To ważna informacja przed zaplanowaną na 20 lutego publikacją wyników finansowych za 2017 rok. zobacz więcej »
Organ skarbowy określił wstępnie zaległości podatkowe spółek zależnych od Romana K. na 29 mln zł. Sprawa dotyczy karuzeli VAT, która miała być stosowana w 2012 roku. Biznesmenowi postawiono też zarz zobacz więcej »
Tomasz Górski poprzednio pracował dla konkurencyjnego mBanku. zobacz więcej »
Państwowy gigant inwestuje w nowy sprzęt do poszukiwania i wydobywania gazu i ropy. zobacz więcej »
Choć sprzedaż piwa koncernu Heineken rosła w ubiegłym roku, to nie można tego powiedzieć o zależnej od niego polskiej Grupie Żywiec. Jej udział w sprzedaży całego holenderskiego koncernu spadł do 5, zobacz więcej »
Umacniająca się polska waluta nie jest dobrą wiadomością dla eksporterów. zobacz więcej »
Mariusz Patrowicz w ostatnim czasie często spotyka się w sądzie z przedstawicielami Komisji Nadzoru Finansowego. Informuje, że wygrał już pięć spraw, ale to najwyraźniej jeszcze nie koniec przepycha zobacz więcej »
Choć nie są to dobre wieści z punktu widzenia kierowców, na razie ciągle jeszcze ceny paliw nie idą aż tak mocno w górę. zobacz więcej »
Orlen chce rozpocząć działalność hurtowni, które miałyby zasilać sieć sklepów własnych i stacje franczyzowe. Chce wykorzystać nadchodzące przepisy o zakazie handlu w niedzielę? Firma stanowczo zaprz zobacz więcej »
Dzięki wielkiej inwestycji Lotosu z jednego litra ropy wytwarzane ma być więcej paliw. W czwartym kwartale ub.r. zrealizowano jednak zaledwie 6 proc. projektu. Termin oddania nowych instalacji się p zobacz więcej »
Akcjonariusze Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa (PGNiG) zdecydują 21 lutego o dochodzeniu roszczeń o naprawienie szkody wyrządzonej przy sprawowaniu zarządu od byłych członków zarządu, wyn zobacz więcej »
Bank BGŻ BNP Paribas rozpoczyna due diligence Raiffeisen Polbanku, wynika z nieoficjalnych informacji "Parkietu" i "Rzeczpospolitej". zobacz więcej »
Rynek FX wraca do dominującego tematu na ten rok, czyli kupowania EUR. zobacz więcej »
Meksyk i Turcja na czele rankingu Bloomberga. Polskę wyprzedziły jeszcze tylko Czechy. zobacz więcej »
Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie zajęła 3. miejsce pod względem liczby ofert pierwotnych w Europie w 2017 r., wynika z najnowszego raportu "IPO Watch Europe" przygotowanego przez firmę dora zobacz więcej »