Rada nadzorcza Orange Polska powołała Jean-François Fallacher na prezesa zarządu na kolejną, 3-letnią kadencję, podała spółka. Powołanie zostało dokonane przed upływem obecnej kadencji. zobacz więcej »
63 proc. Polaków na emeryturze chce poświęcić czas bliskim, połowa chce podróżować. Z problemami finansowymi Polakom "jesień życia" kojarzy się już mniej. A jeśli już, to raczej tym po czterdziestce zobacz więcej »
Agora zrealizuje drugą rundę finansowania ROI Hunter, poinformował prezes Agory Bartosz Hojka. zobacz więcej »
Cement podrożał o ponad 10 proc, a materiały do budowy ścian i kominów - niemal o 20 proc. Eksperci nie mają wątpliwości, niebawem pójdą w górę również ceny mieszkań. zobacz więcej »
T-Bull odnotował ponad 7 milionów pobrań gier na platformach mobilnych w styczniu, podała spółka. Ponadto otrzymał dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 na prom zobacz więcej »
Enprom, specjalizujący się w budowaniu i modernizowaniu linii elektroenergetycznych, przeznaczy na działania B+R w tym zakresie 32 mln zł, z czego ponad 22 mln zł uzyskał z dofinansowań Narodowego C zobacz więcej »
"Jutro znowu usłyszymy kapiszonowe tłumaczenia, że opublikowany dokument o niczym nie świadczy..." - napisał wicenaczelny 'Wyborczej' Jarosław Kurski na Twitterze. zobacz więcej »
Inflacja konsumencka wyniesie 1,7% w 2019 r. i przyspieszy do 2,7% r/r w 2020 r., by spowolnić do 2,5% w 2021 r., wynika z centralnej ścieżki projekcji inflacyjnej Narodowego Banku Polskiego (NBP). zobacz więcej »
Warszawa, 01.03.2019 (ISBnews) - Rada nadzorcza PKO Leasing powołała Pawła Pacha na prezesa zarządu, podała spółka. Paweł Pach będzie pełnił funkcję od 4 marca br. zobacz więcej »
Atomic Jelly na platformie crowdfundingowej FindFunds.pl, zebrał 2 442 000 zł i zadebiutuje na rynku NewConnect w połowie 2020 r., poinformował FindFunds.  zobacz więcej »
Warszawa, 06.03.2019 (ISBnews) -  Elektrobudowa planuje zakończyć prace przy realizacji kontraktu "Metatezy" zgodnie z aktualnym harmonogramem realizacji w kwietniu 2019 r., podała spółka. zobacz więcej »
- Szybko poszło od piątkowego poranka - napisał na Twitterze Maciej Bąk, reporter Razia ZET. Zgodę na rozpoczęcie prac wojewoda wydał w piątek rano. Prace ruszyły około godz. 11. zobacz więcej »
Stopa bezrobocia będzie obniżać się do 3,4% na koniec tego roku i dalej do 3,2% na koniec 2020 r. oraz do 3% na koniec 2021 r. (wobec 3,8% na koniec 2018 r.), wynika z centralnej ścieżki projekcji i zobacz więcej »
Warszawa, 06.03.2019 (ISBnews) - Artifex Mundi podjął decyzję o rozpoczęciu przeglądu opcji strategicznych w zakresie modelu i profilu prowadzonej przez spółkę i jej grupę kapitałową działalności go zobacz więcej »
Hitachi Capital Polska podniósł cenę w wezwaniu na akcje Prime Car Management do 18,05 zł za akcję z 12,09 zł poprzednio, podała firma. zobacz więcej »