Stacje paliw Orlenu będą przeobrażać się w mini markety? zobacz więcej »
Notowania akcji wyraźnie poszły w górę. zobacz więcej »
Rynek akcji w dalszym ciągu dyktuje warunki dla pozostałych klas aktywów. zobacz więcej »
Nowe informacje wywołały błyskawiczną, gwałtowną reakcję na giełdzie. zobacz więcej »
Giełdowi gracze z USA wymazali z pamięci fatalny ubiegły tydzień. zobacz więcej »
Nowojorska giełda nadrobiła już połowę strat z przełomu stycznia i lutego. Motor napędowy najważniejszych indeksów to obecnie akcje producenta iPhone’ów. zobacz więcej »
Wszystko przez brak uzyskania zgody Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. zobacz więcej »
PGNiG chwali się nowym odkryciem. Na terenie koncesji na południowo wschodnim krańcu Polski znalazło złoże, które da prawdopodobnie 20 mln m3 gazu rocznie. A to jeszcze nie koniec planów. zobacz więcej »
Poniedziałek na rynkach globalnych minął w bardzo dobrych nastrojach. zobacz więcej »
Fuzja Orlenu i Lotosu stworzy molocha. Nawet jeśli będą oszczędności dla spółki, to nie przełożą się raczej na niższe ceny na stacjach. Gigant ma przecież sfinansować polską elektrownię atomową, a d zobacz więcej »
Giełda Papierów Wartościowych została zaproszona do wzięcia udziału w przetargu na pakiet kontrolny izraelskiej giełdy - dowiedziała się "Rzeczpospolita". Warszawski parkiet, poproszony o komentarz, zobacz więcej »
Nie bez powodu Agora prowadziła ostatnio zwolnienia w swojej drukarni. Przychody pod koniec ubiegłego roku się załamały. Nawet działalność kinowa poważnie zmniejszyła zyski, mimo wzrostu sprzedaży p zobacz więcej »
PGE Obrót po raz trzeci z rzędu wygrała przetarg w ZUS. W trakcie dwuletniej umowy dostarczy energię elektryczną do wszystkich oddziałów zakładu. zobacz więcej »
Serinus Energy zostanie przeniesiona bliżej Polski. Tak zdecydowało walne zgromadzenie akcjonariuszy spółki. Raj podatkowy na wyspie Jersey ma być lepszym miejscem, niż Calgary w Kanadzie, bo spółka zobacz więcej »
W kuluarach XXV Welconomy Forum w Toruniu minister energii Krzysztof Tchórzewski przyznał, że oczekuje zmiany linii działania zagranicą oraz na nowe pomysły rozwojowe, które byłyby realizowane w Pol zobacz więcej »