Zamiast rocznego płatnego urlopu - połowa z tego i 20 tysięcy dolarów. Na takie benefity mogą liczyć pracownicy fundacji Billa i Melindy Gates, którzy doczekają się dziecka. zobacz więcej »
Alchemia ocenia, że ogłoszone przez porozumienie akcjonariuszy wezwanie do sprzedaży 29,245 mln akcji spółki, stanowiących 14,62% głosów, pozostanie bez wpływu na dotychczasową działalność, podała s zobacz więcej »
Biedronka wprowadza nową linię produktów z Włoch - GustoBello, podał właściciel sieci Jeronimo Martins. Linia GustoBello to blisko 20 oryginalnych włoskich produktów. zobacz więcej »
Twój e-PIT 2019 wystartował. Od północy 15 lutego możemy rozliczyć PIT za pośrednictwem internetu. Sprawdzamy, gdzie dostępna jest platforma Twój e-PIT, a także kto i do kiedy może się rozliczyć za zobacz więcej »
4 lutego ruszy platforma Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego do identyfikacji przestępczości ubezpieczeniowej. Dzięki zaawansowanym technikom analitycznym narzędzie to pozwoli ubezpieczycielom zobacz więcej »
Wartość transakcji dokonanych kartami wyniosła 185,9 mld zł w III kw. 2018 r., co oznacza wzrost o 10% r/r i o 4% w ujęciu kwartalnym, podał Narodowy Bank Polski (NBP). zobacz więcej »
Atal wprowadził do sprzedaży 42 mieszkania w VI etapie krakowskiej inwestycji Bronowice Residence, podała spółka. Planowany termin oddania do użytkowania to III kwartał 2020 r. zobacz więcej »
Komisja Spraw Zagranicznych Parlamentu Europejskiego przyjęła w poniedziałek raport, w którym oceniła, że gazociąg Nord Stream 2 zagraża Unii Europejskiej i zwiększa jej uzależnienie do gazu z Rosji zobacz więcej »
Warszawa, 05.02.2019 (ISBnews) - Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy o zmianie ustawy o nadzorze nad rynkiem finansowym oraz niektórych innych ustaw, podało Centrum Informacyjne Rządu (CIR). zobacz więcej »
Fałszywe obietnice zysku uwiarygadniać mają znane twarze. Np. Piotr Kraśko miał rzekomo przekonać Kingę Rusin, by kupiła kryptowaluty za 250 dol. W innym artykule w podróbce brytyjskiego dziennika " zobacz więcej »
Robert Biedroń obiecuje autobus w każdej gminie i bezpłatne przejazdy dla dzieci. PSL też kusi pekaesem w każdej miejscowości. Na Dolnym Śląsku już uruchomiono pierwszą w Polsce bezpłatną linię łącz zobacz więcej »
Warszawa, 05.02.2019 (ISBnews) - Wskaźnik Menadżerów Logistyki Markit PMI dla sektora usługowego w USA wyniósł 54,2 pkt w styczniu wobec 54,4 pkt miesiąc wcześniej, poinformowała firma Markit, specj zobacz więcej »
- W naszym sklepie wyłącznie mięso pochodzące z Czech! - głosi napis na sklepie mięsnym w Pradze. To efekt lęku przed mięsem z nielegalnego uboju, które mogło trafić do czeskich sklepów. zobacz więcej »
Od 1 marca 2019 r. matkom, które urodziły i wychowały przynajmniej czworo dzieci, będzie przysługiwała specjalna emerytura. Ustawa w piątek została przyjęta przez Senat bez poprawek i trafiła na biu zobacz więcej »
Energa Wytwarzanie zakończyła modernizację elektrowni wodnej na rzece Drawa w Borowie (woj. zachodniopomorskie), realizowaną kosztem ok. 6 mln zł, podała Energa. Celem modernizacji było zwiększenie zobacz więcej »