Nie widać końca kłopotów znanego producenta konstrukcji stalowych. zobacz więcej »
Choć Gadu-Gadu szczyt swojej popularności osiągnął w ubiegłym dziesięcioleciu, do dzisiaj jest bardzo rozpoznawalnym komunikatorem przez większość polskich użytkowników Internetu. zobacz więcej »
Gwarancja 0 PLN: konto, karta, przelewy i bankomaty przez 2 lata zobacz więcej »
PGE analizuje przyczyny opóźnień i rozważa nałożenie kar umownych na budowlane konsorcjum. zobacz więcej »
W niewielkiej skali, ale jednak indeks Dow Jones zaliczył czwarty dzień z rzędu spadek notowań. zobacz więcej »
Vivid Games, producent darmowych gier na urządzenia mobilne planuje w czwartym kwartale premiery, które mają przebić dotychczas sztandarową produkcją studia - "Real Boxing". W drugim kwartale były z zobacz więcej »
Analitycy z DM PKO BP uznali, że Dino Polska, zarządzająca siecią supermarketów rozlokowanych w całej Polsce, warta jest o 2,8 mld zł więcej, niż szacowali zaledwie cztery miesiące wcześniej. Na jej zobacz więcej »
Referendum w Kurdystanie może nas drogo kosztować. Nowe państwo na mapie świata nie będzie miało dostępu do morza, a wrogo nastawiona Turcja zamknie kurki do rurociągu. Ceny poszły ostro w górę. Tak zobacz więcej »
W czerwcu po ponad pięciomiesięcznej przerwie udało się wybrać nowego prezesa zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Trzy miesiące później może on przejąć swoje obowiązki już oficjalnie. zobacz więcej »
Do przejęcia przez Sfinks Polska pubów "Piwiarnie Warki" wystarczy już tylko podpis prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Pod skrzydła największej polskiej sieci restauracji trafi ponad zobacz więcej »
Minister spraw zagranicznych Korei Północnej uznał, że USA wypowiedziały jej wojnę i zagroził, że amerykańskie samoloty będą atakowane. Giełda w Nowym Jorku zareagowała ostrożnymi spadkami, głównie zobacz więcej »
Od czterech kwartałów PGNiG przynosi solidne zyski. Wypłaciło też rekordową dywidendę. Skarb państwa ma jednak pomysł jak wykorzystać pieniądze spółki. Chce by inwestowała nawet, jeśli miałoby przyn zobacz więcej »
Nie widać końca sporu między koncernem Energa a Grupą Arcus. zobacz więcej »
Spółki mają dwa lata na to, by sfinalizować transakcję. zobacz więcej »
Bank domaga się zapłaty ponad 900 tys. zł. zobacz więcej »