zobacz więcej »
zobacz więcej »
zobacz więcej »
PiS zamiast popierać prezydencki projekt dotyczący zmian w systemie emerytalnym może poprzeć przygotowany przez PSL obywatelski projekt, który umożliwia przejście na emeryturę po 40 latach pracy - p zobacz więcej »
Premier Beata Szydło zapowiedziała w środę, że prawdopodobnie w przyszłym tygodniu rząd przyjmie opinię o prezydenckim projekcie obniżenia wieku emerytalnego zakładającym możliwość przechodzenia na zobacz więcej »
zobacz więcej »
zobacz więcej »
zobacz więcej »
zobacz więcej »
Rząd we wtorek miał zająć się prezydenckim projektem ustawy o obniżeniu wieku emerytalnego, który leży w Sejmie od listopada. Jeszcze w poniedziałek wieczorem był uwzględniony w porządku obrad, ale zobacz więcej »
Rafał Bochenek powiedział dziennikarzom w Sejmie, że w tej sprawie są - jak to określił - pewne niuanse, które trzeba doprecyzować. zobacz więcej »
W ocenie rządu zakres uprawnień emerytalnych dla funkcjonariuszy Służby Celnej proponowanych w obywatelskim projekcie ustawy jest zbyt daleko idący i wykracza poza zakres wynikający z rozstrzygnięci zobacz więcej »
Emerytury i renty ponad 32 tys. pracowników służb bezpieczeństwa PRL zostaną obniżone do średniego świadczenia z ZUS. Oznacza to ponad 135 ml zł oszczędności rocznie. zobacz więcej »
zobacz więcej »
We wtorek rząd miał się zająć prezydenckim projektem ustawy obniżającej wiek emerytalny. Jednak w ostatniej chwili ten punkt spadł z porządku obrad. zobacz więcej »