Dziś kolejne posiedzenie RBN. Znów wróci temat Ukrainy. Decyzja ws. dostaw broni z Polski na Ukrainę powinna być przedmiotem otwartych debat. Politycy PO łącznie z prezydentem Komorowskim dążą do pro zobacz więcej »
Rano konferencja w Warszawie w związku z wstąpieniem do Twojego Ruchu bardzo znanej osoby, a po południu spotkanie wyborcze w rodzinnym Biłgoraju. Jestem z Biłgoraj. Nic tego nie zmieni. Z miasta, kt zobacz więcej »
Prezydent Komorowski otoczył się prezydentami, którym to minister z PO w ciągu ostatnich lat przekazał grube miliardy na rozmaite inwestycje, będące często obietnicami wyborczymi tychże prezydentów. zobacz więcej »
Nieudolność ministrów spraw zagranicznych Sikorskiego i Schetyny doprowadziła do tego, że sankcje Rosji wobec Zachodu uderzyły w Polskę głównie. Graliśmy rolę obrońców Ukrainy i zostaliśmy sami i nie zobacz więcej »
Dzisiaj odwiedzam ziemię świętokrzyską. Zaapeluję do kandydata PSL-u o debatę. Adam Jarubas jest marszałkiem województwa świętokrzyskiego, powinien więc mieć odwagę debatować. Może to być dyskusja na zobacz więcej »
We wtorek w Warszawie przedstawię „Plan dla Polski”. To program mojej prezydentury. Zasadniczy początek mojej właściwej kampanii. zobacz więcej »
Wszystko wskazuje na to, że dziś Sejm uchwali Konwencję przeciwko przemocy. Nareszcie. Jest dla mnie oczywiste, że ta konwencja nie byłaby uchwalona, gdyby nie działanie mojej partii i takich osób ja zobacz więcej »
Prezydent Komorowski, minister Schetyna i minister Siemoniak prowokują konflikt z Rosją. Dostawy broni czy kwestionowanie roli armii radzieckiej w drugiej wojnie światowej to działania, które nie maj zobacz więcej »
Dziś o 14.30 w Sejmie pokażę portret Piechocińskiego – koalicjanta Ewy Kopacz. Obydwoje tworzą Zaściankową Koalicję. Koalicję przeciw nowoczesności. Koalicję Rostowskiego,  Kamińskiego, Godsona zobacz więcej »
Opinia publiczna jest bombardowana (i są to naloty dywanowe) wynikami sondaży, w których ja mam 2-3%, a Twój Ruch 1-2%. Nie znamy żadnych bliższych informacji o metodzie tych badań, poza suchymi dany zobacz więcej »
Przedwczoraj pijany szef struktur SLD zadzwonił w nocy do posła TR Jacka Kwiatkowskiego i groził mu, że będzie zniszczony, pozbawiony możliwości pracy, jeśli natychmiast nie przejdzie do SLD. Propozy zobacz więcej »
Pani premier Ewa Kopacz w skandaliczny sposób oszukała ws. związków partnerskich, in vitro i Funduszu Kościelnego. Blokuje też wejście w życie konwencji przeciw przemocy. Dziś w Łodzi w sposób drasty zobacz więcej »
Paul Celan, Fuga śmierci CZARNE mleko poranku pijemy je wieczór Pijemy je w południe o świcie pijemy je nocą Pijemy pijemy Grób kopiemy w powietrzu tam się nie leży ciasno Człowiek mieszka w tym domu zobacz więcej »
Kolejna runda spotkań! Zaczynam w mieście papieskim. Dziś urodziny burmistrza Mateusza Klinowskiego. Sto lat! Ale zaczynam też wizytą pod pomnikiem autora powieści „Zmory”, Emila Zegadłow zobacz więcej »
zobacz więcej »