Unimot podtrzymuje, że wcześniejsza zapowiedź uruchomienia 15 stacji paliw pod marką Avia na Ukrainie do końca 2019 roku jest wciąż realna, poinformował ISBnews prezes Adam Sikorski. zobacz więcej »
Rzeszów, 07.10.2019 (ISBnews) - Unimot pozytywnie ocenia III kwartał tego roku oraz perspektywy na IV kwartał, poinformował ISBnews prezes Adam Sikorski. zobacz więcej »
Liczba zawartych przez spółki z grupy kapitałowej J.W. Construction Holding umów deweloperskich, przedwstępnych umów sprzedaży lokali oraz płatnych rezerwacji wyniosła 249 sztuk w III kwartale 2019 zobacz więcej »
Fitch Ratings podtrzymał długoterminowy rating IDR Santander Bank Polska na poziomie BBB+ ze stabilną perspektywą oraz Viability Rating (VR) na poziomie bbb+, podała agencja. zobacz więcej »
Największa polska spółka naftowa ogłosiła plan promocji marki Orlen na ościennych dla Polski rynkach. - Mamy prawo do dumy. Mamy prawo pokazać, że jesteśmy wspaniałą polską marką, która buduje siłę zobacz więcej »
Narastają problemy w niemieckim przemyśle, co źle wróży całej gospodarce naszych zachodnich sąsiadów. Zamówienia w sektorze przemysłowym w sierpniu były prawie 10 proc. mniejsze niż rok temu. zobacz więcej »
Warszawa, 07.10.2019 (ISBnews) - Agencja Rozwoju Przemysłu (ARP) we współpracy z KUKE Finance wprowadza do oferty nowy produkt - faktoring dla firm z sektora MŚP, w szczególności faktoring pełny, cz zobacz więcej »
7Levels wyda grę Inbento - najnowszy tytuł studia Afterburn. Debiut wstępnie planowany jest na I kw. 2020 r., podała spółka. zobacz więcej »
Ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce Georgette Mosbacher podkreśliła w poniedziałek, że do wpisania Polski do ruchu bezwizowego pozostały już tylko procedury administracyjne. Jak dodała, mają się zobacz więcej »
Wirtualne pieniądze się materializują. Ikea przyjęła od sieci Nordic Store zapłatę w kryptowalucie poprzez platformę Ethereum, z wykorzystaniem wirtualnej korony Islandzkiej. Branża krótko: to przeł zobacz więcej »
Warszawa, 07.10.2019 (ISBnews) - Oficjalne aktywa rezerwowe wyniosły 110,55 mld euro we wrześniu 2019 r., podał Narodowy Bank Polski (NBP). W ujęciu rocznym odnotowano wzrost o 13,8% r/r (i wzrost o zobacz więcej »
W Warszawie zostanie oddanych do użytkowania 230 tys. m2 powierzchni biurowych w 2019 r. i będzie to drugi - po Bukareszcie, z 336 tys. m2 - rezultat w stolicach Europy Środkowej, wynika z raportu C zobacz więcej »
Bez pracy jest 5,1 proc. Polaków - wynika z najnowszych wyliczeń Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej (MRPiPS). To oznacza spadek w porównaniu z sierpniem. Tak niskiego bezrobocia nie b zobacz więcej »
W Krakowie pokazali, że czystsze powietrze po prostu się opłaca. - Smog kosztuje Polskę 111 mld zł rocznie. Czas zrozumieć, że taniej dopłacać do czystej energii niż leczenia. To tylko kwestia usta zobacz więcej »
Orzeczenie Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TSUE) dotyczące kredytów indeksowanych do waluty obcej nie niesie ryzyka dla sektora bankowego ze względu na oddziaływanie wyroku na banki, kt zobacz więcej »