Uzupełniamy dzisiejszą depeszę o pełne dane o sprzedaży grupy - we wcześniejszej wersji podaliśmy tylko dane o przychodach ze sprzedaży produktów i usług. zobacz więcej »
Piotr Osiecki pół roku spędził w areszcie, choć sąd przystał na poręczenia w wysokości 108 mln zł. - Wniosek prokuratury o dalszy areszt dla naszego klienta jest nieuzasadniony - mówi money.pl Katar zobacz więcej »
Dzisiejsze dane dotyczące zmiany zatrudnienia oraz stopy bezrobocia z Australii wypadły dość korzystnie, potwierdzając silną sytuację tamtejszego... zobacz więcej »
Warszawa, 18.04.2019 (ISBnews) - Dane dotyczące produkcji przemysłowej w Polsce za kwiecień powinny potwierdzić odporność krajowego sektora przemysłowego na spowolnienie notowane w całej Unii Europe zobacz więcej »
Akcjonariusze Santander Bank Polska zdecydują na walnym zgromadzeniu zwołanym na 16 maja o przeznaczeniu na dywidendę 541,07 mln zł z zysku za 2018 r. oraz odpowiednio 957,59 mln zł i 514,03 mln zł zobacz więcej »
Niemcy z lidera Europy mogą stać się w tym roku jednym z największych hamulcowych. Cięcie prognoz rządowych dotyczących wzrostu PKB nie pozostawia wątpliwości, że globalne spowolnienie jest faktem. zobacz więcej »
Dekpol sprzedał (na podstawie zawartych umów rezerwacyjnych, deweloperskich i przedwstępnych) 141 lokali w I kwartale 2019 r. wobec 223 rok wcześniej, podała spółka, powołując się na wstępne dane. zobacz więcej »
LC Corp podpisał przedwstępne umowy sprzedaży dwóch kompleksów biurowych - katowickiego Silesia Star oraz wrocławskiego Retro Office House, podała spółka. Wartość umów zawartych ze spółkami Ingadi i zobacz więcej »
Zgłoszenia aniołów biznesu do konkursu Business Angel of the Year, organizowanego po raz drugi przez COBIN Angels wraz z Executive Clubem, przyjmowane są do 6 maja. Rozstrzygnięcie konkursu planowan zobacz więcej »
Esotiq & Henderson oczekuje podwojenia sprzedaży w internecie w 2019 r., poinformował wiceprezes Krzysztof Jakubowski. Spółka notuje wyższą sprzedaż w e-commerce m.in. w wyniku wprowadzenia niedziel zobacz więcej »
Warszawa, 18.04.2019 (ISBnews) - Rozbudowa Terminalu Naftowego w Gdańsku jest obecnie na etapie tzw. palowania zbiorników na ropę naftową, czyli wzmocnienia podłoża specjalnymi, betonowymi kolumnami zobacz więcej »
Warszawa, 18.04.2019 (ISBnews) - Gra "Tank Battle Heroes" studia T-Bull trafia właśnie do fazy beta testów na urządzeniach z systemem operacyjnym iOS, podał deweloper. Dodatkowo w sklepie Google Pla zobacz więcej »
Warszawa, 18.04.2019 (ISBnews) - Po polskich drogach porusza się już niemal 5 tys. pojazdów elektrycznych, które mogą korzystać zobacz więcej »
Molestowanie seksualne i mobbing zarzucają założycielowi i szefowi firmy Sante jej byli pracownicy, cytowani w reportażu Onetu. Przedsiębiorca przekonuje, że pracowników traktuje bardzo dobrze i jes zobacz więcej »
Polski przemysł rośnie w tempie 5,6 proc. w skali roku - wynika z najnowszych danych GUS. To oznacza wyraźne spowolnienie względem poprzedniego miesiąca, choć nie jest tak źle, jak sugerowałyby nast zobacz więcej »