Agenci CBA zatrzymali kolejną osobę zamieszaną w korupcję przy budowie nowego bloku energetycznego w Elektrowni Jaworzno. Twierdzą, że zatrzymany wcześniej pracownik dzielił się łapówkami ze swoim p zobacz więcej »
W tym roku polska gospodarka ma się rozwijać w tempie 4,2 proc. zobacz więcej »
Idea Bank odnotował 230,8 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w 2017 r. wobec 440,85 mln zł zysku rok wcześniej, podał bank w raporcie. zobacz więcej »
Nieco ponad 7 tys. zł wystarczyło, by w tej chwili być milionerem. zobacz więcej »
Pod lupę wzięto finanse wszystkich firm z warszawskiej giełdy na przestrzeni 6 lat. zobacz więcej »
W 2018 roku indeksy na Wall Street jeszcze nie spadały. Piąta sesja z rzędu wzrostowa to najlepszy wynik od wielu lat. zobacz więcej »
Stalexport Autostrady cieszy się z rekordowej popularności zarządzanej przez siebie autostrady. Na A4 między Katowicami a Krakowem jeździło w ubiegłym roku dużo więcej samochodów niż rok wcześniej. zobacz więcej »
Warszawski parkiet jest zainteresowany przejęciem giełdy w Tel Awiwie – to bez wątpienia najważniejsza informacja ostatnich dni. Zanim jednak ktokolwiek zacznie snuć mocarstwowe plany, spójrz zobacz więcej »
O ile Agora ma w ostatnich latach problemy by wyjść na plus, to 4Fun Media, czyli Kopciuszek na rynku medialnym zwielokrotnił zyski. Mocno wszedł przy tym na rynek Agory, czyli do reklamy zewnętrzne zobacz więcej »
Spółka ma gest, ale też może się pochwalić rekordowymi wynikami finansowymi. zobacz więcej »
W lipcu produkcja przemysłowa była o aż 10,3 proc. większa niż rok wcześniej - podał Główny Urząd Statystyczny. Dane najlepsze od października i dużo lepsze niż spodziewali się tego ekonomiści. Dwuc zobacz więcej »
Przedświąteczna gorączka była w ubiegłym miesiącu niezbyt wysoka. Opublikowane w piątek dane GUS pokazują, że w grudniu wydaliśmy na zakupy o zaledwie 6 proc. więcej niż rok temu. Wzrost sprzedaży d zobacz więcej »
Tylko dwie giełdy na świecie miały lepszy niż warszawska wynik w czwartek, czwartego stycznia. Patrząc dodatkowo na wyniki przetargu obligacji rządowych można śmiało powiedzieć, że kapitał pcha się zobacz więcej »
Donald Trump grozi Rosjanom w Syrii amerykańskimi pociskami. Światowe rynki zareagowały natychmiast. Rubel mocno w dół. Tracą europejskie giełdy, drożeje ropa. zobacz więcej »
Odkąd pod koniec listopada ub.r. PKO BP przeskoczył PKN Orlen w wartości rynkowej, to nie oddał prowadzenia już do końca roku. Ostatniego dnia 2017 r. wyceną giełdową największy bank wyprzedzał najw zobacz więcej »