W rafineriach benzyna od początku miesiąca potaniała o 182 zł na metrze sześciennym. zobacz więcej »
Ostatnia sesja skończyła się największą przeceną akcji od dekady. zobacz więcej »
Okazuje się, że publiczne przeprosiny Vistuli za nieuczciwą konkurencję same były... nieuczciwe. Firma Ania Kruk zaprzecza, jakoby ogłoszenia w "Gazecie Wyborczej" i "Pulsie Biznesu" były jej autors zobacz więcej »
Polacy pracują nad stworzeniem leku, który ma pomóc chorym na raka. zobacz więcej »
Prezes Michał Krupiński zaprzecza pogłoskom o możliwej fuzji z PKO BP. zobacz więcej »
Pozostaje przy swoim, mimo że część ekonomistów spodziewa się jednej podwyżki oprocentowania. zobacz więcej »
10 stycznia akcje CD Projekt pod koniec dnia kosztowały 98,15 zł. Po drodze jednak coś się zdarzyło – na oficjalnym profilu nowej produkcji studia, Cyberpunk 2077, po raz pierwszy od ponad czt zobacz więcej »
Odzieżowa grupa odnotowała wstępnie 302 mln zł zysku netto w czwartym kwartale 2017 roku. zobacz więcej »
Operator sieci Play zawarł z Virgin Mobile oraz jej udziałowcami umowy, które przyznają Play opcję nabycia wszystkich udziałów w największym polskim operatorze wirtualnym w 2020 r. zobacz więcej »
Prezes TMR Bohus Hlavaty już w 2016 roku poinformował, że dostaje różne propozycje przejęcia ośrodków w Austrii, ale nie zdradził, o które chodzi. zobacz więcej »
Grupa PGNiG zarobiła w ubiegłym roku 2,9 mld zł na czysto - podała spółka we wstępnej informacji. To historyczny rekord. Wynik napędzał segment wydobywczy. zobacz więcej »
To już druga zmiana na stanowiska prezesa zarządu LW Bogdanka w ostatnim roku. Krzysztof Szlaga skończył swoją pięcioletnią pracę w spółce. zobacz więcej »
Środa przynosi bardzo ważne wydarzenie w kalendarzu na rynku walut. zobacz więcej »
Polski rynek akcji czeka jeszcze co najmniej kilka miesięcy wzrostu - uważają analitycy Vestor DM. WIG historyczny rekord pobije już przed końcem marca. Koniunktura utrzyma się co najmniej przez pół zobacz więcej »
EraCoin, czyli przyszła kryptowaluta, wkracza do realnego świata. zobacz więcej »