O godzinę 16:00 zapraszam do obejrzenia nagrania – sto dni rządów premier Ewy Kopacz. zobacz więcej »
Wydajemy, zaledwie ok 1% na profilaktykę, a tymczasem, to profilaktyka właśnie ma od 25% do 50% wpływu na nasze zdrowie! Moglibyśmy nic nie wydawać na leczenie, a wszystko na profilaktykę, a ludzie ż zobacz więcej »
Życzenia noworoczne zobacz więcej »
O godzinie 12:00 – zamieszczę nowy wpis. Zapraszam zobacz więcej »
Tak, ja Janusz Palikot potrafię, przyznać się do błędów! Potrafię zmienić zdanie! Uważam to za zaletę, a nie wadę! Przestrzegam Polaków przed politykami, którzy nigdy nie popełnili błędów! Tak przyna zobacz więcej »
Nie po to składałem mandat posła i odchodziłem z PO, gdy Komorowski został prezydentem, a mój ówczesny bliski kolega Donald Tusk był premierem, aby teraz wracać! Część ludzi nie rozumie w ogóle język zobacz więcej »
zobacz więcej »
Dziś kolejna propozycja zdjęcia do książki. Proszę Was o ocenę.       Janusz Palikot dla WOŚP 2015 zobacz więcej »
Dziś kolejna propozycja zdjęcia do książki. Proszę Was o ocenę.     Janusz Palikot dla WOŚP 2015 zobacz więcej »
Za miesiąc premiera nowej, autobiograficznej książki – które zdjęcie powinno być w książce? Codziennie będę zamieszczał jedno zdjęcie.       Janusz Palikot dla WOŚP 2015 zobacz więcej »
Oto nazwiska posłów Platformy Obywatelskiej, którzy głosowali przeciwko wprowadzeniu do porządku obrad Sejmu ustawy o związkach partnerskich!     zobacz więcej »
Ponoć zagrali ostatni koncert w Lublinie. Wczoraj! Niektórzy mówią, że byli już na tym ostatnim koncercie. Ale przyjdą na kolejny. Po ponad czterdziestu latach! Zdumiewające. Moja lista przebojów Bud zobacz więcej »
  Janusz Palikot dla WOŚP 2015 zobacz więcej »
Elektroniczna urna, którą zaprojektował Patryk Arłamowski z Wrocławia, sama liczy głosy w chwili wrzucania kart do środka. Urządzenie pozwala na uzyskanie pełnych wyników wyborczych już kilka minut o zobacz więcej »
Przez całe lata słyszałem, że Twój Ruch, to tylko Janusz Palikot i nikt więcej. A dziś okazuje się , że Barbara Nowacka, Robert Biedroń mogliby szefować nie tylko Ruchowi, ale i wielu innym partiom. zobacz więcej »