Ruch Pięciu Gwiazd odniósł już spory sukces przy okazji poprzednich wyborów. zobacz więcej »
To symboliczny, choć jeszcze nieformalny koniec historii firmy na GPW, która zadebiutowała na rynku akcji w 2009 roku. zobacz więcej »
Do tej pory jego inwestycje raczej koncentrowały się na rynku nieruchomości. zobacz więcej »
Głośna wymiana prezesa Orlenu z Wojciecha Jasińskiego na Daniela Obajtka to nie koniec zmian w zarządzie koncernu. Rada nadzorcza spółki ogłosiła postępowania kwalifikacyjne na stanowiska dwóch czło zobacz więcej »
Stalexport Autostrady cieszy się z rekordowej popularności zarządzanej przez siebie autostrady. Na A4 między Katowicami a Krakowem jeździło w ubiegłym roku dużo więcej samochodów niż rok wcześniej. zobacz więcej »
Ostatnie sesje przyniosły powrót nerwowej atmosfery na giełdowych parkietach, a wszystko za sprawą słów nowego prezesa Fed, który wydaje się otwarty na możliwość aż czterech podwyżek stóp procentowy zobacz więcej »
Donald Trump ma zamiar drastycznymi posunięciami likwidować gigantyczną dziurę w amerykańskim handlu zagranicznym. Ogłosił wprowadzenie ceł na stal i aluminium. Akcje w Nowym Jorku poszły mocno w dó zobacz więcej »
Stołeczny parkiet czeka niewielka rewolucja. Po zamknięciu sesji 16 marca zmienią się składy portfeli najważniejszych indeksów. zobacz więcej »
Obawia się m.in. nieodpowiedzialnej konkurencji. zobacz więcej »
Fuzja Orlenu i Lotosu stworzy molocha. Nawet jeśli będą oszczędności dla spółki, to nie przełożą się raczej na niższe ceny na stacjach. Gigant ma przecież sfinansować polską elektrownię atomową, a d zobacz więcej »
Prezes giełdy chwali się rekordowymi zyskami. zobacz więcej »
Pomorscy posłowie PiS zmienili poglądy o 180 stopni w sprawie łączenia Lotosu i Orlenu. zobacz więcej »
Na samej działalności czołowy polski operator telekomunikacyjny miał ponad 12 mln zł zysku brutto. Obciążeniem okazał się jednak podatek dochodowy. zobacz więcej »
mBank odnotował 1 091,53 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w 2017 r. wobec 1 219,28 mln zł zysku rok wcześniej, podał bank w raporcie. zobacz więcej »
Jest już gotowy scenariusz pilota serii Wiedźmin Netfliksa. Kurs akcji polskiego współproducenta Platige Image zamiast pójść w górę to mocno spadł. Spółka się tym nie przejmuje. Netflix włączył ją j zobacz więcej »