Nowy inwestor jednej z najdłużej notowanych na giełdzie spółek we wtorek wycofał ją ostatecznie z giełdy. Paged decyzją zarządu GPW został wykluczony z obrotu. zobacz więcej »
Oprócz ogłoszenia w prasie Ania Kruk musi przekazać pieniądze na jedną z fundacji. zobacz więcej »
Maxima Grupe wkrótce powinna przejąć sieć "Stokrotka". zobacz więcej »
Okazało się, że ponad 6-letnia inwestycja nie przyniosła oczekiwanych efektów. zobacz więcej »
Główny akcjonariusz Tarczyńskiego chce przejąć spółkę. Napotkał jednak na opór OFE. Te chcą wytargować dużo wyższą cenę za dostawcę wędlin dla Biedronki i Lidla. zobacz więcej »
Komisja Nadzoru Finansowego już bada odpowiednie dokumenty. zobacz więcej »
IATA to światowa organizacja handlowa, skupiająca około 270 przewoźników lotniczych z ponad 100 krajów, odpowiadających za ponad 80 proc. przewozów lotniczych na świecie. zobacz więcej »
Sprzedaż wzrosła o blisko jedną czwartą. Mimo tego zyski są niższe niż rok wcześniej. zobacz więcej »
Nowa emisja krakowskiej spółki Selvity sprzedała się na pniu. Od inwestorów przyszły deklaracje, że wykupią całą ofertę i to po cenie maksymalnej. Chętnych było nawet na więcej. Firma dostanie poważ zobacz więcej »
Rynek kryptowalut wpada w coraz większą depresję. Niedawną euforię zastąpiły szybkie spadki, którym na razie nie widać końca. Kurs bitcoina zszedł w piątek poniżej 8 tys. dol., a wartość rynkowa wsz zobacz więcej »
Liczba klientów Banku Millennium wzrosła na koniec ub.r. do 1,6 mln. Bank chwali się też zyskami. Te nieznacznie przekroczyły prognozy analityków. Głównie dzięki wzrostowi marż na odsetkach. zobacz więcej »
W tym oświadczeniu Ania Kruk Sp. z o.o. przyznała, że jej działania były bezprawne. zobacz więcej »
Ciekawy układ techniczny zaczyna rysować się na układzie koszyka BOSSA EUR. zobacz więcej »
Na samej działalności czołowy polski operator telekomunikacyjny miał ponad 12 mln zł zysku brutto. Obciążeniem okazał się jednak podatek dochodowy. zobacz więcej »
Ursus wygrał kolejny przetarg na dostawy autobusów elektrycznych. Tym razem zamawiającym są Katowice. Chcąc, nie chcą samorządy będą musiały wymieniać tabor na elektryczny. zobacz więcej »