W tym roku firma ma w planach otwarcie 30-40 nowych sklepów poza naszym krajem. zobacz więcej »
To jednak nie koniec zamieszania wokół dawnej spółki Skarbu Państwa. zobacz więcej »
Nowa emisja krakowskiej spółki Selvity sprzedała się na pniu. Od inwestorów przyszły deklaracje, że wykupią całą ofertę i to po cenie maksymalnej. Chętnych było nawet na więcej. Firma dostanie poważ zobacz więcej »
Komisja Nadzoru Finansowego już bada odpowiednie dokumenty. zobacz więcej »
W tym oświadczeniu Ania Kruk Sp. z o.o. przyznała, że jej działania były bezprawne. zobacz więcej »
Tym krokiem Ursus potwierdza swoje coraz większe zaangażowanie w elektromobilność. zobacz więcej »
Liczba klientów Banku Millennium wzrosła na koniec ub.r. do 1,6 mln. Bank chwali się też zyskami. Te nieznacznie przekroczyły prognozy analityków. Głównie dzięki wzrostowi marż na odsetkach. zobacz więcej »
Rynek kryptowalut wpada w coraz większą depresję. Niedawną euforię zastąpiły szybkie spadki, którym na razie nie widać końca. Kurs bitcoina zszedł w piątek poniżej 8 tys. dol., a wartość rynkowa wsz zobacz więcej »
Najważniejsze indeksy warszawskiej giełdy na starcie piątkowej sesji tracą od 0,8 do 1,3 proc. zobacz więcej »
Nowy inwestor jednej z najdłużej notowanych na giełdzie spółek we wtorek wycofał ją ostatecznie z giełdy. Paged decyzją zarządu GPW został wykluczony z obrotu. zobacz więcej »
Wiele się musiało zmienić, żeby się nic nie zmieniło. Przynajmniej w kwestii bezrobocia. Jeszcze mały krok, a bez pracy będzie mniej osób niż w 1990 roku. zobacz więcej »
Zanim dojdzie do podpisania ostatecznych umów przejęcia Multimedia Polska przez UPC, kablówka postanowiła zwiększyć ofertę dla klientów o szybki internet. Podpisała umowę z Hawe Telekom, która właśn zobacz więcej »
Tak drogiego surowca jak obecnie nie było od połowy 2015 roku. zobacz więcej »
IATA to światowa organizacja handlowa, skupiająca około 270 przewoźników lotniczych z ponad 100 krajów, odpowiadających za ponad 80 proc. przewozów lotniczych na świecie. zobacz więcej »
Ciekawy układ techniczny zaczyna rysować się na układzie koszyka BOSSA EUR. zobacz więcej »