Kończący się tydzień był kolejnym udanym dla ropy naftowej. W całości wynika to jednak z wzrostowego poniedziałku, gdyż kolejne dni przyniosły ustabilizowanie cen, mimo wzrostu napięcia wokół Kurdys zobacz więcej »
Walne zgromadzenie akcjonariuszy Banku Pocztowego zdecydowało o podwyższeniu kapitału. Pieniądze mają wyłożyć dwaj główni udziałowcy, czyli Poczta Polska i PKO BP. Bankowi brakuje kapitału, żeby się zobacz więcej »
Nextbike Polska, operator systemów rowerów miejskich w 27 polskich miastach, planuje zwiększenie liczby zainstalowanych rowerów o minimum sześć tysięcy sztuk. To wzrost o połowę w porównaniu z bieżą zobacz więcej »
Mennica Polska podpisała umowę z Ministerstwem Finansów w Tajlandii. Wyprodukuje medale ze złota, upamiętniające ceremonię kremacji Króla Bhumibola Adulyadeja. zobacz więcej »
Firma Esotiq & Henderson, w której udziałowcem i dyrektorem kreatywnym jest znana modelka Joanna Krupa, od dziewięciu kwartałów zaczęła przyzwyczajać akcjonariuszy do strat. Sytuacja się odmieniła. zobacz więcej »
Prawie trzydzieści milionów złotych - tyle wydał w ostatnich dwóch miesiącach jeden z najbogatszych ludzi w Polsce, Zbigniew Jakubas, żeby zwiększyć swoje udziały w Netii. Wiodący udział w spółce mi zobacz więcej »
Sesja na Wall Street w czwartek skończyła się delikatnymi wzrostami indeksów. S&P500 poprawił rekordowe notowania dzięki McDonald's. Rynek czeka na początek prac w Kongresie nad reformą podatkową Tr zobacz więcej »
Straty TVP sięgają już 28,7 mln zł. zobacz więcej »
Warszawska Izba Skarbowa naliczyła firmie prawie 30 mln zł plus odsetki za lata 2009-2010. zobacz więcej »
Hiszpański kontrahent domaga się od polskiego producenta blisko 28 mln zł kary. zobacz więcej »
Przedstawiona przez Trumpa reforma podatkowa była wystarczająco dobra, by podtrzymać rajd dolara. zobacz więcej »
Prezydent USA zapowiada "największą w historii redukcję podatków". zobacz więcej »
Pekao, PZU i Alior będą mocniej współpracować. Priorytetem innowacje i technologie oraz rozwój oferty dla mniejszych firm. Wiceprezes banku Michał Krupiński "nie spodziewa się rewolucji" w strategii zobacz więcej »
Spółka zależna wrocławskiej firmy Kruk zawarła umowę z Getin Noble Bank. Kupi od banku wierzytelności z tytułu niezabezpieczonych kredytów o łącznej wartości prawie pół miliarda złotych. zobacz więcej »
Netia szuka nowych sposobów zarabiania pieniędzy. zobacz więcej »