Ostatnia sesja na nowojorskich giełdach zakończyła się lekkimi wzrostami. To wystarczyło do odnotowania kolejnych rekordowych cen akcji. zobacz więcej »
Sieci zaufali inwestorzy i klienci. Ci pierwsi wyceniają biznes na 6,6 mld zł, a drudzy w pół roku zostawili w sklepach ponad 2 mld zł. zobacz więcej »
Sytuacja na polskim rynku węgla może być dramatyczna, jeśli wydobycie Polskiej Grupy Górniczej okaże się dużo niższe od zaplanowanego na ten rok - twierdzi prezes PG Silesia. Ceny na rynku światowym zobacz więcej »
Jerzy Mazgaj nie zraził się bankructwem sieci Alma Market i nie rezygnuje z biznesu. W środę odkupił od mBanku akcje Vistuli i Krakchemii wcześniej zastawione przez Almę. zobacz więcej »
Sfinks Polska otworzył w podwarszawskim Piastowie restaurację Fabryka Pizzy. To pierwszy lokal, w który Sfinks zainwestował w ramach tzw. masterfranczyzy. zobacz więcej »
Po 2022 roku, kiedy kończy się kontrakt jamalski, PGNiG nie przewiduje długo-, ani średnioterminowej współpracy w zakresie importu gazu z Rosji, poinformował Łukasz Kroplewski, wiceprezes PGNiG ds. zobacz więcej »
Akcje hiszpańskich spółek są liderami wzrostów w Europie w środę. Nic dziwnego, skoro największe ryzyko jakie nad nimi wisiało nagle odeszło w cień. Parlament Katalonii nie dostał formalnego wniosku zobacz więcej »
Choć Getin Noble, bank kontrolowany przez miliardera Leszka Czarneckiego, deklaruje, że już w przyszłym roku powrócą zyski, to najwyraźniej nie wszyscy właściciele jego obligacji chcą czekać do tego zobacz więcej »
Wtorek dobrze zapamiętają akcjonariusze największej sieci handlowej w USA. Akcje wyskoczyły w górę do najwyższych poziomów od dwóch lat po tym jak firma podała prognozy sprzedaży online. To przełoży zobacz więcej »
Narodowy Bank Polski w przyszłości mógłby "zagrać na giełdzie". zobacz więcej »
Zespół twórczy dla tej gry jest trzy razy większy od zespołu projektu "Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana". zobacz więcej »
Ranking wartości menedżerów wyglądałby zupełnie inaczej, gdyby pominąć wycenę giełdową spółek, a klasyfikację oprzeć jedynie na rankingu efektywności organizacji i eksperckiej ocenie prezesów. zobacz więcej »
Grudniowa podwyżka stóp w USA jest niemal pewna. zobacz więcej »
Drugi tydzień miesiąca z reguły jest najspokojniejszym na rynkach finansowych. zobacz więcej »
Kara została anulowana, choć nie wszystkie zarzuty wobec banku były bezpodstawne. zobacz więcej »