Zgodnie z prognozami analityków, ING Bank Śląski w trzecim kwartale zarobił prawie 379 mln zł. Niemal dokładnie powtórzył wynik sprzed roku. Z resztą na zbliżonym poziomie utrzymują się jego wyniki zobacz więcej »
Pekao pochwalił się dobrymi wynikami. Bank tylko w trzecim kwartale miał 606 mln zł zysku. Tym samym przebił prognozy analityków i poprawił osiągnięcie sprzed roku. zobacz więcej »
Aż o prawie 700 mln zł wzrosła wartość giełdowa Banku Millennium dzień po informacji za ile przejmuje Eurobank. Najwyraźniej rynek uznał, że cena nie jest za wysoka, a wręcz przeciwnie. zobacz więcej »
Takich trzech kwartałów jak w tym roku Śnieżka jeszcze nie miała w historii. Padł rekord zysków. To nie dzięki skokowemu wzrostowi popularności u Polaków. Wysokie zyski spółka ma na Ukrainie. zobacz więcej »
Pracownicy etatowi spółki Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo dostaną jednorazowy dodatek od 500 do 850 zł. Nagroda za dobre wyniki? Nic z tych rzeczy, chodzi o rocznicę odzyskania niepodległośc zobacz więcej »
Grupa PKO BP jeszcze nigdy nie miała tak dobrego kwartału. Podatek bankowy już dawno nadrobiono różnicą między oprocentowaniem kredytów i depozytów. zobacz więcej »
Po bardzo słabym październiku początek listopada przynosi zdecydowaną poprawę na warszawskim parkiecie. Niestety tyczy się to głównie największych spółek i generowane jest przez powrót inwestorów za zobacz więcej »
W piątek Apple najpierw zszedł poniżej biliona dolarów kapitalizacji, by potem zawrócić w górę. W poniedziałek nie było już wątpliwości. Akcje poszły dalej w dół. zobacz więcej »
Polski gigant od przyszłego roku, przez kolejnej pięć lat, będzie dostarczał koncernowi China Minmetals Nonferrous Metals katody miedziane. Wartość kontraktu wyniesie od ponad 6 mld zł do blisko 14, zobacz więcej »
532,8 mln zł wyniosły w październiku przychody grupy CCC. To o 14 proc. więcej niż w ubiegłym roku. W całym 2018 roku spółka zanotowała już ponad 3,8 mld zł przychodów. zobacz więcej »
Skonsolidowane przychody ze sprzedaży Wittchena wyniosły 18,4 mln zł w październiku 2018 r. i były niższe o 34% w skali roku, poinformowała spółka. zobacz więcej »
Bank Pekao zamożnym klientom oferuje nowy rodzaj inwestycji. Ma polegać na świadomym doborze projektów, które bezpośrednio przyczyniają się do poprawy warunków i jakości życia. zobacz więcej »
Odzieżowa grupa LPP pokazuje, że polska marka z powodzeniem może podbijać zagraniczne rynki. Najnowszy salon sprzedaży stanął blisko 4 tys. km na wschód od naszego kraju. A będzie ich tam więcej. zobacz więcej »
Amerykanie uderzają w czuły punkt. W życie wchodzą sankcje wobec dużego eksportera ropy naftowej. Nie muszą jednak oznaczać drastycznego wzrostu cen surowca. zobacz więcej »
Alior i Credit Agricole przegrały z Bankiem Millennium w wyścigu o przejęcie Euro Banku. Strony podpisały umowę, na mocy której za prawie 100 proc. akcji zapłaci 1 mld 833 mln zł. zobacz więcej »