Zamiast rocznego płatnego urlopu - połowa z tego i 20 tysięcy dolarów. Na takie benefity mogą liczyć pracownicy fundacji Billa i Melindy Gates, którzy doczekają się dziecka. zobacz więcej »
Oferta konsorcjum Torpolu (lider) i PUT Intercor, warta ok. 391,9 mln zł netto (tj. 482 mln zł brutto), otrzymała najwyższą ilość punktów w ramach aukcji elektronicznej w przetargu PKP Polskich Lini zobacz więcej »
Przy okazji Konferencji Bliskowschodniej Amerykanie wysłali jednoznaczny sygnał, że jest zielone światło dla zwiększenia obecności amerykańskich żołnierzy nad Wisłą. Polski rząd nie ukrywał nigdy, ż zobacz więcej »
Produkt Krajowy Brutto (PKB) wzrósł o 5,1% r/r w 2018 r. wobec 4,8% wzrostu w poprzednim roku, podał wstępne szacunkowe dane Główny Urząd Statystyczny (GUS). zobacz więcej »
Atal wprowadził do sprzedaży 42 mieszkania w VI etapie krakowskiej inwestycji Bronowice Residence, podała spółka. Planowany termin oddania do użytkowania to III kwartał 2020 r. zobacz więcej »
Warszawa, 01.02.2019 (ISBnews) - Idea Bank i Getin Noble Bank podjęły decyzję o dopuszczeniu wybranych funduszy private equity do procesu due diligence od dnia 4 lutego 2019 r. oraz rozpoczęciu z ni zobacz więcej »
Wewnętrzne dochodzenie w KGHM wykazało, że zatrudniony w tej państwowej spółce chrześniak Adama Lipińskiego ustawiał przetargi na 3,2 mln zł. Gdy jego przełożony chciał o tym poinformować prezesa, z zobacz więcej »
To ma być największa manifestacja od lat - zapowiada lider protestu rolników Michał Kołodziejczak. - Pokażemy, że chcemy, aby polska produkcja i polski rynek były właściwie chronione - mówi. zobacz więcej »
Monika Kośko złożyła rezygnację z pełnienia funkcji wiceprezesa zarządu Ursus w restrukturyzacji. Ponadto rada nadzorcza spółki odwołała Marcina Matusewicza i Zorana Radosavljević z funkcji członków zobacz więcej »
Orbis, w wykonaniu warunkowej umowy sprzedaży z dnia 20 grudnia 2018 r., przeniósł na spółkę deweloperską prawo użytkowania wieczystego nieruchomości położonej we Wrocławiu przy ul. Swobodnej 60, o zobacz więcej »
Wskaźnik Rynku Pracy (WRP) - informujący z wyprzedzeniem o przyszłych zmianach w wielkości bezrobocia - spadł o 1,2 pkt m/m w styczniu 2019 r., podało Biuro Inwestycji i Cykli Ekonomicznych (BIEC) w zobacz więcej »
W Kałuszynie w powiecie mińskim powstało największe i najnowocześniejsze w Polsce centrum logistyczne Lidla, poinformował Budimex, który realizował ten kontrakt. Znajdzie się w nim magazyn towarów s zobacz więcej »
Indeks giełdowy WIG20 spadł o 1,04% wobec poprzedniego zamknięcia i osiągnął poziom 2 346,39 pkt w środę, 13 lutego. zobacz więcej »
Na wakacje, na remont, na naprawę samochodu, na zakup lodówki albo telewizora – słowem kredyt gotówkowy można zaciągnąć na dowolne cele kredytobiorcy. Przy zaciąganiu pożyczek należy jednak zwrócić zobacz więcej »
Rewolucja podatkowa tuż, tuż. Za mniej niż 48 godzin fiskus opublikuje przygotowane i gotowe do wysłania deklaracje podatkowe milionów Polaków. Sprawy z urzędem skarbowym można załatwić w kilku klik zobacz więcej »