Dziś prawdziwych dziennikarzy już nie ma. Prawie nie ma opisów, faktów, danych. Wszystko staje się interpretacją. Polityczną grą. Partyjniactwem. Dziennikarstwo popada w manipulację. To opinia jedneg zobacz więcej »
Wybór jest banalny w swojej prostocie i jednocześnie piekielny w konsekwencjach: Kombatant Komorowski czy maminsynek Duda? Wspomnienia czy podlizywanie się? Mentorstwo czy fałszywy ton? Slogany czy s zobacz więcej »
We wczorajszej debacie znów na chwilę i tym razem na miękko wszedł antysemityzm jako element politycznej gry. Duda mówiąc o Jedwabnem odwołał się do antysemityzmu. Podobnie było na debacie przed pier zobacz więcej »
Wielu ludzi dzwoni do mnie zdziwionych – jak to możliwe? Wstydzę się Polski. Ludzie zagłosowali dla jaj? Co to znaczy?!  Jak żyć? Jak umrzeć? Od ściany do ściany. Od miłości do nienawiści. Od p zobacz więcej »
zobacz więcej »
24 lata temu w wyborach prezydenckich do drugiej tury wszedł Stanisław Tymiński, nikomu nieznany człowiek z Peru. Wygrał w wyborach z premierem Mazowieckim i razem z Wałęsą znalazł się w drugiej turz zobacz więcej »
Kochani, Wartość w polityce mierzy się tym, jak sobie dajemy radę z porażką. Wiem, że wszyscy mamy poczucie niesprawiedliwości wyroku wyborców. Wygrały puste hasła, słabi ludzie i w dodatku prezentuj zobacz więcej »
Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie wspaniale. zobacz więcej »
1. Grzegorz Braun 2. Andrzej Duda 3. Adam Jarubas 4. Bronisław Komorowski 5. Marian Kowalski 6. Janusz Korwin-Mikke 7. Paweł Kukiz 8. Magdalena Ogórek 9. Jacek Wilk 10. Paweł Tanajno zobacz więcej »
Jan Bury szef klubu PSL, jest uwikłany w tysiące śledztw. Pół biedy! Jego najbliżsi współpracownicy są zatrudniani w państwowych instytucjach. I nikt nic z tym nie robi. Taka jest skala patologii. Ni zobacz więcej »
MAREK DYJAK Człak (Człek) zbuntowany Ciężko ranny wstał świt, w żyły wlał setę krwi niedzielny świt, szczeci zgolić by Zjeść kanapkę lub trzy, siorbnąć herbaty łyk Odpocząć, fotel pilot pstryk No no zobacz więcej »
zobacz więcej »
zobacz więcej »
Dla mnie ten dzień stał się jednak bardziej dniem integracji europejskiej niż święta pracy, choć mam poczucie, że walka o lepszą pracę, o więcej miejsc pracy, o wyższe wynagrodzenia jest bardzo potrz zobacz więcej »
Kancelaria Prezydenta Komorowskiego jest jedną z najdroższych w Europie, a jednocześnie jedną z tych z najmniejszymi uprawnieniami. Dziś przedstawię jak wyglądałaby moja kancelaria: połowa urzędników zobacz więcej »