W Kałuszynie w powiecie mińskim powstało największe i najnowocześniejsze w Polsce centrum logistyczne Lidla, poinformował Budimex, który realizował ten kontrakt. Znajdzie się w nim magazyn towarów s zobacz więcej »
Na wakacje, na remont, na naprawę samochodu, na zakup lodówki albo telewizora – słowem kredyt gotówkowy można zaciągnąć na dowolne cele kredytobiorcy. Przy zaciąganiu pożyczek należy jednak zwrócić zobacz więcej »
Monika Kośko złożyła rezygnację z pełnienia funkcji wiceprezesa zarządu Ursus w restrukturyzacji. Ponadto rada nadzorcza spółki odwołała Marcina Matusewicza i Zorana Radosavljević z funkcji członków zobacz więcej »
Orbis, w wykonaniu warunkowej umowy sprzedaży z dnia 20 grudnia 2018 r., przeniósł na spółkę deweloperską prawo użytkowania wieczystego nieruchomości położonej we Wrocławiu przy ul. Swobodnej 60, o zobacz więcej »
Warszawa, 15.02.2019 (ISBnews) - Ministerstwo Sprawiedliwości (MS) przedstawiło projekt nowej ustawy antylichwiarskiej, który zakłada m.in. limit odsetek na poziomie maks. 10% w skali roku, maksymal zobacz więcej »
Główny lekarz weterynarii Paweł Niemczuk zostanie zdymisjonowany - dowiedziało się RMF FM. To efekt afery mięsnej związanej z ujawnionym procederem nielegalnego uboju krów w jednym z zakładów. zobacz więcej »
Przepchnięta w zawrotnym tempie przed końcem roku ustawa o zamrożeniu cen energii musi zostać poprawiona. - Za głęboko weszliśmy w uprawnienia URE, Komisja pyta o szczegółowe zapisy - przyznaje mini zobacz więcej »
Dobrze byłoby utrzymać stopy procentowe na obecnych poziomach do końca obecnej kadencji Rady Polityki Pieniężnej (RPP) (tj. co najmniej do początku 2022 r.), uważa członek RPP Eryk Łon. zobacz więcej »
Biomed-Lublin Wytwórnia Surowic i Szczepionek zawarł z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) aneks nr 2 do porozumienia, dotyczącego odroczenia i rozłożenia na raty płatności wynikającej zobacz więcej »
Unibep wyemitował 340 000 obligacji serii F o łącznej wartości nominalnej 34 mln zł, podała spółka. zobacz więcej »
Wskaźnik Rynku Pracy (WRP) - informujący z wyprzedzeniem o przyszłych zmianach w wielkości bezrobocia - spadł o 1,2 pkt m/m w styczniu 2019 r., podało Biuro Inwestycji i Cykli Ekonomicznych (BIEC) w zobacz więcej »
Warszawa, 31.01.2019 (ISBnews) - Oprócz normalnej odprawy wynikającej z przepisów prawa, czy też świadczeń za okres wypowiedzenia, zwalniani pracownicy mogą liczyć na dodatkowe świadczenia pieniężne zobacz więcej »
Indeks giełdowy WIG20 wzrósł o 0,95% wobec poprzedniego zamknięcia i osiągnął poziom 2 380,11 pkt w czwartek, 31 stycznia. zobacz więcej »
Zarząd spółki Srebrna opublikował w czwartek oświadczenie, w którym odniósł się do artykułów na temat niedoszłej inwestycji w 190-metrowy wieżowiec. Za łączenie spółki z polityką grozi pozwami cywil zobacz więcej »
Zakończone testy na utratę wartości aktywów Taurona Polskiej Energii doprowadziły do zmian w zakresie odpisów na utratę wartości. Wartość netto odpisów wynosi 466,5 mln zł, a szacunkowy wpływ na obn zobacz więcej »