Facebook wprowadza restrykcje odnośnie reklamowania ryzykownych usług finansowych, w tym kryptowalut. Pytanie tylko dlaczego dopiero w momencie, gdy rynek przeżywa załamanie? zobacz więcej »
Ministerstwo Finansów chciało sprzedać obligacje za 5 mld zł, a inwestorzy mieli przygotowane ponad dwa razy więcej. Popyt na polskie papiery dłużne był tak duży, że odsetki znacząco malały w porówn zobacz więcej »
Główne indeksy straciły na wartości blisko 4 proc., podobnie jak w poniedziałek. zobacz więcej »
Stopy procentowe w Polsce pozostały bez zmian. To już trzydziesty czwarty miesiąc z rzędu, gdy główna stawka oprocentowania jest na rekordowo niskim poziomie 1,5 proc. zobacz więcej »
Grupa Best zainwestowała w ubiegłym roku łącznie ponad 300 mln zł. Za te pieniądze kupiła portfele wierzytelności o wartości nominalnej 2,6 mld zł. zobacz więcej »
Twórcy autorskiego narzędzia do monitoringu treści w internecie od kilku miesięcy szykowali się do tego wydarzenia. zobacz więcej »
Wydawca "Gazety Wyborczej" zwolni pół setki pracowników. Winą obarcza słabą sprzedaż usług poligraficznych. zobacz więcej »
Mimo ograniczeń, branża handlowa ciągle będzie się rozrastać. zobacz więcej »
Producent płyt do produkcji mebli Pfleiderer Group utworzył rezerwę na koszty kary za zmowę cenową od UOKiK. Rezerwa jest większa niż sama kara. Różnica to potencjalne koszty prawne. Spółka zamierza zobacz więcej »
Wzrostom cen akcji towarzyszy dosyć duża aktywność inwestorów. Obroty przekraczają 2 mln zł. zobacz więcej »
Co z tego, że gospodarka USA i tamtejsze firmy mają się coraz lepiej, jak inwestorzy od dawna przeceniają ich możliwości. zobacz więcej »
Rynek dawno już zapomniał o ustawie podatkowej. zobacz więcej »
Polacy tracą sentyment do zwykłych sklepów. Coraz częściej na zakupy wybierają się do sieci. zobacz więcej »
Miliarder Leszek Czarnecki w ubiegłym roku sprzedał udziały w swojej firmie deweloperskiej a pojawiały się też informacje prasowe, że chce sprzedać Idea Bank. Pieniądze gromadzi by wesprzeć Getin No zobacz więcej »
Nie takiego wyniku spodziewali się ekonomiści, ale i tak podkreślają bardzo dobrą koniunkturę w przemyśle. zobacz więcej »