31 spółek z warszawskiej giełdy znalazło się na nowej liście firm odpowiedzialnych społecznie. Pierwszy raz pojawiły się na niej największy producent obuwia i operator sieci znanych restauracji. Po zobacz więcej »
Mennica Polska zamierza zdobyć kolejny rynek. Spółka Zbigniewa Jakubasa poinformowała, że ubiega się o wart niemal 17 mln dol. kontrakt na bicie monet dla rządu Tajlandii. zobacz więcej »
Na polskim rynku działają trzy banki hipoteczne. O planach utworzenia czwartego poinformował właśnie prezes BZ WBK. Jego najwięksi konkurenci już dysponują taką ofertą, a w drugim kwartale ma powsta zobacz więcej »
Na amerykańskiej giełdzie początek tygodnia to istny rollercoaster. zobacz więcej »
Donald Trump zaoferował Chinom wielki interes handlowy. Jednocześnie ostrzegł, że ma w pogotowiu kolejne cła, które może wprowadzić na chińskie towary warte miliardy dolarów, jeśli ten interes nie b zobacz więcej »
Jastrzębska Spółka Węglowa zainwestuje prawie 20 mld zł w rozwój kopalni. zobacz więcej »
GetBack potwierdził, że prowadzi negocjacje na zasadzie wyłączności z Hoist Finance A.B. - podała spółka. Hoist Finance A.B. jest zainteresowany nabyciem aktywów emitenta za kwotę przekraczającą 1 m zobacz więcej »
Najbardziej spektakularny spadek akcji na warszawskich rynkach akcji w tym roku związany jest z nowymi unijnymi przepisami. Wejście RODO w poważny sposób wpłynęło na działalność Cloud Technologies. zobacz więcej »
Gra Angry Birds była swego czasu wielkim hitem na świecie. Do tej pory pobrano ją prawie 4 mld razy. Tego typu sława jednak dosyć szybko się kończy. zobacz więcej »
Głośna wymiana prezesa Orlenu z Wojciecha Jasińskiego na Daniela Obajtka to nie koniec zmian w zarządzie koncernu. Rada nadzorcza spółki ogłosiła postępowania kwalifikacyjne na stanowiska dwóch czło zobacz więcej »
Prezes Radosław Domagalski-Łabędzki podpadł politykom? zobacz więcej »
Notowania kilkuset polskich spółek reprezentowanych w indeksie WIG są na najniższym poziomie od niemal dokładnie roku. Od styczniowego szczytu straciły na wartości już średnio 14 proc. zobacz więcej »
Początek roku nie jest łaskawy dla inwestorów, ale ci najlepsi i tak mogli w trzy miesiące zarobić nawet ponad 100 proc. zobacz więcej »
Firma Ten Square Games dostała zielone światło od KNF. Chce pozyskać od inwestorów prawie 100 mln zł. zobacz więcej »
Marka Reno zamiast CCC i likwidacja części nierentownych sklepów. To decyzja w sprawie działalności w Niemczech. Niemiecka spółka zależna posłuży jako wkład inwestycyjny do numeru dwa na niemieckim zobacz więcej »