Projekt DasCoin nie ma poparcia nawet wśród zwolenników i użytkowników najpopularniejszej z cyfrowych walut. zobacz więcej »
Najlepsza polityka jest taka, o której nic nie słychać. zobacz więcej »
Właściciel salonów Reserved, Cropp i House notuje w tym roku wzrost sprzedaży odzieży o ponad 700 mln zł. zobacz więcej »
Firma zatrudniająca w sumie około 500 pracowników ma do obsadzenia ponad 100 wolnych etatów. zobacz więcej »
Vistal Gdynia, który po wielu latach zysków popadł w tym roku w kłopoty, ma ostatnią szansę na ratunek. Sąd Rejonowy w Gdańsku postanowił otworzyć postępowanie sanacyjne. zobacz więcej »
Polakom musi się powodzić coraz lepiej, skoro dane GUS pokazują tak szybki wzrost wydatków w sklepach. I to szybszy niż dynamika płac. W październiku zrobiliśmy o 8 proc. większe zakupy niż rok temu zobacz więcej »
Ostatni raz powyżej 41 zł za akcję PKO BP płacono na giełdzie w maju 2014 r. Potem na fali propozycji ustaw dla frankowiczów kurs spadał. Od czerwca ubiegłego roku się jednak odbił i idzie coraz wyż zobacz więcej »
Wojas po kolejnym kwartale na minusie ogłosił, że planuje zmniejszyć swoją sieć sklepów. Ma ich być tyle, ile dwa lata temu. Kolejne lokalizacje sprawdzane będą pod względem zyskowności. zobacz więcej »
Chiński gigant sprzedaży internetowej - Alibaba Group - postanowił wyjść poza handel w sieci. W poniedziałek ogłosił, że przejmuje udziały w operatorze hipermarketów - Sun Art Retail Group. Będzie t zobacz więcej »
Comarch narzeka na marazm na rynku zamówień publicznych dla sektora informatycznego. Małżeństwo Filipiaków już od maja musi przez to obserwować jak ich akcje tracą na wartości. To jednak branża hand zobacz więcej »
BNP Paribas jest zainteresowany przejęciem Raiffeisen Bank Polska i zwrócił się do austriackiego Raiffeisen Bank International w tej sprawie - wynika z nieoficjalnych informacji agencji Reuters. W r zobacz więcej »
Agencja Reuters zrobiła ankietę, z której wynika, że tylko mniejszość ekonomistów wierzy jeszcze w przeprowadzenie przez obie izby parlamentu reform podatkowych. Plan Donalda Trumpa, który dał wzro zobacz więcej »
Ciąg dalszy problemów X-Trade Brokers. Podejrzanymi transakcjami brokera zainteresowała się Komisja Nadzoru Finansowego. Urzędnicy wszczęli już postępowanie w tej sprawie. Chodzi o wyjaśnienie spraw zobacz więcej »
Zyski liczą koncerny i więcej pieniędzy idzie do budżetu. zobacz więcej »
Polska firma w trzecim kwartale sprzedała towar za ponad 50 mln zł. zobacz więcej »