Katoliccy islamiści z Podkarpacia – radni i działacze PiS-u, ogłosili w miniony czwartek, że proponują wprowadzenie na terenie województwa Podkarpackiego całkowitego zakazu aborcji. Proponują r zobacz więcej »
Andrzej Duda, kandydat PiS-u na Prezydenta Polski uznał wczoraj, że wysłanie wojsk polskich na Ukrainę byłoby dopuszczalne i warto to przemyśleć. Kandydat Duda zaproponował więc rozważenie wypowiedze zobacz więcej »
Droga Rzeszów-Lublin-Białystok-Suwałki miała ożywić gospodarczo Polskę Wschodnią. I od lat jej budowa jest przekładana. Jedynie odcinek Rzeszów-Lublin ma zostać wybudowany w najbliższych latach. Mies zobacz więcej »
Łosice, Hajnówka, Bielsk Podlaski, Ciechanowiec,Siemiatycze. Rząd tak samo jak prezydent Komorowski nic nie zrobił na rzecz Polski Wschodniej przez minione 5 lat. A przecież ma tu swój drugi dom!  zobacz więcej »
Tyle rocznie kosztują nas wszystkich przywileje górników. Według Pani premier, przynajmniej. Eksperci potwierdzają, że wydaliśmy już 150 mld na restrukturyzację i przywileje tej branży. Wyobraźmy sob zobacz więcej »
Zadyma w Warszawie: górnicy pobili się z policją Demonstracja górników ze Śląska przeszła przez Warszawę. Górnicy protestowali przeciw decyzji Kompanii Węglowej o likwidacji czterech kopalń. Zaatakow zobacz więcej »
Od lat trwa ciche porozumienie elit związkowych i rządu. Rząd daje duże pensje działaczom związkowym w spółkach skarbu państwa. A działacze, jak trzeba, robią strajki i protesty i dają rządowi alibi zobacz więcej »
Jednym (nie jedynym) z powodów, dla których kopalnie zbankrutowały i rząd chce je zamykać są ogromne przerosty zatrudnienia w zarządach związków zawodowych w tych kopalniach. To często dziesiątki dzi zobacz więcej »
Rzeczywiście to dobry pomysł Kazimierza Marcinkiewicza. Niech rząd sprzeda te kopalnie, które chce zamknąć. I niech w pierwszej kolejności zaoferuje, to górnikom i związkom zawodowym. Jeśli oni nie k zobacz więcej »
Rząd z premedytacją prowokuje górników do zrywania rozmów. A oni naiwnie dają się prowokować, choć tłumaczy ich to, że walczą o życie. PiS gra wyznaczoną rolę obrońców mniejszości górniczej. PREZYDEN zobacz więcej »
Zapraszam do licytacji degustacji win, które wystawiłem na charytatywną aukcję WOŚP. Każde z nich ma swoją niesamowitą historię. Jak powiedział Tomasz Kolecki-Majewicz, wielokrotny Mistrz Polski Somm zobacz więcej »
Polityka energetyczna wymaga wizji, planu długoterminowego i myślenia strategicznego. Cena energii to „krwioobieg” gospodarki i jakości życia Polaków. Chaotyczne działania rządu, pod publiczkę, to na zobacz więcej »
Tak jak wszyscy jestem zły i czuję ból po tym co się stało w Paryżu! Najgłupszy nawet rysunek, żaden rysunek, żadne słowo, nie mogą być powodem, dla którego zabija się ludzi! Strzały w Paryżu, to str zobacz więcej »
Po siedmiu latach ciepłej wody w kranie mam dość! Chcę gorącej! Chcę prawdziwej reformy służby zdrowia, a nie pozornej. Chcę lepiej płatnych miejsc pracy w kraju, czyli innej polityki gospodarczej i zobacz więcej »
Premier Ewa Kopacz poprosiła w swoim exposé o 100 dni współpracy. My się zgodziliśmy na tę propozycję, ale widać, że była to pusta zapowiedź. Z wielu złożonych przez nas projektów ustaw żaden nie zos zobacz więcej »