Akcje ZM Kania weszły w środę na górne widełki cenowe na giełdzie. Okazuje się, że Cedrobu nie zniechęciły problemy z zebraniem dokumentacji Kani, czy akcja CBŚ i KAS. Wygląda na zdeterminowany, żeb zobacz więcej »
Polskie Linie Lotnicze LOT (PLL LOT) uruchomią bezpośrednie połączenie z Kraków Airport do Nowego Jorku (JFK) oraz zwiększą liczbę rejsów do Chicago, podał przewoźnik. zobacz więcej »
Warszawa, 18.09.2019 (ISBnews) - Wartość sprzedaży na aptecznym rynku farmaceutycznym wzrosła o 2,3% r/r i wyniosła 2,84 mld zł w sierpniu, wynika z danych PEX PharmaSequence. Firma prognozuje, że w zobacz więcej »
Cedrob szacuje, że zakup majątku Zakładów Mięsnych Henryk Kania w restrukturyzacji, a także zapewnienie kapitału obrotowego oraz odbudowanie rynku może pochłonąć ponad 250 mln zł, wynika ze słów pre zobacz więcej »
- Podniesienie płacy minimalnej w sposób skokowy, nieliczący się z realiami, nieliczący się z możliwościami gospodarki, nie ma żadnych plusów. Oczywiście oprócz politycznych - uważa były premier i b zobacz więcej »
Wielton ocenia, że w przyszłym roku będzie miał możliwość pełnego zaspokojenia potrzeb brytyjskiej spółki zależnej Lawrence David (LD) w zakresie dostaw podwozi, poinformował prezes Mariusz Golec. W zobacz więcej »
Warszawa, 18.09.2019 (ISBnews) - Zarządca Zakładów Mięsnych Henryk Kania w restrukturyzacji złożył do Prokuratury Rejonowej Katowice - Południe w Katowicach zawiadomienie o możliwości popełnienia pr zobacz więcej »
Warszawa, 18.09.2019 (ISBnews) - Środki z programu 500+ na pierwsze dziecko są najczęściej wydawane na edukację (30%), wynika z badania zrealizowanego na zlecenie Izby Zarządzających Funduszami i Ak zobacz więcej »
Warszawa, 18.09.2019 (ISBnews) - Spółki z Grupy Piotr i Paweł uregulowały zaległości wobec wierzycieli w ramach postępowania sanacyjnego, podał Piotr i Paweł. Po potwierdzeniu złożonych spisów wierz zobacz więcej »
Wzrost płacy minimalnej w przyszłym roku na zaskakująco wysokim i nieplanowanym poziomie może skomplikować zamówienia publiczne. Wszystko przez wzrost cen za usługi. zobacz więcej »
Po atakach na rafinerie w Arabii Saudyjskiej wzrosły centy ropy naftowej, co przełożyło się na wyższe ceny paliw na rynku hurtowym, jednak dziś obserwujemy stabilizację cen ropy w okolicy 65 USD za zobacz więcej »
Piotr Duda chce, by członków Rady Dialogu Społecznego zobowiązać do składania oświadczeń lustracyjnych. Szef związku zadeklarował też, że wszyscy członkowie Solidarności są gotowi złożyć takie oświa zobacz więcej »
Warszawa, 18.09.2019 (ISBnews) - Inflacja HICP w Polsce wyniosła 2,6% r/r w sierpniu br. wobec 2,5% r/r inflacji miesiąc wcześniej, podał unijny urząd statystyczny Eurostat. W ujęciu miesięcznym wsk zobacz więcej »
Warszawa, 18.09.2019 (ISBnews) - E. Leclerc wprowadził wodę mineralną Perlage - jako pierwszy polski produkt tego typu - do swojego supermarketu w Hiszpanii, poinformowała Polska Agencja Inwestycji zobacz więcej »
Indeks giełdowy WIG20 wzrósł o 0,56% wobec poprzedniego zamknięcia i osiągnął poziom 2 205,02 pkt w środę, 18 września. zobacz więcej »