Uzytkownik: mirek / Najnowsze


Wyprodukowany w Chinach kolos może być w przyszłości wykorzystywany do wywożenia gruzu z rozbieranego Stadionu Dziesięciolecia w Warszawie i służyć chińskim robotnikom do budowy autostrad na Euro 201 zobacz więcej »
Z okazji 130 lat Wrocławskich tramwajów ulicami miasta przejechała kawalkada tramwajów. Począwszy od tych najstarszych, a skończywszy na najnowszej Skodzie. Każdy z chętnych mógł wsiąść do wybranego zobacz więcej »
Aż 58 proc. Polaków nie ma żadnychoszczędności - wynika z badania przeprowadzonego przez PBS DGA nazlecenie "Gazety Prawnej". Ale jest nieco lepiej niż rok temu,kiedy ten wskaźnik wynosił 6 zobacz więcej »
Grupa PKP po latach zaniedbań, rozpoczyna walkę o pasażera. Zamierzone działania są konsekwencją ostrej konkurencji ze strony prywatnych przewoźników, którzy coraz częściej dają o sobie znać na polsk zobacz więcej »
Ryszard Krauze poprzez swoje spółki jest największym dłużnikiem Agencji Nieruchomości Rolnych Skarbu Państwa (ANRSP) - powiedział w niedzielę dziennikarzom minister rolnictwa Wojciech Mojzesowicz. zobacz więcej »
Hindusi, budujący Muzeum Sztuki w łódzkiej Manufakturze, zastrajkowali. 35 robotników przerwało wczoraj pracę, bo nie dostali pieniędzy. zobacz więcej »
IV Liceum Ogólnokształcące w Lesznie znalazło sposób na wagarowiczów. Na ile okaże się on skuteczny, zależy od rodziców uczniów. To właśnie oni każdego dnia będą informowani o nieobecnościach swoich zobacz więcej »
Minister Spraw Wewnętrznych i AdministracjiWładysław Stasiak podpisał rozporządzenie określające wysokośćuposażenia policjantów. Policjanci w przyszłym roku mają w sumieśrednio miesięcznie zarabiać o zobacz więcej »
Jak podaje magazyn Forbes, malejący popyt na nowe domy i problemy ze spłatą kredytów hipotecznych, jakie dotknęły milionów rodzin w USA, mogą bardzo negatywnie wpłynąć na światowe rynki nieruchomości zobacz więcej »
Praca przestała być traktowana przez Polaków jako zło konieczne. Trzech na czterech z nas idzie do firmy z przyjemnością, a ponad 42 proc. chętnie przebywa w przedsiębiorstwie dłużej niż osiem godzin zobacz więcej »
Przedsiębiorcy ganią rządzących za podziały, upolitycznienie wymiaru sprawiedliwości, a przede wszystkim za to, że nie przejmują się gospodarką - pisze "Puls Biznesu". zobacz więcej »
Supernowoczesne tramwaje, modernizacja torowiska, system sterowania ruchem. Do tego skrócony czas podróży między Pabianicami, Łodzią i Zgierzem. Jednak Łódzki Tramwaj Regionalny, aż tak regionalny ja zobacz więcej »
Ok. 12 mln klientów polskich banków ma dostęp do konta przez internet, wynika z szacunków Związku Banków Polskich (ZBP) - poinformował na konferencji prasowej prezes ZBP Krzysztof Pietraszkiewicz. zobacz więcej »
Komisja Europejska zatwierdziła największy w historii Polski plan wydawania unijnej pomocy - dowiedziała się "Gazeta Wyborcza". zobacz więcej »
Rosja oskarżyła Unię Europejską o to, że pozostaje głucha na propozycje Moskwy w sprawie rozwiązania problemu zakazu importu mięsa z Polski. zobacz więcej »