Gdańska grupa odzieżowa LPP podsumowała wyniki sprzedaży za trzeci kwartał. W miesiącach letnich udało jej się poprawić statystyki praktycznie na każdym polu. Rośnie sprzedaż, zyski jak i liczba sal zobacz więcej »
Apple oddala się od okrągłego biliona. Wartość jego biznesu tylko w poniedziałek spadła o ponad 30 mld dolarów. Inwestorzy wyprzedają też akcje innych technologicznych spółek. zobacz więcej »
Panika na giełdzie została opanowana. Po ogromnej przecenie akcji banków przyszedł czas na mozolne odrabianie strat. Szczególnie banków niezwiązanych z Leszkiem Czarneckim. Pod kreską jest ciągle Ge zobacz więcej »
- Połączenie Orlenu i Lotosu to ambitny projekt. Koncerny paliwowe z całej Europy proces konsolidacji mają już za sobą. Od 20 lat mówimy o tym połączeniu, czas pomysł zrealizować - mówi w rozmowie z zobacz więcej »
Jeśli mierzyć zaufanie do nadzoru finansowego w Polsce notowaniami akcji banków, to mamy do czynienia z załamaniem. Z kont inwestorów w kilka godzin wyparowały miliardy złotych. zobacz więcej »
Znana przede wszystkim ze sprzedaży torebek skórzanych firma Wittchen ma za sobą dobry trzeci kwartał. Spółka prawie podwoiła zysk. Sprzedaż wzrosła m.in. dzięki zwiększeniu sieć salonów i akcji w L zobacz więcej »
Orlen będzie oferował zniżki na paliwo dla posiadaczy jego akcji. Eksperci oceniają pomysł bardzo dobrze, ale przypominają o konieczności dywersyfikacji kapitału. zobacz więcej »
KGHM do końca września zainwestował ponad 1,2 mld zł. To oznacza, że prawie 2,7 mld zł planowanych nakładów nie zostaną w tym roku w pełni zrealizowane. Władze spółki przekonują jednak, że z żadnych zobacz więcej »
Największy polski ubezpieczyciel ma powody do zadowolenia. Tegoroczne wyniki są o blisko miliard złotych wyższe niż rok wcześniej. Władze PZU podkreślają, że rentowności biznesu konkurenci mogą im p zobacz więcej »
Posiadasz akcje Orlenu - tankujesz 10-15 gr. mniej. Koncern rusza z nową akcją. zobacz więcej »
Giełda szuka dna dla spółek z holdingu Leszka Czarneckiego. Wszystkie tracą w środę ponad 15 proc. Choć multimilioner broni się przed szantażem byłego szefa KNF pozwem do prokuratury, to inwestorzy zobacz więcej »
Bank Pekao nie prowadził i nie prowadzi żadnych rozmów związanych z przejęciem Getin Noble Banku, ani innych aktywów należących do Leszka Czarneckiego, podało w oświadczeniu biuro prasowe Pekao. zobacz więcej »
Jeśli któryś z kierowców może się wstrzymać z tankowaniem jeden-dwa dni, to lepiej to zrobić. Opłaci się. Ropa nie była tak tania od listopada ubiegłego roku. W ciągu dwóch dni ceny na światowych gi zobacz więcej »
Wczorajsze dotkliwe spadki w USA częściowo tylko przełożyły się na Azję, gdzie tylko giełda tokijska zanotowała znaczny, 2-proc. minus. Europa dołowała już wczoraj, więc dzisiejsze otwarcia wypadły zobacz więcej »
Zamieszanie wokół Getin Noble Banku nie sprzyja budowaniu zaufania klientów. Władze instytucji i eksperci uspokajają. Afera nie ma bezpośredniego wpływu na ich pieniądze. Przypominają też, że kwota zobacz więcej »