Indeks PMI dla polskiego przemysłu wzrósł w grudniu do najwyższego poziomu od 34 miesięcy. zobacz więcej »
Minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz zabrała głos w sprawie Giełdy Papierów Wartościowych. - Jest zrozumiałe, że pan premier będzie chciał sprawować ten nadzór osobiście - pow zobacz więcej »
Brytyjski minister bezpieczeństwa zasugerował, że złote czasy dla Googla i Facebooka w Wielkiej Brytanii się kończą. Oficjalnie zarabiają tyle co spółdzielnie, a do tego są za mało skuteczne w zwalc zobacz więcej »
FX Imperium oferuje swoim klientom m.in. inwestycje na foreksie. zobacz więcej »
Wyliczany przez ekspertów indeks PMI wzrósł w grudniu do 60,6 pkt. zobacz więcej »
To, co się dzieje z akcjami spółki Hollywood na warszawskiej giełdzie przypomina rajd na bitcoinie. W ciągu tygodnia od przejścia z NewConnect na rynek główny GPW akcje zdrożały o ponad 100 proc. zobacz więcej »
Tak dobrze jak w ubiegłym roku Kruk nie miał nigdy. Mniej kupił złych długów, ale za to te spłacały się bardzo dobrze. Zysk poszedł w górę o jedną piątą. zobacz więcej »
Na początku stycznia Jean-Noël Fourel złożył rezygnację z funkcji prezesa zarządu. zobacz więcej »
Wskaźnik dobrobytu instytutu BIEC doszedł w styczniu do najwyższego poziomu od początku globalnego kryzysu finansowego. Wynagrodzenia wzrosły o 5 proc. powyżej inflacji. zobacz więcej »
Chodzi o zagospodarowanie przestrzenne w rejonie ul. Poznańskiej w Warszawie, gdzie ma powstać "Roma Tower". zobacz więcej »
Roman Karkosik zamierza zrealizować swoje zapowiedzi sprzed kilku miesięcy i całkowicie ograniczy działalność inwestycyjną na Giełdzie Papierów Wartościowych. Wycofa też część kontrolowanych przez s zobacz więcej »
Choć według ekonomistów bankowych ten rok dla złotego ma być słabszy niż poprzedni, pierwsze dni stycznia przynoszą kontynuację jego umocnienia. zobacz więcej »
Tak atomowego początku roku nie było już dawno. Mamy połowę stycznia, a jak dotąd niemal każdy dzień przynosi nowe historyczne rekordy na Wall Street. zobacz więcej »
W Nowym Jorku kolejne historyczne rekordy, w Tokio najwyżej od 1991 roku, w Chinach sześcioipółroczne szczyty, a warszawski WIG20 był w czwartek drugi najlepszy na świecie. Akcje mają na początku 20 zobacz więcej »
Spółki technologiczne weszły na kolejne szczyty po wiadomościach z gospodarki. Inwestorom spodobała się wiadomość z Fed, która ma zamiar ściśle trzymać się wcześniejszych ustaleń. zobacz więcej »