Licencja obejmuje nie tylko Polskę, ale i rynki krajów Unii Europejskiej, Stanów Zjednoczonych, Chin, Japonii i Korei Południowej. zobacz więcej »
Dziś rozpoczął się Kongres Partii Komunistycznej, który ma wybrać władze i zdefiniować cele na kolejnych 5 lat. zobacz więcej »
W środę wszystkie oczy zwrócone są na Chiny. zobacz więcej »
Projekt zakłada jednorazową wypłatę w wysokości 10 tysięcy złotych netto emerytom i rencistom górniczym. zobacz więcej »
Dow Jones Industrial po raz pierwszy w historii przekroczył wartość 23 000 pkt. zobacz więcej »
Netflix jest już wart na giełdzie prawie 89 mld dol. To poziom takich firm jak Nike, czy giganta w bankowości Goldman Sachs. Wyniki trzeciego kwartału zaskoczyły pozytywnie analityków. Serwis ma już zobacz więcej »
- Koncentrujemy się na tym, skąd wziąć pracowników - mówi Dariusz Blocher, prezes Budimeksu. Na tysiąc nowo zatrudnianych prawdopodobnie połowa pochodzić będzie z Białorusi i Ukrainy. zobacz więcej »
Komisja Nadzoru Finansowego podała, że nie ma zamiaru zmienić stanowiska z sierpnia względem debiutu giełdowego Raiffeisen Bank Polska. Oznacza to sankcje po 15 maja przyszłego roku w przypadku, gdy zobacz więcej »
Zakłady Mięsne Henryk Kania zawarły przedwstępną umowę przeniesienia majątku produkcyjnego spółki Staropolskie Specjały w celu zwolnienia jej z długu. Wartość przejmowanych zakładów wyliczono na 293 zobacz więcej »
Indeksy giełdowe w Nowym Jorku ustanowiły w poniedziałek kolejne historyczne szczyty. Tym razem wzrosty podtrzymane zostały przez banki, które korzystają na poprawie rentowności amerykańskich obliga zobacz więcej »
Zielona Góra rozstrzygnęła tydzień temu największy w Polsce przetarg na dostawę autobusów elektrycznych. Wygrał go Ursus w pokonanym polu zostawiając Solarisa. Autobusy są teraz w strategii Ursusa w zobacz więcej »
Stanisław Kluza, pierwszy szef Komisji Nadzoru Finansowego i dwukrotny kandydat na prezesa GPW jest szykowany na prezesa Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych, jednej z najważniejszych instytucj zobacz więcej »
W czasach, kiedy w ministerstwie finansów władzę sprawował Jacek Rostowski, Polska zyskała dostęp do dużej linii kredytowej w MFW. Miało nas to zabezpieczyć przed ewentualnym atakiem na walutę, zwię zobacz więcej »
Wokół posła Misiło ostatnio rozpętała się medialna zawierucha. Okazał się głównym konkurentem Ryszarda Petru do fotela przewodniczącego Nowoczesnej. Jeśli mu się uda wygrać, to lepiej, żeby partia t zobacz więcej »
Baryłka na giełdzie w USA sięga najwyższych poziomów od pół roku. zobacz więcej »