Znamy skład rządowej delegacji na poniedziałkowe rozmowy z nauczycielami. Będą ministrowie, będą eksperci, ale zabraknie premiera. zobacz więcej »
Warszawa, 21.03.2019 (ISBnews) - Akcjonariusze Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW) zdecydowali o przerwie w dzisiejszym nadzwyczajnym walnym zgromadzeniu i wznowieniu obrad 3 kwietnia, wynika z podj zobacz więcej »
Warszawa, 21.03.2019 (ISBnews) - Producent ekologicznych podstaw i kotew stosowanych w montażu słupów ogrodzeniowych Saddar ma umowę z dystrybutorem w Danii, podała Polska Agencja Inwestycji i Handl zobacz więcej »
Projprzem Makrum po wynikach za ubiegły rok podtrzymuje cele dotyczące przychodów na lata 2020-2022 zaprezentowane w strategii w 2017 r., poinformował prezes Piotr Szczeblewski. zobacz więcej »
- Wszyscy wiemy, że jest mu to potrzebne do jego osobistej kariery - powiedziała o przewodniczącym ZNP Beata Kempa. - Jest to protest środowiska oświaty - odpowiada ZNP i przypomina, że do strajku p zobacz więcej »
Warszawa, 21.03.2019 (ISBnews) - Akcjonariusze VIA4 S.A, spółki w 100% zależnej od Stalexport Autoroute S.a r.l. (która z kolei należy w 100% do Stalexport Autostrady S.A.) zdecydowali o przeznaczen zobacz więcej »
Anwil podpisał kolejne porozumienie o współpracy, tym razem z Politechniką Poznańską, podała spółka z Grupy Orlen. zobacz więcej »
Globe Trade Centre (GTC) jest w trakcie oferowania obligacji na ok. 20 mln euro na polskim rynku i ma w planach kolejne transze, kierowane na inne rynki i o prawdopodobnie większej wartości, poinfor zobacz więcej »
Pierwszy raz w historii Cyfrowy Polsat przebił poziom 14 milionów usług świadczonych w formie abonamentowej. W rok poprawił statystyki wszystkich głównych elementów oferty. Przełożyło się to na 833 zobacz więcej »
Enea przewiduje pozytywne trendy w segmentach wydobycie i wytwarzanie w 2019 roku, stabilną sytuację w segmencie dystrybucji, natomiast zakłada, że segment obrót znajdzie się pod presją, głównie ze zobacz więcej »
Wirtualny operator poinformował w czwartek po 15, że awaria została całkowicie usunięta. Trwała od późnego wieczora w środę. Każdy klient dotknięty skutkami awarii ma otrzymać od sieci przeprosinowy zobacz więcej »
Obowiązujący w Polsce system zezwoleń na poruszanie się po drogach ciężarówkami jest niezgodny z prawem Unii Europejskiej - orzekł Trybunał. Polska będzie musiała zapłacić za koszty postępowania. zobacz więcej »
Wirtualny operator poinformował w czwartek przed 15:00, że już 70 proc. klientów może korzystać z jego usług. Poważna awaria Virgin Mobile trwa od późnego wieczora w środę. zobacz więcej »
Enea zakłada, że zamrożenie cen energii będzie neutralne dla wyników segmentu obrót, poinformował prezes spółki Mirosław Kowalik. zobacz więcej »
Obecnie w Polsce zachodzi potrzeba zwiększania roli państwa w gospodarce jako regulatora, przez oddziaływanie na wahania w cyklach koniunkturalnych (wygładzanie, szczególnie pod kątem bezrobocia), n zobacz więcej »