Katowicka prokuratura bada sprawę weksla Kamila Durczoka. Była żona dziennikarza twierdzi, że jej podpis na dokumencie został podrobiony. - Taki weksel zgodnie z doktryną prawniczą pozostaje ważny, zobacz więcej »
Zadłużenie Skarbu Państwa na koniec czerwca 2019 r. spadło o 0,1% m/m i wyniosło 975 114,5 mln zł, podało Ministerstwo Finansów, prezentując ostateczne dane. Od początku roku zadłużenie wzrosło o 2, zobacz więcej »
Zadłużenie Skarbu Państwa spadło o 0,2% m/m do ok. 973,3 mld zł na koniec lipca 2019 r., podało Ministerstwo Finansów, prezentując szacunkowe dane. zobacz więcej »
Stolica Wielkopolski ma problem z oświetleniem ulicznym. Lampy świecą nie tylko w nocy, ale i w dzień. Urzędnicy przyznają, że jest problem i próbują go rozwiązać. Ale łatwo nie jest. zobacz więcej »
Alumetal nie planuje zmian w polityce dywidendowej, poinformowała prezes Agnieszka Drzyżdżyk. zobacz więcej »
Warszawa, 20.08.2019 (ISBnews) - Netia liczy na "wymiernie lepsze" kolejne kwartały, wynika z wypowiedzi prezesa Andrzeja Abramczuka. zobacz więcej »
Alumetal zakłada, że jego wskaźnik zadłużenia netto do EBITDA na koniec 2019 r. nie będzie na poziomie istotnie wyższym niż 1x odnotowane po I półroczu, poinformowali członkowie zarządu. zobacz więcej »
Alumetal zakłada, że nie uda się zrealizować celów programu motywacyjnego w tym roku, poinformowała prezes Agnieszka Drzyżdżyk. Celem będzie nie maksymalizacja, a obrona wolumenów sprzedaży. zobacz więcej »
Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy o rozstrzyganiu sporów dotyczących podwójnego opodatkowania oraz zawierania uprzednich porozumień cenowych, poinformowało Centrum Informacyjne Rządu (CIR). zobacz więcej »
Wartość sprzedaży sklepów małoformatowych w lipcu br. wzrosła o 6,2% r/r, a w ujęciu miesięcznym spadła o 3,1%, wynika z danych Centrum Monitorowania Rynku (CMR). zobacz więcej »
Łopaty wbite, ruszają prace na budowie pierwszego odcinka trasy S19 na terenie województwa lubelskiego. Na początek wykonawca musi się skupić na wycince drzew, robotach ziemnych i rozpoznaniu sapers zobacz więcej »
Dzięki realizowanym inwestycjom Cognor zwiększy roczną wielkość produkcji do niemal 1 mln ton stali w perspektywie połowy 2020 roku, poinformował dyrektor finansowy Krzysztof Zoła. zobacz więcej »
Gruz, pusta butelka, zgnieciona puszka oraz… prywatne informacje wraz z prognozowaną wysokością emerytury. Takie "skarby" można znaleźć, wyrzucając śmieci. O ile butelka w śmietniku nie powinna dziw zobacz więcej »
Warszawa, 20.08.2019 (ISBnews) - Poczta Polska zanotowała 230-proc. dynamikę r/r w kanale dostaw Odbiór w Punkcie w I półroczu 2019 r, podała Poczta. Oznacza to, że do sieci Odbiór w Punkcie w I poł zobacz więcej »
Zarząd KGHM Polska Miedź w pełni przyjmuje do wiadomości wnioski z raportu Najwyższej Izby Kontroli (NIK), dotyczącego inwestycji KGHM w Sierra Gorda, jednocześnie podkreślając, że będzie kontynuowa zobacz więcej »