Planowana inwestycja Heliosa w nowo utworzoną spółkę wyniesie na początku około 10 mln zł. zobacz więcej »
Mamy już połowę stycznia, a jak dotąd niemal każdy dzień przynosi nowe historyczne rekordy na Wall Street. zobacz więcej »
Tylko ostatnich 12 miesięcy upłynęło na wzroście cen akcji na poziomie średnio 23 proc. Wcześniej równie dobrym rokiem był 2012. zobacz więcej »
Wzrosty kursów akcji w USA wydają się nie mieć końca. Najstarszy indeks nowojorskiej giełdy Dow Jones Industrial po raz pierwszy zakończył dzień powyżej 26 tys. punktów. zobacz więcej »
Orlen Lietuva zarabia więcej niż oczekiwano. Polski właściciel zwiększy wartość litewskiej rafinerii w swoich księgach o 800 mln zł. zobacz więcej »
Po sześciodniowej serii wzrostów spadki na giełdzie w Nowym Jorku były nieuniknione. Powód dały Chiny, które ogłosiły, że swoje nadwyżki w handlu zagranicznym przestaną inwestować w obligacje rządow zobacz więcej »
Wśród akcji z WIG20 nikt nie wyprzedził Alior Banku we wzrostach na giełdzie w czwartek. Jeśli dobrze pójdzie, to po dwóch i pół roku od transakcji PZU może zacząć wykazywać zysk z inwestycji w akcj zobacz więcej »
Rok 2018 może być pierwszym od kryzysu finansowego, kiedy światowa gospodarka będzie się rozwijać z pełnym wykorzystaniem potencjału wytwórczego. zobacz więcej »
Polityczne decyzje większości parlamentarnej wpływają na rynek. Jak prognozuje analityk, ustawy o KRS i SN negatywnie wpłyną na klimat inwestycyjny. Równocześnie ustawa o zakazie handlu w niedzielę zobacz więcej »
Wszystkie tytuły planowane są do wysłania do certyfikacji Nintendo nie później niż w marcu 2018 roku. zobacz więcej »
Organizacje promujące rzucanie palenia wytykają producentowi, że za marketingowymi działaniami nie idą czyny. zobacz więcej »
Fundusz Advent International podobno wyłożył na stół 2,5 mld zł. zobacz więcej »
Niemcy to nasz podstawowy rynek eksportowy. To jak sobie radzi ich gospodarka to bardzo ważny składnik również naszego wzrostu. Według najnowszych danych przemysł i sprzedaż eksportowa naszego zacho zobacz więcej »
Spółka chce na początek kupić 23 ładowarki, które pozwolą w kilkadziesiąt minut doładować samochód. zobacz więcej »
Zarządowi Elemental Holding nie udało się przed końcem ubiegłego roku ustalić wszystkich warunków przejęcia holenderskiej spółki. Rozmowy potrwają jeszcze trzy miesiące. zobacz więcej »