W ciągu trzech miesięcy klienci zostawili w sklepach Wojasa ponad 38 mln zł. zobacz więcej »
To Lotos, a nie Orlen, może być stroną przejmującą w planowanej transakcji mającej na celu połączenie obu koncernów - wynika z informacji "Rzeczpospolitej". zobacz więcej »
Jeden z czołowych polskich producentów słodyczy ma za sobą trudny okres. zobacz więcej »
Wartość transakcji ustalono na ponad 3 miliardy złotych. zobacz więcej »
Nowe sankcje nałożone na USA już odbijają się na Rosji. zobacz więcej »
Początek roku nie jest łaskawy dla inwestorów, ale ci najlepsi i tak mogli w trzy miesiące zarobić nawet ponad 100 proc. zobacz więcej »
Wiele się musiało zmienić, żeby się nic nie zmieniło. Przynajmniej w kwestii bezrobocia. Jeszcze mały krok, a bez pracy będzie mniej osób niż w 1990 roku. zobacz więcej »
O ile Agora ma w ostatnich latach problemy by wyjść na plus, to 4Fun Media, czyli Kopciuszek na rynku medialnym zwielokrotnił zyski. Mocno wszedł przy tym na rynek Agory, czyli do reklamy zewnętrzne zobacz więcej »
UOKiK znowu każe na siebie czekać. Analiza rynkowych skutków przejęcia Netii przez Cyfrowy Polsat zajmuje urzędnikom tak dużo czasu, że inwestor musiał wydłużyć czas na zapisy. zobacz więcej »
CD Projekt tylko raz zdecydował się dotąd wypłacić gotówkę akcjonariuszom. Na kolejne pieniądze będą musieli jeszcze długo poczekać. Środki potrzebne są na nową superprodukcję. zobacz więcej »
Notowania kilkuset polskich spółek reprezentowanych w indeksie WIG są na najniższym poziomie od niemal dokładnie roku. Od styczniowego szczytu straciły na wartości już średnio 14 proc. zobacz więcej »
Oficjalny komunikat w tej sprawie może być ogłoszony w ciągu kilku dni. zobacz więcej »
Krzysztof Kramarczyk oskarża dom maklerski o stratę 3,5 mln zł. zobacz więcej »
W kuluarach XXV Welconomy Forum w Toruniu minister energii Krzysztof Tchórzewski przyznał, że oczekuje zmiany linii działania zagranicą oraz na nowe pomysły rozwojowe, które byłyby realizowane w Pol zobacz więcej »
W tym roku polska gospodarka ma się rozwijać w tempie 4,2 proc. zobacz więcej »