Indeks giełdowy WIG20 spadł o 3,75% wobec poprzedniego zamknięcia i osiągnął poziom 2 412,03 pkt we wtorek, 6 lutego. zobacz więcej »
Jerome Powell może zadebiutować jako prezes kolejną podwyżką stóp procentowych. zobacz więcej »
Powołana zaledwie niecały miesiąc temu do rady nadzorczej Orlenu Małgorzata Niezgoda, z początkiem lutego złożyła rezygnację. Choć nie odbyło się żadne posiedzenie, za gotowość do pracy dostanie co zobacz więcej »
Popularna aplikacja ciągle jednak nie przynosi jej twórcom zysków. zobacz więcej »
Ciosem okazały się wyniki za ostatnie trzy miesiące ubiegłego roku. zobacz więcej »
Zaledwie 30 minut wystarczyło, by inwestorzy kupili akcje za ponad milion złotych, podbijając ich notowania o kilkadziesiąt procent. zobacz więcej »
Tylko ostatnich 12 miesięcy upłynęło na wzroście cen akcji na poziomie średnio 23 proc. Wcześniej równie dobrym rokiem był 2012. zobacz więcej »
Szczególnie należy uważać na akcje banków. zobacz więcej »
Argumentuje to m.in. dużym ryzykiem i wykorzystywaniem kryptowalut w przestępstwach finansowych. zobacz więcej »
Markę Netflix kojarzy w Polsce 63 proc. internautów. zobacz więcej »
Po sześciodniowej serii wzrostów spadki na giełdzie w Nowym Jorku były nieuniknione. Powód dały Chiny, które ogłosiły, że swoje nadwyżki w handlu zagranicznym przestaną inwestować w obligacje rządow zobacz więcej »
Orlen Lietuva zarabia więcej niż oczekiwano. Polski właściciel zwiększy wartość litewskiej rafinerii w swoich księgach o 800 mln zł. zobacz więcej »
Wzrosty kursów akcji w USA wydają się nie mieć końca. Najstarszy indeks nowojorskiej giełdy Dow Jones Industrial po raz pierwszy zakończył dzień powyżej 26 tys. punktów. zobacz więcej »
Mamy już połowę stycznia, a jak dotąd niemal każdy dzień przynosi nowe historyczne rekordy na Wall Street. zobacz więcej »
Planowana inwestycja Heliosa w nowo utworzoną spółkę wyniesie na początku około 10 mln zł. zobacz więcej »