresowanie. zobacz więcej »
Indeks giełdowy WIG20 spadł o 3,75% wobec poprzedniego zamknięcia i osiągnął poziom 2 412,03 pkt we wtorek, 6 lutego. zobacz więcej »
Popularna aplikacja ciągle jednak nie przynosi jej twórcom zysków. zobacz więcej »
Mimo że Jasiński poszedł do Orlenu jako wyznaczony przez partię polityk, a nie ściągnięty z rynku menadżer, warunki, na jakich został zatrudniony, były jednak typowo rynkowe. zobacz więcej »