Znamy skład rządowej delegacji na poniedziałkowe rozmowy z nauczycielami. Będą ministrowie, będą eksperci, ale zabraknie premiera. zobacz więcej »
Aplisens odnotował 14,33 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w 2018 r. wobec 19,65 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie. zobacz więcej »
Na przetargu zamiany Ministerstwo Finansów sprzedało obligacje skarbowe pięciu serii o łącznej wartości 7 219,624 mln zł, odkupując w zamian (w operacji bezgotówkowej) papiery zapadające w kwietniu, zobacz więcej »
Wirtualny operator poinformował w czwartek po 15, że awaria została całkowicie usunięta. Trwała od późnego wieczora w środę. Każdy klient dotknięty skutkami awarii ma otrzymać od sieci przeprosinowy zobacz więcej »
Akcjonariusze Gino Rossi zdecydowali o obniżeniu kapitału zakładowego poprzez zmniejszenie wartości nominalnej akcji do 0,5 zł z 1 zł oraz o podwyższeniu kapitału zakładowego poprzez emisję 120,5 ml zobacz więcej »
Obecnie w Polsce zachodzi potrzeba zwiększania roli państwa w gospodarce jako regulatora, przez oddziaływanie na wahania w cyklach koniunkturalnych (wygładzanie, szczególnie pod kątem bezrobocia), n zobacz więcej »
Obowiązujący w Polsce system zezwoleń na poruszanie się po drogach ciężarówkami jest niezgodny z prawem Unii Europejskiej - orzekł Trybunał. Polska będzie musiała zapłacić za koszty postępowania. zobacz więcej »
Inpro odnotowało ok. 259 mln zł przychodów za 2018 r., co stanowi o ok. 28% r/r, podała spółka, prezentując wstępne dane. Jednocześnie szacunki wykazują, iż zysk netto grupy kapitałowej za 2018 rok zobacz więcej »
PCC Exol odnotowało 19,49 mln zł skonsolidowanego zysku netto w  2018 r. wobec 18,22 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie. zobacz więcej »
O awarii sieci komórkowej donosi serwis downdetector.pl. Informacje pochodzą od użytkowników z różnych miejsc w całym kraju, którzy zgłaszają problemy z logowaniem się do sieci lub brak działania us zobacz więcej »
PKP Cargo chce dzielić się zyskiem z akcjonariuszami pomimo wyzwań rynkowych, poinformował prezes Czesław Warsewicz. Z jego słów wynika, że spółka ma nadzieję na zwiększanie dywidendy, jeśli będą wz zobacz więcej »
LW Bogdanka odnotowała 53,63 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w 2018 r. wobec 667,61 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie. zobacz więcej »
Prognoza wyniku EBITDA Grupy PKP Cargo na 2019 rok wynosi 1 152,8 mln zł, podała spółka w komunikacie. W 2018 r. EBITDA sięgnęła 907 mln zł. zobacz więcej »
Enea jest w trakcie poważnej analizy celów strategicznych, w kontekście istotnie zmieniającego się otoczenia rynkowego, poinformował prezes spółki Mirosław Kowalik. Nie wykluczył zainteresowania spó zobacz więcej »
Polska Grupa Energetyczna (PGE) pracuje nad ośmioma projektami z obszaru magazynowania energii o łącznej wstępnie szacowanej mocy około 40 MW, podała spółka. Częścią realizowanego w grupie Programu zobacz więcej »