Zapiski obrad Fed mówią wyraźnie, że rada nastawiona jest na podwyżki i obawia się skoku inflacji. Giełda na Wall Street zareagowała spadkami. zobacz więcej »
Dziś uwagę przyciąga protokół FOMC. zobacz więcej »
W rafineriach benzyna od początku miesiąca potaniała o 182 zł na metrze sześciennym. zobacz więcej »
Już ponad 10 mln butelek miesięcznie sprzedawała Ambra w ostatnim kwartale ubiegłego roku. Szampany Cin & Cin w tego Sylwestra szybciej schodziły z półek. Polski importer win widzi jednak na horyzon zobacz więcej »
Odzieżowa grupa odnotowała wstępnie 302 mln zł zysku netto w czwartym kwartale 2017 roku. zobacz więcej »
Okazuje się, że publiczne przeprosiny Vistuli za nieuczciwą konkurencję same były... nieuczciwe. Firma Ania Kruk zaprzecza, jakoby ogłoszenia w "Gazecie Wyborczej" i "Pulsie Biznesu" były jej autors zobacz więcej »
Kończy się historia Pioneer'a, który ponad 25 lat temu zaoferował Polakom po raz pierwszy inwestowanie w funduszu. zobacz więcej »
Główny akcjonariusz Tarczyńskiego chce przejąć spółkę. Napotkał jednak na opór OFE. Te chcą wytargować dużo wyższą cenę za dostawcę wędlin dla Biedronki i Lidla. zobacz więcej »
Komisja Nadzoru Finansowego już bada odpowiednie dokumenty. zobacz więcej »
Maxima Grupe wkrótce powinna przejąć sieć "Stokrotka". zobacz więcej »
W tym oświadczeniu Ania Kruk Sp. z o.o. przyznała, że jej działania były bezprawne. zobacz więcej »
Oprócz ogłoszenia w prasie Ania Kruk musi przekazać pieniądze na jedną z fundacji. zobacz więcej »
JustDrive miała zrewolucjonizować tankowanie samochodu, umożliwiając płatności za paliwo bez odchodzenia od dystrybutora. Z punktu widzenia klienta rewelacja. Gorzej jeśli chodzi o Orlen, który mógł zobacz więcej »
Inwestorzy nie mogą liczyć na wypłatę dywidendy. zobacz więcej »
PGNiG poważnie rozważa poszerzenie zagranicznych dostawców gazu do Polski o Izrael i Liban. Chwilowo skupia się jednak na tym, sprowadzanym z własnych koncesji w pobliżu Norwegii. zobacz więcej »