Choć środowy poranek na rynku polskiej waluty jest dość spokojny, to z pewnością nie można tak powiedzieć o wczorajszym popołudniu. zobacz więcej »
Najwięcej firm z "czarnej listy" KRD reprezentuje budowlankę, branżę technologiczną oraz producenci artykułów spożywczych, odzieży czy kosmetyków. zobacz więcej »
Drugi kwartał z rzędu PKP Cargo wykazuje zyski, spełniając tym oczekiwania rynku. Chwilowo nie widać w wynikach firmy zapowiadanych na wrzesień znacznych podwyżek wynagrodzeń. Inwestuje za to duże ś zobacz więcej »
Inwestorzy nie zastanawiali się długo nad kupnem nowych obligacji Alior Banku. Już pierwszego dnia złożyli zlecenia na całą ofertę. We wtorek jest jeszcze ostatnia szansa, żeby dołączyć się do zapis zobacz więcej »
W poniedziałek mBank podpisał z duńskim inwestorem umowę sprzedaży firmy zależnej pośredniczącej w sprzedaży ubezpieczeń grupowych. Ma za to otrzymać ponad pół miliarda złotych, tyle że większość te zobacz więcej »
Zanim nowa instytucja zostanie zarejestrowana przez Europejski Nadzór Giełd i Papierów Wartościowych (SEMA), będzie mogła publikować tylko raporty i analizy. zobacz więcej »
Sprzedaż w setce największych sklepów w USA poszła ostro w górę w „black Friday” i przez to prognozy na "cyfrowy poniedziałek" są równie rewelacyjne. W poniedziałek na Wall Steet jednak zobacz więcej »
Polacy poszukując nowych smaków coraz częściej zamiast popularnych piw zagranicznych koncernów wybierają te z małych lokalnych browarów. zobacz więcej »
W poniedziałek baryłka ropy tanieje, korygując ostatnie wysokie wyceny. zobacz więcej »
Za pieniądze funduszu Capital Partners w rok zamierza potroić moce produkcyjne. zobacz więcej »
Rynek akcji w Azji rozpoczął tydzień w ponurych nastrojach, które mogą się przelać na Europę. zobacz więcej »
Wskaźnik nastrojów biznesowych niemieckiego instytutu Ifo pokazuje, jak szybko rozwijać się będzie gospodarka w najbliższej przyszłości. Odkąd rozpoczęto jego wyliczanie nigdy nie był tak wysoko jak zobacz więcej »
Amrest zgodnie z deklaracją musi spłacić tych akcjonariuszy, którzy nie chcieli przeniesienia siedziby z Polski do Hiszpanii. Zgłosił się jeden duży udziałowiec. Dostanie prawie 200 mln zł. zobacz więcej »
890 mln zł dla Polskiego Radia i Telewizji Polskiej, rekompensaty dla emerytów-górników, 100 mln zł dla PAIiH. Andrzej Duda podpisał nowelizację tegorocznego budżetu. zobacz więcej »
Miliarder Leszek Czarnecki gromadził w ostatnich miesiącach kapitał, sprzedając swoje spółki. Celem mogło być zabezpieczenie środków Getin Noble Banku przy ewentualnym zwiększeniu wymogów kapitałowy zobacz więcej »