Warszawa, 07.10.2019 (ISBnews) - Odpływ inwestorów z rynków Europy Zachodniej będzie kontynuowany nie tylko ze względu na Brexit, ale też coraz niższe stopy zwrotu, które mogą na nich uzyskiwać, oce zobacz więcej »
Grupa przestępcza kradła luksusowe samochody na terenie Polski, Niemiec oraz Austrii. Ich łączna wartość wyniosła 3 mln złotych. W sprawie tej występuje już 39 podejrzanych. Przy pracy nad tą grupą zobacz więcej »
Warszawa, 07.10.2019 (ISBnews) - Rząd planuje przyjąć ustawę o Centralnej Informacji Emerytalnej na przełomie III/IV kw. br., podano w wykazie prac legislacyjnych i programowych Rady Ministrów. zobacz więcej »
Wyrok Trybunału Sprawiedliwości UE w sprawie frankowiczów może negatywnie wpłynąć na wzrost gospodarczy w Polsce - oceniają analitycy agencji Moody's. Wszystko przez spodziewany spadek akcji kredyto zobacz więcej »
Rząd przygotowuje ustawę o Centralnej Informacji Emerytalnej, gromadzącej informacje o emeryturach - informuje KPRM. Ma gromadzić dane o świadczeniach ze wszystkich kont, programów czy planów emeryt zobacz więcej »
Ubiegłotygodniowe orzeczenie Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TSUE) w sprawie kredytów frankowych spowoduje wzrost liczby pozwów klientów banków. Choć proces ten będzie rozłożony w czasi zobacz więcej »
Warszawa, 07.10.2019 (ISBnews) - Indeks nastrojów inwestorów Sentix dla strefy euro spadł do -16,8 pkt w październiku br. z -11,1 pkt przed miesiącem, tj. do najniższego poziomu od kwietnia 2013 rok zobacz więcej »
W Polsce może znacznie przybyć miejsc pracy, a wywoła to pogłębienie spowolnienia gospodarczego w Niemczech. Choć teraz niemieckie firmy zachowują wstrzemięźliwość, już niedługo trend może się odwró zobacz więcej »
CreativeForge Games (CFG) z grupy kapitałowej PlayWay planuje premierę gry "House Flipper City" (HFC) w IV kw. 2020 r. Studio opublikowało trailer swojej najnowszej produkcji, tworzonej w oparciu o zobacz więcej »
Już niedługo ze znaków drogowych przy granicy dowiemy się, jak brzmi nazwa miasta w języku ojczystym kraju, do którego zmierzamy. Tego chce ministerstwo infrastruktury. Konieczność instalacji nowych zobacz więcej »
Warszawa, 07.10.2019 (ISBnews) - Ze względu na procesy konsolidacyjne w Europie, wysokie obciążenia regulacyjne i nakłady inwestycyjne przekładające się na presję na rentowność, na polskim rynku ban zobacz więcej »
Warszawa, 07.10.2019 (ISBnews) - Bank Pekao przygotowuje budżet na 2020 rok, który będzie uwzględniał m.in. wysokość składki na Bankowy Fundusz Gwarancyjny (BFG) na przyszły rok. Bank Pekao podtrzym zobacz więcej »
Warszawa, 07.10.2019 (ISBnews) - Bank Pekao chce mocniej wspierać eksporterów, również na rynkach pozaeuropejskich oraz projekty związane z energią odnawialną i efektywnością energetyczną, poinformo zobacz więcej »
Symulator "Crossroads Inn" zadebiutuje na platformach PC/Mac/Linux 23 października, podał Klabater. zobacz więcej »
Janusz Wojciechowski ma poparcie ministra rolnictwa i rozwoju wsi. Jan Krzysztof Ardanowski powiedział na antenie Radia ZET, że w obecnej chwili nie ma pomysłu na kandydaturę innego Polaka na komisa zobacz więcej »