Urząd skarbowy w Krakowie zażądał od Cyfrowego Polsatu pieniędzy za 2012 rok, a do tego kontroluje dwa kolejne lata. Co więcej, nowe przepisy powodują, że zysk za czwarty kwartał ub.r. zmniejszy się zobacz więcej »
OFE mają nadzieję, że nie będziemy z nich rezygnować, jeśli zmieni się prawo. Mają argumenty. Ich średnie stopy zwrotu są wyższe niż funduszy inwestycyjnych. Ale, właśnie - to średnie. Szczegółowe d zobacz więcej »
PGE w końcówce roku znalazła się pod kreską przez spore odpisy księgowe wartości niektórych aktywów. zobacz więcej »
Kredytobiorcy po wczorajszej konferencji prezesa NBP mogą spokojniej patrzeć w przyszłość. Perspektywa utrzymania niskich stóp jeszcze przez dwa lata zbiła jednak kursy banków giełdowych. W czwartek zobacz więcej »
Wskazuje, że ma to głęboki sens biznesowy. Szczególnie w obliczu rewolucji związanej z elektromobilnością. zobacz więcej »
Ostatnie sesje przyniosły powrót nerwowej atmosfery na giełdowych parkietach, a wszystko za sprawą słów nowego prezesa Fed, który wydaje się otwarty na możliwość aż czterech podwyżek stóp procentowy zobacz więcej »
Polacy mogą najwyżej pomarzyć o kupnie izraelskiej giełdy - pisaliśmy w środę. Informacje, które nieoficjalnie uzyskało money.pl właśnie się potwierdziły. Warszawska giełda wypadła z wyścigu o kupno zobacz więcej »
Prezes Radosław Domagalski-Łabędzki podpadł politykom? zobacz więcej »
Głośna wymiana prezesa Orlenu z Wojciecha Jasińskiego na Daniela Obajtka to nie koniec zmian w zarządzie koncernu. Rada nadzorcza spółki ogłosiła postępowania kwalifikacyjne na stanowiska dwóch czło zobacz więcej »
Platforma zamówień elektronicznych Tauronu działa już piąty rok. Wyliczono, że dzięki niej spółka zaoszczędziła już pół miliarda złotych. zobacz więcej »
Pieniądze zarabiane przez banki to łakomy kąsek dla polityków. Budżet państwa ma zawsze nieograniczone potrzeby, a banki zawsze mają pieniądze. Rosnące ostatnio daniny publiczne banki częściowo odbi zobacz więcej »
Donald Trump ma zamiar drastycznymi posunięciami likwidować gigantyczną dziurę w amerykańskim handlu zagranicznym. Ogłosił wprowadzenie ceł na stal i aluminium. Akcje w Nowym Jorku poszły mocno w dó zobacz więcej »
PKO BP w ubiegłym roku udzielił kredytów hipotecznych na kwotę blisko 13 mld zł. zobacz więcej »
Dzisiejsza sesja rozpoczynała się w Europie od fatalnych nastrojów, ale szybko się one poprawiły. Prawdopodobnie stało za tym wyczerpanie się podaży w krótkim terminie. Kto chciał szybko sprzedać ak zobacz więcej »
Afryka jest jedynym kontynentem, gdzie mięso kur jest wysoce cenione. zobacz więcej »