Polityka może zdecydować w tym tygodniu o nastrojach inwestorów. zobacz więcej »
Najbliższa rewizja ratingu Polski przez S&P zaplanowana jest na najbliższy piątek 20. października. zobacz więcej »
Na zakończenie piątku euro było najtańsze względem złotego od ponad miesiąca. zobacz więcej »
Do połowy przyszłego roku ma trwać rozbudowa odcinka drogi wojewódzkiej nr 682 między Łapami a Markowszczyzną. zobacz więcej »
W centrum uwagi rynków znajdowały się niższe od oczekiwań dane CPI z USA. zobacz więcej »
W sierpniu nasz eksport rósł szybciej niż import. Co ciekawe, choć u nas popularna jest „chemia prosto z Niemiec”, to okazuje się, że działa to też w drugą stronę. Niemcy sprowadzają od zobacz więcej »
Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła prospekt emisyjny Alior Banku, w związku z ofertą obligacji o łącznej wartości do 1,2 mld zł. Połowa z nich nie będzie zabezpieczona majątkiem banku, ale pra zobacz więcej »
Energa ma kolejnego klienta biznesowego. Podpisała z Tarczyńskim umowę na sprzedaż 39 GWh energii elektrycznej w 2018 r. zobacz więcej »
Cypryjska spółka Mespila Investments Limited chce wycofać akcje Pagedu z notowań giełdowych. Ogłosiła przymusowy wykup pozostających w obrocie akcji. Lasy Państwowe nie będą miały wyjścia i pozbędą zobacz więcej »
Zbigniew Jakubas przyśpiesza skup akcji Netii na giełdzie. Tylko w październiku wydał na to 14 mln zł i zgromadził tyle akcji, że może już mówić o kontroli nad spółką. By mieć pełnię władzy, musiałb zobacz więcej »
Przez krótki czas w czwartek inwestorzy mogli sobie gratulować - pokonali na indeksach historyczne maksima. "Im dalej w las" tym robiło się coraz mniej przyjemnie. Na koniec sesji odnotowano spadki. zobacz więcej »
Na Słowacji powstała grupa Asseco International, która skonsoliduje wszystkie zagraniczne firmy należące do rzeszowskiej spółki. zobacz więcej »
Bank dalej chce koncentrować się na obsłudze małych firm. zobacz więcej »
Agencja S&P wskazuje, że tegoroczna transakcja zakupu akcji banku stawia przed największym polskim ubezpieczycielem zupełnie inne ryzyka. zobacz więcej »
Dominujący od początku tygodnia trend stopniowego osłabiania się dolara jest podtrzymany. zobacz więcej »