Koncern umacnia się tym samym na trzeciej pozycji w Polsce. zobacz więcej »
Okazuje się, że publiczne przeprosiny Vistuli za nieuczciwą konkurencję same były... nieuczciwe. Firma Ania Kruk zaprzecza, jakoby ogłoszenia w "Gazecie Wyborczej" i "Pulsie Biznesu" były jej autors zobacz więcej »
Czwarty kwartał ub.r. dla grupy Eurocash okazał się dużo gorszy niż rok wcześniej. Niewielki zysk nie nadrobił strat z poprzedniej części roku, w rezultacie jeden z liderów handlu w Polsce skończył zobacz więcej »
Prezes TMR Bohus Hlavaty już w 2016 roku poinformował, że dostaje różne propozycje przejęcia ośrodków w Austrii, ale nie zdradził, o które chodzi. zobacz więcej »
Chociaż analitycy spodziewali się poprawy wyników, to jednak nie w takiej skali. zobacz więcej »
Jeszcze nie tak dawno temu wieszczono rozpad strefy euro. Teraz mało kto o tym pamięta. zobacz więcej »
Operator sieci Play zawarł z Virgin Mobile oraz jej udziałowcami umowy, które przyznają Play opcję nabycia wszystkich udziałów w największym polskim operatorze wirtualnym w 2020 r. zobacz więcej »
KNF rozważa stworzenie w Polsce "piaskownicy regulacyjnej". zobacz więcej »
Kończy się historia Pioneer'a, który ponad 25 lat temu zaoferował Polakom po raz pierwszy inwestowanie w funduszu. zobacz więcej »
To już druga zmiana na stanowiska prezesa zarządu LW Bogdanka w ostatnim roku. Krzysztof Szlaga skończył swoją pięcioletnią pracę w spółce. zobacz więcej »
Oprócz ogłoszenia w prasie Ania Kruk musi przekazać pieniądze na jedną z fundacji. zobacz więcej »
Główny akcjonariusz Tarczyńskiego chce przejąć spółkę. Napotkał jednak na opór OFE. Te chcą wytargować dużo wyższą cenę za dostawcę wędlin dla Biedronki i Lidla. zobacz więcej »
Największy polski kolejowy przewoźnik towarowy wciąż nie ma prezesa. Rada Nadzorcza PKP Cargo po raz kolejny powołała osobę, która będzie pełniła obowiązki prezesa. zobacz więcej »
Giełdowy guru światowych inwestycji przedstawił swoją opinię odnośnie najbliższej perspektywy na rynkach. Według Warrena Buffeta w długim terminie lepiej trzymać się akcji. zobacz więcej »
Okazało się, że ponad 6-letnia inwestycja nie przyniosła oczekiwanych efektów. zobacz więcej »