Nawet blisko 30 proc. taniały jednego dnia akcje biotechnologicznej spółki z Krakowa. zobacz więcej »
Pod koniec tygodnia pierwsze raporty zaprezentują największe amerykańskie banki. zobacz więcej »
Zatrzymany w poniedziałek przez CBA Marek G. awansował na szefa rady Grupy Azoty odkąd Mateusz Morawiecki przejął nadzór nad spółką. Teraz wicepremier musi zwołać walne zgromadzenie, by go odwołać. zobacz więcej »
Airbus może zapłacić spore kary za afery korupcyjne. Śledztwo toczy się we Francji i Wielkiej Brytanii, a sygnał do niego dał... sam szef Airbusa, który odkrył w firmie pewne "anomalie". Akcje Airbu zobacz więcej »
Niemiecki najważniejszy indeks giełdowy DAX pobił historyczny rekord. Zawdzięcza to świetnym danym z przemysłu, ale i wielkiej demonstracji sprzeciwu przeciw niepodległości Katalonii w Barcelonie. Z zobacz więcej »
Giełda w Warszawie przyciąga do notowań coraz więcej spółek. Jest w tym dobra na tle Europy. W trzecim kwartale miała trzecie miejsce pod względem liczby debiutów. zobacz więcej »
Chiński inwestor nie zdecydował się w marcu na przejęcie drugiej spółki ochroniarskiej na polskim rynku, mimo że znana już była kwota transakcji. Dlatego obecnie właściciele rozważają na poważnie de zobacz więcej »
Piątek był szczególny w gospodarce amerykańskiej z kilku powodów. Najważniejsze indeksy na Wall Street przerwały ośmiodniową serię rekordów, jednocześnie podano, że bezrobocie zeszło do najniższego zobacz więcej »
Rezygnacja ma charakter natychmiastowy. zobacz więcej »
Mimo rosnących przychodów z odsetek oraz opłat i prowizji, ogólne statystyki nie wypadają najlepiej. zobacz więcej »
Nie oznacza to wyjścia z polskiego rynku, ale podatki firma będzie płacić za granicą. zobacz więcej »
Fed na ostatnim spotkaniu zaczął oswajać rynek z tą myślą. zobacz więcej »
Dzięki wykorzystaniu technologii, system będzie mógł ocenić zdolność kredytową klienta w czasie mierzonym w milisekundach. zobacz więcej »
Ceny akcji największych spółek z USA sięgnęły najwyższych wartości w historii. zobacz więcej »
Monsanto Co., amerykańska spółka, zajmująca się produkcją modyfikowanych genetycznie ziaren i chemii dla rolnictwa zaprezentowała w środę wyniki za czwarty kwartał roku obrotowego. GMO znowu sprzeda zobacz więcej »