Prawa do emisji CO2 przebiły 30 euro za tonę. Nie łudźmy się - chociaż ceny prądu w mieszkaniach nam nie wzrosną, to elektrownie wszystko przerzucą na firmy. A te na nas. Wszystko zapłacimy w sklepa zobacz więcej »
Ponad 200 firm podpisało umowy w ramach PPK, a ponad 3 mln osób odwiedziło specjalny portal dedykowany programowi - poinformował PAP prezes PFR Paweł Borys. zobacz więcej »
Lek dla chorych na Parkinsona na stałe znika z polskich aptek. Firma odpowiedzialna za jego dystrybucję poinformowała, że mimo wielomiesięcznych wysiłków nie udało się przywrócić dostaw leku do Pols zobacz więcej »
Zarząd Mostostalu Warszawa uważa cenę w wezwaniu Acciony (3,45 zł za jedną akcję) za odpowiadającą wartości godziwej spółki, podała spółka. zobacz więcej »
Morza szum, ptaków śpiew. W takich warunkach można wreszcie spokojnie popracować. Niemal połowa z nas deklaruje, że nawet podczas wakacji gotowa jest wykonywać obowiązki służbowe. I nie widzi w tym zobacz więcej »
Pilna narada w lubelskim ZTM. Warbus, warszawska spółka, która m.in. świadczy usługi w Lublinie, z dnia na dzień przestała wywiązywać się z umowy. - W środę wieczorem wysłali maila, że w czwartek ni zobacz więcej »
Warszawa, 18.07.2019 (ISBnews/ Superfund TFI) - Początek lata na rynkach metali przemysłowych nie jest szczególnie dobry. Notowania większości z nich znajdują się pod wyraźną presją podaży od wielu zobacz więcej »
Warszawa, 18.07.2019 (ISBnews) - Wzrost sprzedaży detalicznej realnie w czerwcu wyniósł ok. 4,1% r/r wobec 5,6% r/r wzrostu w maju 2019 r., uważają analitycy ankietowani przez ISBnews. zobacz więcej »
Początek drugiej połowy tygodnia przynosi pogorszenie sytuacji na rynkach finansowych do czego przyczyniły się ponowne komentarze amerykańskiego... zobacz więcej »
Polskie złoto wróci w końcu do Polski - zapowiedział w sejmie prezes Adam Glapiński. Prawie połowa z 229 ton trafi do skarbca NBP. zobacz więcej »
Coca-Cola HBC planuje w przyszłym roku wprowadzić Costa Coffee na co najmniej 10 z 28 rynków, na których prowadzi działalność, m.in. w Polsce, Bułgarii, Grecji, Rumunii, Rosji, Szwajcarii i na Węgrz zobacz więcej »
Warszawa, 18.07.2019 (ISBnews) - Czerwcowe dane o produkcji przemysłowej znalazły się zdecydowanie poniżej oczekiwań rynkowych m.in. głównie z uwagi na efekty kalendarzowe i zanotowały najgorszy wyn zobacz więcej »
Rząd PiS przywraca połączenia lokalne. - Walczymy z wykluczeniem komunikacyjnym - mówi minister infrastruktury Andrzej Adamczyk. Z budżetu państwa na realizację programu w 2019 r. pójdzie 300 mln zł zobacz więcej »
Sejm będzie głosował nad senackimi poprawkami do ustawy o zmianie niektórych ustaw w celu ograniczenia zatorów płatniczych w piątek, 19 lipca, a po ich przyjęciu akt prawny zostanie przekazany do po zobacz więcej »
Poczta Polska oddała do użytku pierwsze automaty do osobistego odbioru paczek i spodziewa się, że cały pilotaż, obejmujący uruchomienie 200 urządzeń, będzie zrealizowany do końca października br., p zobacz więcej »