Liczba przeniesionych numerów telefonów stacjonarnych wyniosła łącznie 98 548 w III kw. 2019 r., podał Urząd Komunikacji Elektronicznej (UKE). zobacz więcej »
Tesco we wrześniu ogłosiło plan zwolnień grupowych, związkowcy zrzeszeni przy tej sieci handlowej domagają się od pracodawcy 2500 zł dla każdego pracownika, który straci pracę. Dla osób z najlepszą zobacz więcej »
Łączna liczba przeniesionych numerów komórkowych wyniosła 396 096 w III kwartale 2019 r., podał Urząd Komunikacji Elektronicznej (UKE). zobacz więcej »
Uprawnienia do małego ZUS przysługują tylko przez trzy lata z ostatnich pięciu lat prowadzenia działalności. Zdaniem Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorstw Adama Abramowicza trzeba to znieść. – zobacz więcej »
Do sektora małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) w woj. lubuskim trafiło ponad 50 mln zł na rozwój i innowacje, podał Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK). Środkami pochodzącymi z Lubuskiego Regional zobacz więcej »
Liczba rejestracji nowych autobusów wyniosła 110 we wrześniu 2019 r., czyli o 39,2% mniej niż rok wcześniej oraz o 6,8% mniej niż w sierpniu br., podał IBRM Samar, powołując się na dane Centralnej E zobacz więcej »
Warszawa, 07.10.2019 (ISBnews) - Olimp Labs zainwestuje ponad 200 mln zł w produkcję żywności funkcjonalnej, podała spółka. Firma dzięki rozbudowie już istniejącego Ośrodka Badawczo-Rozwojowego na P zobacz więcej »
Ubiegłotygodniowe fatalne dane ISM nie wyrządziły dużo szkód notowaniom na Wall Street, bowiem wrześniowy raport z rynku pracy wskazał, że nic... zobacz więcej »
Bouygues Immobilier Polska rozpoczął prace budowlane na osiedlu Soleil de Malta, znajdującym się na poznańskiej Łacinie, podała spółka. Generalnym wykonawcą realizującym inwestycję przy ul. Milczańs zobacz więcej »
Szef portu lotniczego Berlin-Brandenburg obiecuje, że pechowe lotnisko zacznie działać w październiku 2020 roku. Miało zostać otwarte już osiem lat temu. zobacz więcej »
Minister finansów Jerzy Kwieciński, w rozmowie z PAP, chwalił nowy projekt zrównoważonego budżetu na 2020 rok. Podkreślił, że był tworzony ze świadomością tego, że zbliża się spowolnienie gospodarcz zobacz więcej »
PKN Orlen ogłosi dziś na Kongresie 590 w Rzeszowie rozpoczęcie procesu co-brandingu, czyli uzupełnienia logotypów stacji star w Niemczech i Benzina w Czechach i na Słowacji o logo Orlen jako właścic zobacz więcej »
Banki z udziałem Skarbu Państwa "zerkają pozytywnie" na to, co dzieje się na rynku w kwestii potencjalnych przejęć, poinformował minister finansów, inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński. zobacz więcej »
Koszty, które polski sektor bankowy będzie musiał ponieść w związku z orzeczeniem Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TSUE) dotyczącym kredytów indeksowanych do waluty obcej będą znacząco m zobacz więcej »
Wzrost gospodarczy w Polsce w tym roku wyniesie powyżej 4% i może zbliżyć się do 4,5%, prognozuje minister inwestycji, rozwoju i finansów Jerzy Kwieciński. zobacz więcej »