Prezydent Donald Trump uspokaja, że wszystko jest w porządku z amerykańską gospodarką. zobacz więcej »
Obajtek przez nowego pracodawcę został przedstawiony jako człowiek, który sprawił, że 2017 rok Energa kończyła z kapitalizacją (wartość spółki) na poziomie 5,3 mld zł. zobacz więcej »
Inwestorzy nie mogą liczyć na wypłatę dywidendy. zobacz więcej »
Tylko dwie giełdy na świecie miały lepszy niż warszawska wynik w czwartek, czwartego stycznia. Patrząc dodatkowo na wyniki przetargu obligacji rządowych można śmiało powiedzieć, że kapitał pcha się zobacz więcej »
Nieco ponad 7 tys. zł wystarczyło, by w tej chwili być milionerem. zobacz więcej »
Donald Trump grozi Rosjanom w Syrii amerykańskimi pociskami. Światowe rynki zareagowały natychmiast. Rubel mocno w dół. Tracą europejskie giełdy, drożeje ropa. zobacz więcej »
W 2018 roku indeksy na Wall Street jeszcze nie spadały. Piąta sesja z rzędu wzrostowa to najlepszy wynik od wielu lat. zobacz więcej »
Norwegowie zarzucają firmie zatrudnianie pracowników z Korei Północnej. zobacz więcej »
Agenci CBA zatrzymali kolejną osobę zamieszaną w korupcję przy budowie nowego bloku energetycznego w Elektrowni Jaworzno. Twierdzą, że zatrzymany wcześniej pracownik dzielił się łapówkami ze swoim p zobacz więcej »
Przedświąteczna gorączka była w ubiegłym miesiącu niezbyt wysoka. Opublikowane w piątek dane GUS pokazują, że w grudniu wydaliśmy na zakupy o zaledwie 6 proc. więcej niż rok temu. Wzrost sprzedaży d zobacz więcej »
Akcjonariusze JSW przegłosowali w czwartek utworzenie funduszu inwestycyjnego. Trafi do niego półtora miliarda złotych z nadwyżek ceny węgla koksującego. Spółka gromadzi pieniądze na czarną godzinę, zobacz więcej »
Polska firma skontroluje fabrykę Mercedesa w Turcji. Umowa na cztery lata. zobacz więcej »
Nowe sankcje nałożone na USA już odbijają się na Rosji. zobacz więcej »
Pomorscy posłowie PiS zmienili poglądy o 180 stopni w sprawie łączenia Lotosu i Orlenu. zobacz więcej »
To symboliczny, choć jeszcze nieformalny koniec historii firmy na GPW, która zadebiutowała na rynku akcji w 2009 roku. zobacz więcej »