W tym tygodniu na rynku ropy naftowej dominuje strona podażowa. Wczoraj cena amerykańskiej ropy WTI zeszła na koniec sesji poniżej poziomu 50 dol. za baryłkę, a dzisiaj rano delikatnie odbija się w zobacz więcej »
Sygnity, wykonawca kluczowego projektu informatycznego państwa w ostatnich latach, czyli e-podatków, przez ten właśnie projekt wpadł w kłopoty. Teraz opracował plan, jak się z nich wydobyć. Chce zwi zobacz więcej »
Agencja ratingowa EuroRating nadała bankowi Idea Bank zamówiony rating kredytowy na poziomie BB. Perspektywa ratingu została określona jako stabilna. Oznacza to, że wiarygodność jest na poziomie sze zobacz więcej »
Vistal Gdynia złożył do sądu rejonowego w Gdańsku wniosek o ogłoszenie upadłości. To wszystko dzieje się w niecały miesiąc od wiadomości o odpisach na realizowane kontrakty. Przez wiele lat zyskowna zobacz więcej »
UOKiK wydał zgodę na przejęcie przez PGE kontroli nad EDF Polska od francuskiej państwowej spółki. Transakcja może dojść do skutku pod warunkiem, że na giełdzie sprzedawana będzie większość energii zobacz więcej »
Środa na Wall Street przyniosła nowe historyczne rekordy najważniejszych indeksów. S&P 500 zanotował siódmą z rzędu wzrostową sesję, co jest najdłuższą serią od maja. Siłę gospodarki i w związku z t zobacz więcej »
mBank postanowił przejąć na własność zastawione przez Almę akcje Vistuli i Krakchemii. W tym drugim podmiocie stał się przez to największym akcjonariuszem. Bank odzyska w ten sposób 22 mln zł kredyt zobacz więcej »
Chodzi o zamówione przez Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia (CSIOZ) systemy informatyczne, które ostatecznie nie zostały odebrane. zobacz więcej »
Główna stawka oprocentowania w banku centralnym to wciąż 1,5 proc. zobacz więcej »
Brexit daje się we znaki znanej brytyjskiej sieci supermarketów, która odbija sobie to w innych krajach. zobacz więcej »
Calatrava Capital, Hyperion, MNI, Lark.pl, PC Guard i Wilbo na cenzurowanym. zobacz więcej »
Alior planuje do 2020 roku zmniejszyć sieć placówek banku o ponad 300 punktów. zobacz więcej »
Ten rok ma być dla największego polskiego banku najlepszy od 3 lat. zobacz więcej »
Na nowojorskich giełdach trwa hossa, a główne indeksy wyznaczają historyczne maksima. zobacz więcej »
Przed spółką stanęło widmo upadłości, po tym jak z jej finansowania wycofało się kilka dużych banków. Są już sygnały o opóźnieniach w wypłacie wynagrodzeń. zobacz więcej »