Pisałem wczoraj o tym, że Jakubowi Gajewskiemu, działaczowi Wolnych Konopi, grozi nawet 15 lat więzienia za sprowadzenie do kraju oleju z konopi. Oleju dla chorych na raka, bo ten olej leczy waśnie p zobacz więcej »
Media obiegły ostatnio wiadomości o tym, że w Polsce można od jakiegoś czasu legalnie leczyć się marihuaną. Pokazywano szczęśliwych rodziców tej garstki dzieci, którym łaskawi urzędnicy dali prawo do zobacz więcej »
zobacz więcej »
Jestem oburzony. Właśnie dostałem wezwanie z WKU w celu odbycia przeszkolenia wojskowego! Tak Platforma rozprawia się z konkurencją polityczną. zobacz więcej »
Andrzej Duda powinien zrezygnować z dalszego kandydowania w tych wyborach. Powinien to zrobić ze względu na szacunek dla Rzeczpospolitej i urzędu Prezydenta. Masa krytyczna rożnych uwikłań została wł zobacz więcej »
zobacz więcej »
To, że pogrzeby i śluby mają być za darmo jest jednym z postulatów świeckiego państwa w moim Planie dla Polski. Wracam do tej sprawy dzisiaj ze względu na to, że w piątek do naszego biura poselskiego zobacz więcej »
Dziś w Polsce potrzeba większych pensji i więcej miejsc pracy. Potrzeba Polski nowoczesnej. Tymczasem Bronisław Komorowski, Andrzej Duda, Adam Jarubas, Paweł Kukiz czy Janusz Korwin-Mikke proponują P zobacz więcej »
Ci, którzy organizują pokazy amerykańskich rakiet w Polsce, mobilizują rezerwistów, zakupują amunicje, wysyłają broń na Ukrainę, to zdrajcy Polski. To pseudo-patrioci. Chcą znów z cywilów zrobić mięs zobacz więcej »
zobacz więcej »
Współczucie dla wszystkich ofiar zamachu. Stop fanatyzmowi religijnemu! zobacz więcej »
Bez względu na to, czy śmierć 19-latka z Legionowa była skutkiem nieszczęśliwego wypadku czy nadgorliwości funkcjonariuszy, jedno jest pewne – za jego śmierć odpowiadają politycy, którzy od 15 lat ut zobacz więcej »
zobacz więcej »
  zobacz więcej »
zobacz więcej »