Uzytkownik: mirek / Najciekawsze


https://youtube.com/devicesupportFrom:YouTube HelpViews:301 0ratingsTime:03:56More inHowto & Style zobacz więcej »
Mieszkania pójdą w góręJózef Wojciechowski, twórca największego w Polsce dewelopera mieszkaniowego – firmy J.W. Construction, odpowiedział na pyt zobacz więcej »
Górnik nie takim bogaczem?Przeciętny Polak, pracujący w „normalnym” przedsiębiorstwie, ma zaledwie kilka dodatków do wynagrodzenia. Natomiast górnicy m zobacz więcej »
Rekordowa ilość zjedzonych jabłek - na złość PutinowiCzytaj więcej: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Rekordowa-ilosc-zjedzonych-jablek-na-zlosc-Putinowi-7238492.html zobacz więcej »
JKM o frankowcach i własnym kredycieCzytaj więcej: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Janusz-Korwin-Mikke-o-frankowcach-i-wlasnym-kredycie-7232896.html - Państwo w ogóle nie powinn zobacz więcej »
Kuczyński: Europejski PotopCzytaj więcej: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Kuczynski-Europejski-Potop-7232989.html W ostatnim czasie wydarzenia ekonomiczne na świecie zaczynają prz zobacz więcej »
DNA Rynków: FRANKogedonW 2008 był bankowy Armagedon, w 2012 miał nastąpić Eurogeddon, a w 2015 niespodziewanie przyszedł Frankogedon. Szwajcarski Bank Centralny spuszc zobacz więcej »
Kuczyński: Helwecki nóż w plecySNB niespodziewanie pociągnął za spust - rezygnacja z obrony kursu franka do euro zachwiała rynkiem walutowym i odbiła solidne zobacz więcej »
DNA Rynków: Najlepszy z najlepszychNowy rok trwa zaledwie 12 dni, a już mamy rekordowo drogie polskie obligacje, ropę taniejącą o 10% i Ministra Szczurka, który jest zobacz więcej »
Kuczyński: Rok straconych szans?Czytaj więcej na Bankier.pl: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Kuczynski-Rok-straconych-szans-7228604.html Putin mógłby wprowadzić kontrol zobacz więcej »
DNA Rynków: Rynki pełne prezentówW Stanach produkcja idzie pełną parą, a mimo to amerykański Banku Centralny nie zapowiada rychłej podwyżki stó zobacz więcej »
Balcerowicz: Studenci, do pracy!Jeżeli nie przeprowadzimy określonych reform, Polska przestanie szybko doganiać Zachód. Młodzi ludzie wciąż będą emigrow zobacz więcej »
CI Games: Sniper: Ghost Warrior 3 w 2016CI Games ujawnia tytuł zapowiadanej nowej produkcji AAA - to trzecia odsłona Sniper: Ghost Warrior, tym razem w nieco odmienionej formule. Więce zobacz więcej »
DNA Rynków: Koniec już (nie)dalekoKolejna runda darmowych euro-pożyczek nie spotkała się z dużym zainteresowaniem banków, co tylko przybliża EBC do rozpocz zobacz więcej »
Kuczyński: W oczekiwaniu na zimęCzy zima znów zamrozi gospodarkę USA? Jak wysoko mogą wspiąć się indeksy i jak nisko może upaść ropa? W studio zobacz więcej »