Raport CIA pokazujący, iż polskie władze „sprzedały” konstytucję w zamian za kilka milionów dolarów jest dość przejmujący. W jakimś sensie jest to bardzo bolesna prawda o tym jak wciąż wi zobacz więcej »
Może, by tak oddzielić funkcję posła i ministra? Zostajesz ministrem przestajesz być posłem! Wszak, to dwa rożne rodzaje władzy – wykonawcza i ustawodawcza! zobacz więcej »
Przeczytałem w podroży do Słupska i z powrotem (10 godzin autem) ostatnią książkę Balcerowicza – „Trzeba się bić”! Pasjonująca historia. Świetnie się czyta. A ostatnie dwa rozdziały zobacz więcej »
PiS obiecuje górnikom, że złote lata powrócą, gdy oni wrócą do władzy. Wysokie pensje, pewność pracy, nadzwyczajne świadczenia – to wszystko wróci! Wystarczy, że Jarosław wygra! Wielu w to wier zobacz więcej »
Opowiedział mi Władysław Kozakiewicz jak to był bity przez ojca – bez powodu, bez ładu, za wszystko. Kiedy matka od czasu do czasu wyczuwała, że ojciec może „przesadzić” z biciem, t zobacz więcej »
Wybory samorządowe pokazały, że obywatele coraz bardziej widzą, że nawet tak zwani bezpartyjni kandydaci, to w gruncie rzeczy osoby z układu władzy. Stąd sukces Biedronia, Klinowskiego i innych! Pocz zobacz więcej »
Robert Biedroń i Mateusz Klinowski, to ludzie wykształceni o dużej kulturze osobistej, łagodni, a jednocześnie obaj są zwolennikami związków partnerskich, rozdziału państwa od Kościoła i legalizacją zobacz więcej »
To wielki sukces Roberta i Mateusza! Gratuluję! zobacz więcej »
Wszyscy, którzy ciężko pracowaliście w komisjach obwodowych przez tydzień, podawajcie Kaczyńskiego do sądu. Jarosław Kaczyński twierdzi, że sfałszowaliście wybory! Niech ujawni fakty! W prokuraturze. zobacz więcej »
Polskie państwo nie dało rady zrobić zwykłego programu wspierającego liczenie głosów. Niestety! Naszą ambicją nie powinno być jedynie naprawienie szkód, ale zmierzenie się z realną rzeczywistością! N zobacz więcej »
Wczoraj był w Lublinie Władysław Kozakiewicz! Prowadzi zajęcia na Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Uczy ruchu ludzi starszych, aktywności, wspólnych ćwiczeń. Oczywiście, przychodzą tłumy „na olim zobacz więcej »
Wybory zostały sfałszowane sugeruje były premier kraju i brat prezydenta w owym czasie – Jarosław Kaczyński. Na pewno zostały sfałszowane twierdzi były minister w rządzie Donalda Tuska – zobacz więcej »
Zupełnie bezpodstawnie, wyłącznie w partyjnych interesach, za nic mając dobro ojczyzny, nie dbając o prawo – doprowadzili do tego, że bojówkarze z prawicy wtargnęli do instytucji publicznej i j zobacz więcej »
Panie Miller – mężczyznę poznaje się po tym jak skończył a nie jak zaczynał! zobacz więcej »
Wyniki w exit pollach mogą być nawet o 3% rożne od rzeczywistości! To może oznacza, że PO zremisowała z PiS-em, a SLD ma 5 lub 12 procent. O Twoim Ruchu nic nie wiadomo bo my nie byliśmy objęci sonda zobacz więcej »