Art Games Studio zacieśniło współpracę z głównym akcjonariuszem Gaming Factory poprzez podpisanie ramowej umowy o współpracy, podała spółka. Dodatkowo w akcjonariacie Art Games Studio pojawili się i zobacz więcej »
Bank Pekao udzieli kredytu na budowę największej lądowej farmy wiatrowej w Polsce, podał bank. Zlokalizowana na Pomorzu farma Potęgowo o łącznej mocy 220 MW składać się będzie z 81 turbin wiatrowych zobacz więcej »
Wzrost produkcji sprzedanej odnotowano w 28 spośród 34 działów przemysłu (w ujęciu rocznym) w kwietniu 2019 r., poinformował Główny Urząd Statystyczny (GUS). zobacz więcej »
Bieżący wskaźnik ufności konsumenckiej (BWUK) wzrósł o 1,1 pkt proc. m/m i wyniósł plus 8,3 pkt w maju br. (i wzrósł o 2,4 pkt proc. r/r), wynika z badań przeprowadzonych przez Główny Urząd Statysty zobacz więcej »
Pozbud T&R odnotował 5 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w I kw. 2019 r. wobec 1,62 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie. zobacz więcej »
Ten Square Games odnotowało 10,36 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w I kw. 2019 r. wobec 5 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie. zobacz więcej »
Asseco z myślą o bankach spółdzielczych uruchomiło CUI.Ubezpieczenia, czyli omnikanałową platformę do sprzedaży oraz obsługi ubezpieczeń, podała spółka. Platforma jest zarówno wygodnym narzędziem dl zobacz więcej »
Warszawa, 22.05.2019 (ISBnews) - Wydatki na rozwój polskiej energetyki wiatrowej na morzu powinny wynieść znacznie więcej niż szacowane przez Ministerstwo Energii 140 mld zł do 2040 roku, wynika z a zobacz więcej »
Selvita odnotowała 7,55 mln zł skonsolidowanej straty netto przypisanej akcjonariuszom jednostki dominującej w I kw. 2019 r. wobec 19,96 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie. zobacz więcej »
Carbon Studio planuje przeznaczyć 2,3 mln zł (w tym 2 mln zł ze środków z emisji akcji) na produkcję i marketing nowej gry z gatunku VR Fantasy na komputery osobiste i urządzenia mobilne, podała spó zobacz więcej »
Projekt zmian w ustawie o VAT, który trafił do opiniowania, zjeży włos na głowie niejednego podatnika. Problem nie w tym, że split payment będzie obowiązkowy, lecz w surowych karach. Sam brak na fa zobacz więcej »
PSA International Ptd Ltd (PSA), Polski Fundusz Rozwoju (PFR) i IFM Global Infrastructure Fund (GIF), zarządzany przez IFM Investors, po formalnym zatwierdzeniu przez właściwe organy ochrony konkure zobacz więcej »
Grupa Mercor kupiła kompletną linię technologiczną, która służyć będzie do produkcji płyt ogniochronnych mcr Silboard w zakładzie produkcyjnym w Mirosławiu koło Płocka, podała spółka. Wartość transa zobacz więcej »
Pfleiderer Group odnotowała 10,99 mln euro skonsolidowanej straty netto przypisanej akcjonariuszom jednostki dominującej w I kw. 2019 r. wobec 7,34 mln euro zysku rok wcześniej, podała spółka w rapo zobacz więcej »
Zarząd Benefit Systems zarekomendował przeznaczenie zysku za rok 2018 w wysokości 145 994 922,6 zł w całości na kapitał zapasowy, podała spółka. zobacz więcej »