Dyskusja o in vitro to dyskusja o nieformalnym wpływie Kościoła na polską politykę. Można powiedzieć, że Andrzej Duda jest człowiekiem episkopatu, czyli głosując na Dudę wybierasz biskupa. Prezydent zobacz więcej »
Plan na dzisiaj: Godz. 8:30 – Strzelin – targ przy ul. Gen. Okulickiego koło Aquaparku Granit, Godz. 10:00 – Oława – targ przy ul. Sportowej (w pobliżu dworca autobusowego), G zobacz więcej »
Dziś o 12:00 pokażę filmik „Telewizja kłamie” i od dziś codziennie, do końca kampanii, będę pokazywał taki film. Media są zupełnie nierzetelne. Tydzień temu bylem w Londynie i nikt tego n zobacz więcej »
Kampania! Dziś Kutno, Toruń, Grudziądz, Kisielice. Plan dla Polski. Rozmowa, spór, dialog, wysiłek zrozumienia. W Toruniu mieszka człowiek, który uważa, że jego, jako katolika, nie obowiązuje prawo w zobacz więcej »
Andrzej, oddaj mandat! Jeśli jesteś człowiekiem honoru, jeśli nie chcesz świecić oczami, to po prostu złóż mandat. Dostałeś się do Sejmu na moich plecach. Jesteś to winien wyborcom Ruchu Palikota! zobacz więcej »
zobacz więcej »
To była niezwykła akcja. Zaczęło się od tego,  ze Franek z mamą i siostrą odwiedził Science Museum w Londynie i zaopatrzył się tam w ekwipunek odkrywcy, co widać na zdjęciu.   Popołudniu zrobił zobacz więcej »
Tysiące studentów na najlepszych uczelniach świata. Setki! Setki wykładowców Polaków. Nasz kraj rozwija się mimo słabego państwa i słabej klasy politycznej. Rozwija się, bo Polacy są pracowici, mają zobacz więcej »
Nie jest prawdą: 1. Że klub TR ma zajęte konto (partia też nie) 2. Że klub TR zalega 175 tys składek do ZUS. 3. Że klub TR nie płaci terminowo pensji pracownikom. 4. Że jest postępowanie egzekucyjne zobacz więcej »
Prezydent Komorowski jest, był, człowiekiem Solidarności. Pytanie brzmi: żywym czy martwym? Dyskusja o pomniku smoleńskim wskazuje na to, że raczej martwym. Dlatego, aby go ożywić, przedstawiłem wczo zobacz więcej »
Mam, jak każdy, szacunek dla ofiar katastrofy smoleńskiej. Pomnik dla nich powinien stanąć już dawno. Jednak dyskusja o tym w kampanii prezydenckiej to absurd. O czym tu dyskutować? Polsce jest potrz zobacz więcej »
Byłem w Szczecinie, mieście Agaty Kuleszy, ciotki Idy. Bosko się zmienia. Wspaniała filharmonia, jeden z czterdziestu najlepszych budynków świata. Na spotkaniu była fenomenalna fala. Wiem, że i my je zobacz więcej »
Wczoraj pani premier pokazała się na tle plakatów i zdjęć z filmu „Ida”. Można by było się cieszyć, że pani premier i Platforma wreszcie zainteresowały się kulturą, gdyby nie fakt, że nik zobacz więcej »
Dziś w Warszawie przedstawię mój program gospodarczy, czyli punkt główny „Planu dla Polski”. W Polsce trzeba zmienić politykę gospodarczą. Musimy odejść od strategii sprzedawania dobrych zobacz więcej »
Firma spod Jeleniej Góry skonstruowała statek powietrzny W Montrealu, w siedzibie Organizacji Międzynarodowego Lotnictwa Cywilnego stoi mały samolot odrzutowy. To Flaris Lar 1 – dzieło firmy Me zobacz więcej »