Ursus wygrał kolejny przetarg na dostawy autobusów elektrycznych. Tym razem zamawiającym są Katowice. Chcąc, nie chcą samorządy będą musiały wymieniać tabor na elektryczny. zobacz więcej »
IATA to światowa organizacja handlowa, skupiająca około 270 przewoźników lotniczych z ponad 100 krajów, odpowiadających za ponad 80 proc. przewozów lotniczych na świecie. zobacz więcej »
Ciekawy układ techniczny zaczyna rysować się na układzie koszyka BOSSA EUR. zobacz więcej »
Nowy inwestor jednej z najdłużej notowanych na giełdzie spółek we wtorek wycofał ją ostatecznie z giełdy. Paged decyzją zarządu GPW został wykluczony z obrotu. zobacz więcej »
Tak drogiego surowca jak obecnie nie było od połowy 2015 roku. zobacz więcej »
Nieco ponad 7 tys. zł wystarczyło, by w tej chwili być milionerem. zobacz więcej »
Tylko dwie giełdy na świecie miały lepszy niż warszawska wynik w czwartek, czwartego stycznia. Patrząc dodatkowo na wyniki przetargu obligacji rządowych można śmiało powiedzieć, że kapitał pcha się zobacz więcej »
W 2018 roku indeksy na Wall Street jeszcze nie spadały. Piąta sesja z rzędu wzrostowa to najlepszy wynik od wielu lat. zobacz więcej »
Norwegowie zarzucają firmie zatrudnianie pracowników z Korei Północnej. zobacz więcej »
Ozusowanie umów zleceń przez PiS w 2016 roku tylko nieznacznie zmieniło rynek pracy - wynika z najnowszych danych GUS. Na umowie-zlecenie pracuje o 4 proc. mniej osób, a pracownicy z płacą minimalną zobacz więcej »
Odkąd pod koniec listopada ub.r. PKO BP przeskoczył PKN Orlen w wartości rynkowej, to nie oddał prowadzenia już do końca roku. Ostatniego dnia 2017 r. wyceną giełdową największy bank wyprzedzał najw zobacz więcej »
Getin Noble Bank rezygnuje z przeprowadzenia wszystkich ofert publicznych na podstawie zatwierdzonego w dniu 10 stycznia 2018 r., podał bank. zobacz więcej »
Dzięki wielkiej inwestycji Lotosu z jednego litra ropy wytwarzane ma być więcej paliw. W czwartym kwartale ub.r. zrealizowano jednak zaledwie 6 proc. projektu. Termin oddania nowych instalacji się p zobacz więcej »
Mariusz Patrowicz w ostatnim czasie często spotyka się w sądzie z przedstawicielami Komisji Nadzoru Finansowego. Informuje, że wygrał już pięć spraw, ale to najwyraźniej jeszcze nie koniec przepycha zobacz więcej »
Choć nie są to dobre wieści z punktu widzenia kierowców, na razie ciągle jeszcze ceny paliw nie idą aż tak mocno w górę. zobacz więcej »