Jeszcze w 2011 roku był na podium rankingu najbogatszych Polaków. Teraz plasuje się w drugiej połowie zestawienia TOP100. Leszek Czarnecki kilka lat temu pozytywnie namieszał na rynku bankowym, twor zobacz więcej »
Giełda na aferę z taśmą Czarneckiego zareagowała względnie spokojnie. Akcje banków biznesmena tracą na wartości. Na minusie jest też WIG-Banki, choć straty nie są duże. zobacz więcej »
Akcje Getin Noble Banku od dawna tracą na wartości. Tym razem spokój inwestorów burzą doniesienia o nagranej rozmowie z szefem KNF. Czarnecki od kilku miesięcy miał przygotowywać GNB na ujawnienie t zobacz więcej »
To był kolejny świetny kwartał dla Grupy Wirtualna Polska. Spółka miała 143 mln zł przychodów, co oznacza wzrost o ponad 30 mln rok do roku. Do tego przejęła serwisy Extradom.pl oraz Parklot.pl. Wis zobacz więcej »
"Urząd KNF odczytuje przedmiotowe działania Leszka Czarneckiego jako próbę wywierania wpływu na Komisję Nadzoru Finansowego poprzez szantaż" – tak Komisja Nadzoru Finansowego komentuje doniesi zobacz więcej »
Po 5 latach szefowania jednemu z największych producentów piwa w Polsce ze stanowiska zrezygnował Guillaume Duverdier. Prezes Grupy Żywiec wskazuje, że jego misja została zrealizowana i chce podjąć zobacz więcej »
Największy polski producent obuwia ma za sobą trudne lato. Pomimo znaczącego wzrostu sprzedaży, CCC nie zarobiło "na czysto" ani złotówki. Sieć rozrasta się, także za granicą. zobacz więcej »
Polska sieć marketów godni Biedronkę. Od stycznia do września otwarto 120 nowych sklepów z logiem Dino. We wszystkich Polacy zostawili do września ponad 4 mld zł. Porównywalna sprzedaż rośnie w temp zobacz więcej »
Sąd wydał zgodę Ursusowi na otwarcie przyspieszonego postępowania układowego wobec spółki. Będzie on realizowany przez najbliższe pięć lat. zobacz więcej »
Spółka PGNiG zawarła umowę z Cheniere Marketing International. Porozumienie zakłada zakup prawie 40 mld metrów sześciennych gazu LNG w okresie kolejnych 24 lat. Ma być o blisko jedną czwartą tańszy zobacz więcej »
Rosną notowania Alior Banku na giełdzie. To kolejna instytucja, która opublikowała najnowsze wyniki finansowe. Spadek zysku w trzecim kwartale nie zawiódł inwestorów. zobacz więcej »
Z telewizji, telefonu i internetu od Cyfrowego Polsatu korzysta prawie 6 mln klientów. Choć liczba świadczonych usług rośnie, zyski firmy spadają. Nie martwi to jednak inwestorów. Akcje spółki wyraź zobacz więcej »
Amerykańska giełda nabiera wiatru w żagle. Odrabia straty po fatalnym październiku. Niespodziewanie motorem do wzrostów okazały się wybory w USA. zobacz więcej »
Tobiasz Bury przestał być szefem Idea Banku - podała spółka w komunikacie. Jego miejsce zajmie Jerzy Pruski. Ten dotąd był wiceprezesem Getin Noble Banku. zobacz więcej »
Benefit Systems jest w środę jedną z najsłabszych spółek na warszawskiej giełdzie. W najgorszym momencie jej akcje taniały prawie 10 proc. Wydawca kart MultiSport zaprezentował właśnie wyniki finans zobacz więcej »