Skarb państwa jest tu reprezentantem Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. zobacz więcej »
Interweniować musiała sama giełda, która uznała, że sytuacja wymknęła się spod kontroli. zobacz więcej »
Kończy się historia Pioneer'a, który ponad 25 lat temu zaoferował Polakom po raz pierwszy inwestowanie w funduszu. zobacz więcej »
W wezwaniu na akcje Unipetrol PKN Orlen kupił ponad 31 proc. akcji. Do przejęcia całości czeskiej spółki brakuje już niewiele. zobacz więcej »
Jeszcze nie tak dawno temu wieszczono rozpad strefy euro. Teraz mało kto o tym pamięta. zobacz więcej »
KNF rozważa stworzenie w Polsce "piaskownicy regulacyjnej". zobacz więcej »
Chociaż analitycy spodziewali się poprawy wyników, to jednak nie w takiej skali. zobacz więcej »
Koncern umacnia się tym samym na trzeciej pozycji w Polsce. zobacz więcej »
Czwarty kwartał ub.r. dla grupy Eurocash okazał się dużo gorszy niż rok wcześniej. Niewielki zysk nie nadrobił strat z poprzedniej części roku, w rezultacie jeden z liderów handlu w Polsce skończył zobacz więcej »
Akcje Getin Noble Banku w kilka tygodni straciły na wartości prawie 30 proc. zobacz więcej »
Notowana na rynku NewConnect spółka Nextbike Polska rozwija się błyskawicznie. Rowery miejskie wbrew pozorom wcale jednak nie utrzymują się z użytkowników. Większość przychodów zapewniają wpłaty z m zobacz więcej »
Free to play, czyli darmowe gry na komórkę? Nazwa prawdziwa tylko dla tych odpornych na sugestie. Producenci mają takie sztuczki, że wyciągną pieniądze od klienta. Jeden z nich wpadł w taki ciąg, że zobacz więcej »
mBank odnotował 1 091,53 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w 2017 r. wobec 1 219,28 mln zł zysku rok wcześniej, podał bank w raporcie. zobacz więcej »
To jednak nie koniec zamieszania wokół dawnej spółki Skarbu Państwa. zobacz więcej »
Największy polski kolejowy przewoźnik towarowy wciąż nie ma prezesa. Rada Nadzorcza PKP Cargo po raz kolejny powołała osobę, która będzie pełniła obowiązki prezesa. zobacz więcej »