Ostatnie lata dla Deutsche Banku upływają na płaceniu kar za afery. Od 2008 roku poszło już na to 18 mld euro. A dwa dni temu okazało się, że to jeszcze nie koniec. Akcjonariusze nie wytrzymali. zobacz więcej »
Od dziś Vistula i Bytom to jedna firma - sąd zarejestrował połączenie. Wszystkie największe polskie marki męskiej odzieży trafiły do jednego podmiotu. zobacz więcej »
zobacz więcej »
Dzisiejsza sesja stała pod znakiem gołębiego wydźwięku słów szefa Fed, co wyraźnie pobudziło apetyty inwestycyjne na Wall Street i pozytywnie przełożyło się także na pozostałe parkiety, choć już w m zobacz więcej »
Polska sieć Dino goni konkurencyjną Biedronkę. W przyszłym roku będzie mieć ponad tysiąc sklepów. Na rozwój Dino chce wydać w rok prawie 700 mln zł. Choć analitycy prognozują wzrost sprzedaży i zysk zobacz więcej »
Blisko 700 mln euro wyparowało z kont posiadaczy akcji Deutsche Banku. Do centrali w Niemczech weszli śledczy, którzy zabezpieczają dokumenty dotyczące udziału pracowników banku w praniu brudnych pi zobacz więcej »
Prezes amerykańskiego banku centralnego nieoczekiwanie zmienia kurs w polityce pieniężnej. Sugestia, że nie ma już wiele miejsca do podwyżek stóp procentowych skutkowała wyjątkowo mocnymi wzrostami zobacz więcej »
Spółki pod zarządem państwa przebiły prognozy analityków w trzecim kwartale. W skali roku poradziły sobie nawet lepiej niż spółki prywatne. Niestety oznacza to jedynie mniejszy spadek zysków, a nie zobacz więcej »
Nowe kompetencje dla premiera Mateusza Morawieckiego. Rząd przyjął projekt nowelizacji ustawy dot. zarządzania mieniem państwowym. Szef rządu będzie miał większy wpływ na spółki Skarbu Państwa. Zdan zobacz więcej »
Przewodniczący rady wierzycieli GetBack wystosował apel do państwowych banków. Skoro skorzystały na działalności spółki, to według niego teraz powinny wyłożyć pieniądze i wesprzeć postępowanie układ zobacz więcej »
Część osób, które złożyły reklamacje w Idea Banku odnośnie sprzedaży obligacji Getback, podpisało ugody. Bank na aferze stracić może nawet 60 mln zł. zobacz więcej »
Decyzja w sprawie połączenia z Idea Bankiem jeszcze nie zapadła - poinformował Artur Klimczak, prezes Getin Noble. Po publikacji wyników za trzeci kwartał banki wracają do rozmów. zobacz więcej »
Po latach strat Getin Noble Bank jest już blisko zysków. Strata netto w trzecim kwartale jest najniższa od ponad dwóch lat. Gorzej wygląda sytuacja Idea Banku, który po gigantycznej stracie w drugim zobacz więcej »
GetBack potwierdził, że prowadzi negocjacje na zasadzie wyłączności z Hoist Finance A.B. - podała spółka. Hoist Finance A.B. jest zainteresowany nabyciem aktywów emitenta za kwotę przekraczającą 1 m zobacz więcej »
Blisko 20 proc. rośnie cena akcji spółki Orbis. Główny właściciel chce pełnej kontroli i wezwał pozostałych udziałowców do sprzedaży ich akcji. Płaci więcej niż były ostatnio wyceniane na giełdzie. zobacz więcej »