Rząd wrócił do pomysłu zniesienia limitu składek na ZUS. To oznacza, że w 2020 r. nawet 350 tys. najlepiej zarabiających zapłaci nawet kilkukrotnie wyższe składki niż obecnie. zobacz więcej »
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) ogłosiło drugi konkurs INNOship, podało Centrum. To kontynuacja rozpoczętego w ubiegłym roku programu sektorowego dedykowanego wsparciu prac badawczo-rozwojow zobacz więcej »
Dziś w "Money. To się liczy" rozmawiamy o nowych e-usługach w administracji, gościem będzie minister cyfryzacji Marek Zagórski. W drugiej części o politykę surowcową Polski pytamy głównego geologa k zobacz więcej »
Osoby wchodzące w skład zarządu i rady nadzorczej Work Service nabyły akcje spółki w ramach zamiany warrantów subskrypcyjnych otrzymanych w latach 2014-2016 na akcje, podała spółka. Łączna wartość r zobacz więcej »
Dwie trzecie (66%) Polaków martwi się, czy wystarczy im pieniędzy na emeryturę, a tylko 24% sądzi, że na emeryturze utrzyma taki sam standard życia, jak przed nią, wynika z badania ING. Aż 70% Polak zobacz więcej »
Warszawa, 15.04.2019 (ISBnews) - Panattoni Europe rozpoczął budowę Panattoni Park Warsaw South Janki. Centrum dystrybucyjne o planowanej powierzchni 70,5 tys. m2 ma już pierwszego najemcę - Rohlig S zobacz więcej »
Warszawa, 15.04.2019 (ISBnews) - Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH) do trzeciej rundy konkursu o granty z projektu Polskie Mosty Technologiczne na rynki ZEA i Kenii rekomendowała 40 innowacyj zobacz więcej »
Warszawa, 16.04.2019 (ISBnews) - Bankowcy oceniają, że jakość należności od sektora niefinansowego w br. nieznacznie się pogorszy - o 0,2 pkt proc. w skali roku do 7%, podała Komisja Nadzoru Finanso zobacz więcej »
Rząd nie wygospodaruje w tym roku pieniędzy na większe podwyżki dla nauczycieli - powiedziała minister Anna Zalewska. zobacz więcej »
Zarząd Inpro zaproponuje akcjonariuszom wypłatę dywidendy za rok 2018 w wysokości 0,25 zł na akcję, podała spółka. zobacz więcej »
Warszawa, 15.04.2019 (ISBnews) - Zamiast z własnego auta, Polacy coraz chętniej korzystają z samochodu jako usługi (ang. car as a service), wynika z badania przeprowadzonego pośród mieszkańców 14 eu zobacz więcej »
Warszawa, 15.04.2019 (ISBnews) - OT Logistics zawarł z Open Finance Obligacji Korporacyjnych Europy Środkowej i Wschodniej Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych kolejne porozumienie zobacz więcej »
Tauron rozpoczął produkcję pierwszej serii Mobilnego Urządzenia Zasilającego (MUZ), które w przypadku awarii sieci średniego napięcia może zasilić w krótkim czasie nawet do 1 000 gospodarstw domowyc zobacz więcej »
Udział nakładów brutto na środki trwałe sektora prywatnego w PKB wyniesie 13,9% w 2019 r. i zwiększy się o blisko 2 pkt proc. w horyzoncie programu konwergencji (2019-2022),  podano w "Programie kon zobacz więcej »
Miała być obniżka PIT, a jest dodatkowy trzeci próg podatku dochodowego. Od 500 zł rocznie - tyle zyskają Polacy na reformie minister finansów Teresy Czerwińskiej. Miesięczne pensje podskoczą o kilk zobacz więcej »